Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.326
Cevap
73
Favori
1.069.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    7 sene nasıl katlandin bilemiyorum.havada yuruyen ve robotmuş hissini veren futbolcular,kornerlerde orta sahaya ışınlanan kaleciler, lisansı olupta sadece isimleri tutan forma ve futbolcuların benzemediği bir oyuna tebrik ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Deadmau5-

O sene bu sene arkadaşlar :)

7 yıllık FIFA kariyerime son noktayı koyuyorum. Simulasyon diye oynadığım oyunun aslında ne kadar arcade olduğunu PES 18 sayesinde öğrendim.

Beta çıktığından beri FIFA 17 nin yüzüne bakmadım. Malum beta bitti bi FIFA 17 açıp kariyerime devam edeyim dedim o hız nedir arkadaş midem bulandı. Nefes almadan paslaşıyorum herşey anlık pinpon gibi top bi orda bi orda. Paslar inanılmaz hızlı oyuncuların dribblingleri fizik kurallarını alt üst ediyor.

FIFA daki esneklik özgürlük PES te yok diye oynayamıyordum ama PES 18 tam hayalimdeki oyun olmuş. İnşallah KONAMI bu oyunu bozmaz. Ne oynanış ne hız ayarı şu an fevkelade oyun. PS4 e PES 18 alacağım :)

Şimdiden hayırlı olsun. Aynısı geçen sene bana olmuştu.

Ayrıca hatırlatmakta fayda var. Pes'de lisans yok söylentilerine aldanma. Onlar usb'ye yamaları atmaktan aciz insanların uydurdukları bir takım söylenti. Şu an pes 17'imde türkiye ve avrupadaki büyük takımların 2018 formalarını bile ekledim. İstersem Mezopotamya ligini bile full lisansla ekleyebilirim. Hem de Fifa'nın yapacağından daha kalitelisini.

Ve Fifa'da İngiltere ligi hariç diğer liglerde yüzü olan futbolcu sayısı 100 ise Pes'de 5,6 katı felandir. İngiltere de bile 2 katı felan daha fazla yüz mevcut. Pardon yüzmü dedim oyuncuların bire bir kendileri demem lazımdı. Omuz genişliklerinden, bacak uzunluğuna, boyun inceliğinden, kafa boyutlarına, koşu stillerine kadar diyecektim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helal82 -- 2 Ağustos 2017; 20:28:59 >

• Koç_hisarlı K kullanıcısına yanıt
    Konaminin yüzünden :)) ISS den beri PES oynadım ben 2010 dan sonra oynamadım. 2011 kötüydü. 2012 çok hızlıydı 2013 herkes sever ama bence arcade ve animasyonları kısıtlı bi oyundu. 2014 ü saymıyorum o pes olamaz. 2015 oturaklıydı lafım yok ama eksiklikler vardı. 2016 çok hızlıydı. 2017 beğendim ama sadece dribling yaparken ayağından fazla aşması ve top hakimiyetini yitirmesi kötüydü. 18 tamamen efsane olmuş.
  • Helal82 H kullanıcısına yanıt
    bayern munih olsun lisansızda olsa 18 de olmalı
    Formayi filan biz hallederiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanblue001 -- 2 Ağustos 2017; 22:29:10 >
  • Amerikada 12sinde cikacakmis

acaba region lock olayi devam ediyormu?

etmiyorsa ordan alalim 2 gun erken olur
  • Buyrun bir video daha müthiş görüntüler ve animasyonlar var oyunun potansiyeli hakikaten muhteşem bayıldım PES 18 e. 1.28 deki kamera açısı harika. Güzel goller ve güzel kurtarışlar da bu video da.

• Beyler pes 17 ye ne olmus oyle ya bi girim dedim sacmalamis resmen ne yapmislar oyuna . Deli gibi baski onune gelen top kapiyor . Sicip sivamisti suan tuyu dikmis .:)

• Helal82 H kullanıcısına yanıt
    Body feint o calim..sag anlog sola sol analog saga cekmis sonrasinda...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evs4evs

Amerikada 12sinde cikacakmis

Dostum yüzde 99 devam ediyordur. Trophy listeleri bile ayrı valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOZ_35

quote:

Amerika versiyonunda ,bildiğim kadarıyla Türkçe dil seçeneği yok ve online serverler farklı ,lag tuş gecikmesi olma ihtimali yüksek.

• quote:

Orijinalden alıntı: neo23

quote:

Orijinalden alıntı: GOZ_35

quote:

Amerika versiyonunda ,bildiğim kadarıyla Türkçe dil seçeneği yok ve online serverler farklı ,lag tuş gecikmesi olma ihtimali yüksek.

Ben her sene 4 farklı versiyonu (US-PS3,PS4 EU-PS3,PS4) platinlediğim için o tuş gecikmesini iyi bilirim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa323

Beyler pes 17 ye ne olmus oyle ya bi girim dedim sacmalamis resmen ne yapmislar oyuna . Deli gibi baski onune gelen top kapiyor . Sicip sivamisti suan tuyu dikmis .:)

Zaten öyleydi Pes 17.Hangi ergen yapımcılar,oyunu böyle kodladılarsa artık!!!İnan ki ,oyunun böyle olmasını isteyen ,pata küte ,kör dövüşü futbolundan hoşlanan ,efsane Pesleri hiç oynamamış ve futbol oyunlarının başlangıcını Fifa 2007 olarak bilen bir ergen tayfası var ve Pes17 onlara özel yapılmış.Önceki mesajlarında ,oyunda nasıl defans yapıldığını soran birine ,pas yollarını kapat ,kare ile pres yap vs demişsin.Pes17 de ,defans yok ki ,bunlar yapılabilsin,karambol futbol,kafa golü.Ben kare xi aynı anda kullanıyorum ,o da bir yere kadar.

• neo23 kullanıcısına yanıt
    Pes17 demo çıktığında beğenilmişti diye hatırlıyorum final sürümü güncellemeler ile birlikte oynanmaz hale geldi şimdi pes18 betayı hepimiz beğendik aynı durum 18 de olur diye endişeleniyorum

• fuleCo kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle oyun çıkmadan önce çok beğeniyoruz oyun çıkıyor o da ne bambaşka bir oyun olup çıkıyor demo'dan eser yok

• neo23 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben sormuştum. Battlefield 1'e ayılıp bayılmama rağmen plus almadım. Sırf pes için aldım. Normal karşılıklı maça girdim. Uuuu millet çakal olmuş. Ortadan gelen yok doğru dürüst. Kanata at, orta aç kafa gol. Resmen ağlayasım geldi bunun için mi ps4 pro,oyun,plus aldım diye. Neyse 18 beta çok güzeldi bu kez full sürümü bekleyip yorumlara bakıp öyle alacağım. Yine 17 gibi olursa fps, rpg ye devam...
  • Oyunu satın alıp ikinci download hakkını bir arkadaşa veririm, o da Gran Turismo gibi yeni bir oyunu alıp ikinci hakkını bana verirse anlaşırız

• quote:

Orijinalden alıntı: mustang_88

Hocam ben sormuştum. Battlefield 1'e ayılıp bayılmama rağmen plus almadım. Sırf pes için aldım. Normal karşılıklı maça girdim. Uuuu millet çakal olmuş. Ortadan gelen yok doğru dürüst. Kanata at, orta aç kafa gol. Resmen ağlayasım geldi bunun için mi ps4 pro,oyun,plus aldım diye. Neyse 18 beta çok güzeldi bu kez full sürümü bekleyip yorumlara bakıp öyle alacağım. Yine 17 gibi olursa fps, rpg ye devam...

Bu senede böyle şeyler olursa ki sanmam. Ama olursa buradan bir çok kişiyi eklemek istiyorum. Bildiğim adamlarla oynamak en azından zevkli ve kaliteli futbol demek.
  • Şimdi bu denyolar dünyanın gelmiş geçmiş en iyi oyuncusunu ( maradona ) 83 overall olarak çıkartmak nedir,hiç çıkarmasalardı daha iyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: astrokartbayisi

Şimdi bu denyolar dünyanın gelmiş geçmiş en iyi oyuncusunu ( maradona ) 83 overall olarak çıkartmak nedir,hiç çıkarmasalardı daha iyiydi

Bence maradona nin düşük dereceli çıkması myclub da değişik şeyler yapıldığına işaret olabilir

Maradona nin yüksek dereceli olanı gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Orijinalden alıntı: astrokartbayisi

Şimdi bu denyolar dünyanın gelmiş geçmiş en iyi oyuncusunu ( maradona ) 83 overall olarak çıkartmak nedir,hiç çıkarmasalardı daha iyiydi

Bence maradona nin düşük dereceli çıkması myclub da değişik şeyler yapıldığına işaret olabilir

Maradona nin yüksek dereceli olanı gibi

O zaman da ultimate gibi arcede'ye bağlar oyun. Eyvah eyvah!
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.