Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (684. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.326
Cevap
73
Favori
1.069.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 682683684685686
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kacanga

Ödüller sonraki perşembe gelen kutusunda oluyor

hıım anladım dostum tşkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

quote:

Orijinalden alıntı: The_Sopranos

quote:

Orijinalden alıntı: Bjk20101903

quote:

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

Vay be forumdan birisi ilk sayfaya girmiş helal olsun tebrik ederim kolay iş değil 27 puan alabilmek

Ben 153.'yüm :)))

Bu olay nedir nasıl oynanıyor bu

Myclub menüde pesleague var dostum oraya girip maç yapacaksın muhtemelen sende 3 maçlık kısım vardır oradaki 3 maçına göre seni başka turnuvalara yönlendirecek o 3 maçı kaybetsen bile garanti 10.000 verecek sana mesela bana bu hafta 30.000 veriyor garanti...

Yaa dün 6 maç yaptım.1 yenilgi,1 tane berabere,4 galibiyet.10 k verilmedi

yalnız bir şey dikkatimi çekti.bu modda oyuncular hantal değiller hiç.ibra var bende,myclub klasmanlarda ağır ama burada pes 15 deki gibi oynuyordu ibra.Ama şu var birde,3 mac acemi oyuncu geldi ve her macta direklere nişanladım topu.momentumun krlalı var burada yalnız

Dostum momentumdan ziyade form önemli sanki eğer rakibinin senden daha fazla formda oyuncusu varsa direkt maç ona geçiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Sopranos -- 19 Kasım 2017; 12:54:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• MY CLUP'ta toplamda 140 maç yapan birinin kadrosunda
    nasıl oluyorda MESSİ , NEYMAR , İBO , BALE , RAMOS , suarez gibi isimler olabiliyor arkadaş ?
    bunun mantıklı bir açıklaması var mı ?
  • The_Sopranos kullanıcısına yanıt
    Orası öyle tabi ama bak bende kullandım nezaket derecem en fazla 2 aa oldu senin kısmen yüksekmis bilmiyorum tabi neler oldu fakat wınn ile daha fazla devam etme

• wildermess W kullanıcısına yanıt
    PARA PARA PARA COİNS COİNS COİNS

Bende de hemen hemen var olabiliyo yani herkes şanssız değil, ronaldo yeni geldi mesela bale messi cavanni sanchez salah bi sürü adam var ?

• Lemina nasil acaba? Hizi sutu iyi geri kalan statslar cöp. Bir de bu adamin top surmesi nasil acaba bildigim bu dostu bu yil gö yapmislar herhalde top suremez. Kloppla oynuyorum. Ndiaye dos onunde teixeira var gö. 3. Orta sahayi ariyorum. Top surmesi etkili olan. Sankhare cyprien ve badu 3lusunden birini alacam gibi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bjk20101903

quote:

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

Vay be forumdan birisi ilk sayfaya girmiş helal olsun tebrik ederim kolay iş değil 27 puan alabilmek

Ben 153.'yüm :)))

Bu olay nedir nasıl oynanıyor bu

Myclub menüde pesleague var dostum oraya girip maç yapacaksın muhtemelen sende 3 maçlık kısım vardır oradaki 3 maçına göre seni başka turnuvalara yönlendirecek o 3 maçı kaybetsen bile garanti 10.000 verecek sana mesela bana bu hafta 30.000 veriyor garanti...

Yaa dün 6 maç yaptım.1 yenilgi,1 tane berabere,4 galibiyet.10 k verilmedi

yalnız bir şey dikkatimi çekti.bu modda oyuncular hantal değiller hiç.ibra var bende,myclub klasmanlarda ağır ama burada pes 15 deki gibi oynuyordu ibra.Ama şu var birde,3 mac acemi oyuncu geldi ve her macta direklere nişanladım topu.momentumun krlalı var burada yalnız

Dostum momentumdan ziyade form önemli sanki eğer rakibinin senden daha fazla formda oyuncusu varsa direkt maç ona geçiyor...

form demişken dün lig de suarez 2 gol atmış formu A olur perşembe günüayrıca Pogba da sakatlıktan çıkıp oynadı dun ve 1 asist bir gol atmış. oda A gelir :)yalnız griezmann kesin D gelecek gibi.Neyse ben galiba messi yi alacam ya müzayede den.ronaldo bu sene formsuz ligde :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Blomblam

Bende de hemen hemen var olabiliyo yani herkes şanssız değil, ronaldo yeni geldi mesela bale messi cavanni sanchez salah bi sürü adam var ?

bunun şans ile alakalı olduğunu düşünmüyorum
    neyse parası vereyim 1.000 - 2.000 tl alayım adamları
    ama o kadar adamın gelmesi için dünya kadar top çevirmem gerekecek
    dün oyuncu yuvalarını arttırdım , 130.000 GP harcadım
    teşekkür ederim kardeşim ama inan hiç gerek yoktu
    listeye girmem için 40 fırın ekmek yemem lazım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat_lindemann

teşekkür ederim kardeşim ama inan hiç gerek yoktu
    listeye girmem için 40 fırın ekmek yemem lazım :D

Hile olmasa girersin bence ama kasti lag yapıyorlar dostum tam art arda kazanmaya başlıyorum lagci gelip işimi bitiriyor :)

aynen kardeşim
    çok çinli,arap ve koreli geliyor pesleauge'de işimiz zor
  • Bugün ana hesabımı açıp maç yapayım dedim
    ana hesapta maradona var özlemişim onunla oynamayı
    attığım bu frikik golü çok hoşuma gitti resmen örümcek ağlarını aldı
    İyi ver bana al oyna o zaman

• Beckham olunca freekick den gol atar oldum

https://youtu.be/psIEdAML0Lo
    https://youtu.be/IGFPB-HT4lE
  • Sadece ilk hafta 10000 gp veriyor diye myclub pes liginde 3 mac yapmistim. Bugun tekrar baktimda her hafta katilima 10000 gp vermis galiba. Bundan sonra duzenli olarak girip 3-5 mac yaparim oyleyse...

• Fifa Fut'ta haftasonu ligi var. Pes ligini onun gibi yapmak istiyorlar herhalde ama oduller cok az ve dogru duzgun reklami yapilmiyor bile.

• Arkadaşlar , bu gelişmiş ayarlar bölümünde 4 adet seçenek var tikitaka hedeflere ortalama defansif yoğun defans çizgisi kontratak çizgiye yapışık vsvs bissuru olay var . Bunlardan hangi dortlusunu kullanmak en mantıklı sizce 😏😏

• quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

Fifa Fut'ta haftasonu ligi var. Pes ligini onun gibi yapmak istiyorlar herhalde ama oduller cok az ve dogru duzgun reklami yapilmiyor bile.

Haklisiniz. Olmasi gereken siralamaya degil galibiyete odul verilmeli. Ayrica odul de cezbedici olmali. Mesela 8 galibiyet uzerine siyah top ajani falan verseler cok iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Blomblam

İyi ver bana al oyna o zaman

bana sizin topçular yetmez
    daha iyileri lazım
  • 
Sayfa: önceki 682683684685686
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.