Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
38.348
Cevap
90
Favori
992.767
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*
Giriş
    2177 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: murat_lindemann

mentalist_ch nickli vatandaş buralardaydı sanırım
    Hatta pes18 ilk çıktığında co-op odama gelip benimle yanyana maç yaptığınıda biliyorumda sahtekar olacağını bilmiyordum
    mentalist_ch pesleauge'de 2-0 yenilirken kaçınca eline ne geçti. Hükümsüz sayıldı umrumda değil ama senin gibileri ifşa etmek benim görevim
    Konami'ye video ile birlikte şikayet ettim zaten nezaket derecen A KISMEN YÜKSEK
    Bi bırakın şu oyunu rahat oynayalım ayıptır yazıktır.
    Maç videosu ve mentalist_ch'nin kaçış anı

Ayıp ediyorsun birader laflarına dikkat et pesleagude oyundan kaçacak kafar serefsiz miyim ben

Maç başından beri lagliydi sen yapmazsın diye düşündüm benim kotam bitmiş şu yaptığın ayip puan yok halt yok kac mac yaptik seninle ne demek bu dediğin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    2177 Mesaj
    quote:

mentalist_ch nickli vatandaş buralardaydı sanırım
    Hatta pes18 ilk çıktığında co-op odama gelip benimle yanyana maç yaptığınıda biliyorumda sahtekar olacağını bilmiyordum
    mentalist_ch pesleauge'de 2-0 yenilirken kaçınca eline ne geçti. Hükümsüz sayıldı umrumda değil ama senin gibileri ifşa etmek benim görevim
    Konami'ye video ile birlikte şikayet ettim zaten nezaket derecen A KISMEN YÜKSEK
    Bi bırakın şu oyunu rahat oynayalım ayıptır yazıktır.
    Maç videosu ve mentalist_ch'nin kaçış anı

Afedersin tüküreyim maçına gel 10 maç vereyim sana pesleague de hile yapacağım bir de bunu düşünmen bile ayıp yazık sana ortak maç bile yaptim seninle mac boyunca arkadan dalıyorsun gecen mac sonu terbiyesiz mesaj atiyorsun nedir senin yaptigin geçen maçtan sonra yok efendim Türkler kazandı diye mesaj atıyorsun ulan biz gavur muyuz ?
    Her halti anladim kac mac yenilmisim yuzdeme de mi bakmıyorsun bunu yazmadan sana burada dostum kardeşim diyoruz mac sonu sikimsonik mesaj atıyorsun bize nedir bu !
    Ben senin sen olduğunu bile bilmiyorum sana buradan kaç kez dostum demişiz neden geçen bana maç sonu sonunda mesaj attın derdin ne senin sana ne yaptım ki ben bana bu şekilde hareket ediyorsun aklına gelmiyor mu bir şey olmuştur bu maçta diye ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Sopranos -- 19 Kasım 2017; 2:1:52 >

• Yarbay
    2499 Mesaj
    Şu an Plus olmadığı için online hakkında yorum yapamam! ama bu güncelleme kesinlikle offline ı çok değiştirmiş. 97den beri we-pes serilerini oynarım. Ps2 günlerini özlemiyor değilim, çok başka günlerdi o günler. Güncelleme sonrası analigi yeniden başlattım. superstar modda oynuyorum, update öncesi defans gerçekten allak bullak ve mal mal oyuncular kaçan rakibi seyrederdi! şimdi çok daha agresifler, zamanlama ve yer tutuşları kusursuz diyebilirim. imlec konusunda oyunun karambol bölümlerinde bir sorun hala var! ama genel anlamda çok da sıkıntı çıkarmıyor.. Şu an için offline da tek sorun 2x de çok çabuk faul çalınması.

Konami oyunun offline oynanışına fazlasıyla dokunmuş diyebilirim. Myclup online değilde normal online klasmanlar oynayan arkadaşlarda yorum yaparsa oradaki farklılığı da öğrenmiş oluruz..

|
    |

Hileci değilsen anında gelir buraya yazarsın olay kapanır , bence ağır hileci olma olasılığın baya bi yüksek
    |
    |
    The_Sopranos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Yves Didier Drogba

Hileci değilsen anında gelir buraya yazarsın olay kapanır , bence ağır hileci olma olasılığın baya bi yüksek

Nereden anladın hileci olma ihtimalimin yüksek olduğunu söyle bende bileyim ? Senelerdir bu forumdayım kime hile yapmışım ben anlat bakayım haydi ?
    Girip baktın mı konuşuyorsun profilime galibiyet mağlubiyet yüzdeme ? Ulan biz millete çatıyoruz bizim başımıza gelen olaya bak hayret bir şey adam demiyor ki bağlantı kopmuştur belki diye Nuri61 mi sandın sen beni ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Sopranos -- 19 Kasım 2017; 2:10:40 >
    |
    |
    358 Mesaj

Kotan bitmiş olsa internet bağlantın kopar ve hükümsüz değil hükmen sayılır.

Yakışmadı

|
    |
    YASA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA!
    ADIN YAZILACAK MÜCEVHER TASA!
  • Yüzbaşı
    876 Mesaj

maç boyunca arkadan kaydığımı ıspatlar mısın ? video koyar mısın ?
    kota doldu gibi saçma sapan savunmalara geçme. Kota dolunca download hızı düşer upload değil !
    o mesajı ne zaman attığımı bilmiyorum benim mesaj geçmişimde yok kaldı ki sana bilmem ne sonik mesaj atsam bu maçtan sonra atmalıydım ama atmadım
    ama daha önce öyle bir mesaj attıysam o benim eşekliğim olsun
    bu tarz haraketler yakışmıyor maçın başından itibaren az lag vardı nedense 2-0 dan sonra bu lag çoğaldı ve koptu
    madem çok dürüst adamsın maç başlamdan uyarsana lag olacak diye
    fazla uzatmayacam bu video'yu kaldıracam
    ama rica ediyorum bağlantınız kötü ise oynamayın
    |
    |

Orijinalden alıntı: c0rnstar

Kotan bitmiş olsa internet bağlantın kopar ve hükümsüz değil hükmen sayılır.

Yakışmadı

Yahu kardeşim hala yakışmadı diyorsun maç boyunca laglı gidiyordu diyorum yapmadım diyorum gelsin 10 maç vereyim diyorum ben zevkine oynuyorum hile yapanlara deli oluyorum sen hala bana yakışmadı diyorsun !
    |
    |
    2177 Mesaj
    quote:

kota doldu gibi saçma sapan savunmalara geçme. Kota dolunca download hızı düşer upload değil !
    o mesajı ne zaman attığımı bilmiyorum benim mesaj geçmişimde yok kaldı ki sana bilmem ne sonik mesaj atsam bu maçtan sonra atmalıydım ama atmadım
    bu tarz haraketler yakışmıyor maçın başından itibaren az lag vardı nedense 2-0 dan sonra bu lag çoğaldı ve koptu

Kardeşim bak sana cebimi vereyim ara yada arayayım seni kamera atayım sana itham ediyorsun beni sinirleniyorum ağzımdan kötü bir söz çıkmaması için ben bu forumda hile ile mücadele eden insanım ben pis bir pesleague maçında sana hile yapacağım öyle mi ? Sen beni daha önce kaç maç yendin hatırlıyor musun ? Ben sana hile yapmış olsam şuraya şunları yazacak yüzüm olmaz ama yapmadım yapmam da diyorum sana !
    |
    |

• Yarbay
    2177 Mesaj
    quote:

Biz seninle buradan dostum kardeşim diye sohbet ediyoruz hiç mi hatırımız yok neden geçen maç sonu beni aşağılayıcı mesaj atıyorsun sen olduğunu bilsem yine ses çıkartmazdım bilmeden belkide kötü bir şey söyledim sana bilmiyorum şu an ama aklına gelmiyor mu biz bu adamla ortak oynadık aramız iyi bana yapmaz diye ?
    Sen bana arkadan defalarca neden kayıyorsun lag var diye yaptığını düşündüm gittin sonra selektör yaptın bana amacın neydi ?

• Yarbay
    2177 Mesaj
    quote:

Senin sen olduğunu bile bilmiyorum kaç kez yendin beni sende biliyorsun birisinde olsun bir aksaklık oldu mu onları yenerken sen ben hile yapmadım hatta maç sonu beni kızdırmak için mesaj attın yine olmadı pesleague denilen makarasına oynadığım yerde mi hile yaptım ben ?
    Sakın engelleme beni oyunda gel muhakkak ki gelirsin gör bak hile olacak mı ?
    Hata benden kaynaklandı bak sakın engel falan atma gelen ilk maçı kendi kaleme atıp bitireceğim senin hakkını yemem ben tanımış olman lazımdı ama demek tanıyamadın uzattım farkındayım ama ben hile ile suçlanacak son insanım en son bana bir deli tuzak kurdu hatta video çekti attı ceza aldırdı youtube konami geldi özür diledi. Ben kimseye hile yapmam eğer sen dahil bir kişiye hile yaptıysam en adi ... çocuğuyum ben ne nuriyim ne başkasıyım yıllardır forumdayım hile yapanlara deli oluyorum ama say ki sana bir maç borcum var ben onu iki yaptım en az engelleme ödeşeceğiz seninle nerede ne şekilde karşıma çıkarsan çık vereceğim sana maçları... Allah hile yapanların belasını versin !
    Modemim bu digerleri ile karıştırmayın bitmis ve bağlantımı en dibe indirmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Sopranos -- 19 Kasım 2017; 2:25:25 >

• Yüzbaşı
    876 Mesaj

videoyu kaldırdım
    daha önce çok maç yaptık kazandık kaybettik eyvallah sorunsuzlardı ama maçtan önce profiline bakarken kısmen yüksek görünce bi kıllandım ve maç kopunca sinirden yotube yükledim
    bu da benim 2. eşşekliğim olsun
    seninle daha önce olan muhhabetimiz hatrına kusura bakma hileci OLMADIĞINI biliyorum ama bağlantında sorun varsa rica edeiyorum uyar bari
    maçta arkladan kaydığımı hatırlamıyorum varsa video koy anımsıyım
    ama start tuşuna çok sık basmamın sebebi maalesef bağlantının kopacağını daha 1-0 iken anladığım ve bilerek yaptığını düşündüğüm içindi
    şimdi uzatmayalım videoyu kaldırdım ve yazıları editledim
    syg.
    |
    |

videoyu kaldırdım
    daha önce çok maç yaptık kazandık kaybettik eyvallah sorunsuzlardı ama maçtan önce profiline bakarken kısmen yüksek görünce bi kıllandım ve maç kopunca sinirden yotube yükledim
    bu da benim 2. eşşekliğim olsun
    seninle daha önce olan muhhabetimiz hatrına kusura bakma hileci OLMADIĞINI biliyorum ama bağlantında sorun varsa rica edeiyorum uyar bari
    maçta arkladan kaydığımı hatırlamıyorum varsa video koy anımsıyım
    ama start tuşuna çok sık basmamın sebebi maalesef bağlantının kopacağını daha 1-0 iken anladığım ve bilerek yaptığını düşündüğüm içindi
    şimdi uzatmayalım videoyu kaldırdım ve yazıları editledim
    syg.

Bak dostum biraz fevri yazdım kusuruma bakma ama seni severim forumdan sen sen misin onu bile bilmiyorum oyunda ama maç başından beri lag vardı sende biliyorsun koptu kopacaktı ben önde olsaydım da gidecekti zaten...
    Hata benden kaynaklı sana borcum oldu unutma
    Ben bilsem ki o isim sensin hayatta sert oynamam bırak sen bir de hile yapacağım hayatta en deli olduğum şey hile yapanlar zaten...
    |
    |

• Yüzbaşı
    464 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Bu uyanık ,level 3 müş.Almış,yürümüş bu kadroyla!!İlk 11 e ve yedeklere dikkat!

Bu kadroda cok da bi sey yok. Ben 2 levelde ronaldolu takim gordum ayrica 11inde cok kotu de oyuncu yoktu. Bi kismi sari toplarin dusuk levellidi kimi de gri top

|
    |

konami'ye falan şikayet etmedim için rahat olsun
    ama başkası yapmış olsaydı çoktan etmiştim
    bu bağlantıyla işin zor allah yardımcın olsun VINN ile dahada zor
    engellemedim zaten hileci olmadığını bildiğimden ;)
    |
    |

konami'ye falan şikayet etmedim için rahat olsun
    ama başkası yapmış olsaydı çoktan etmiştim
    bu bağlantıyla işin zor allah yardımcın olsun VINN ile dahada zor
    engellemedim zaten hileci olmadığını bildiğimden ;)

Kardeşim ben kimseye yapmam bak ne diyorum hile yapanın Allah belasını versin her kimse heleki forumdan birine yapacak kadar gerizekalı mıyım kaldı ki pesleague maçı ya şaka gibi zaten nolacak ki oradan al bak sonuçlarıma bilmiyorum gözüküyor mu sürekli mağlup oluyorum orada hiçbir iddiam yok :)
    Şu bağlantı ile maç yapmam da sırf maç sonuçlarını atmak için açtım makineyi yeniden görsen gülersin 4-5 yemişim devamlı ama neden benim bağlantı kısmen a çünkü winn kullanıyorum hatta ben de karşıdakini sucluyordum sonra baktım ki sorun benim bağlantıda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Sopranos -- 19 Kasım 2017; 2:45:20 >

• Yüzbaşı
    876 Mesaj

reis tamam inanıyorum sıkıntı yok
    modemi ve kullandığın neti gördükten sonra diyecek lafım kalmadı
    kuzende 6 aydır net yok yeni evlerinde vınn kullanıyor adam maç tamamlayamıyor durmadan yenik durmadan yenik
    bize geldiğinde hesabını açıyorda adam gibi oynuyor
    sıkıntı ttnet vs kullanmak gerek özellikle fiber
    2 ay önce fibere geçtim iyi ki geçmişim diyorum
    önceden evde wifi kapatıp oynardım oyunu şimdi oynarken arada film bile indiriyorum kesintisiz yağ gibi;)
    hadi iyi geceler ;)
    |
    |

reis tamam inanıyorum sıkıntı yok
    modemi ve kullandığın neti gördükten sonra diyecek lafım kalmadı
    kuzende 6 aydır net yok yeni evlerinde vınn kullanıyor adam maç tamamlayamıyor durmadan yenik durmadan yenik
    bize geldiğinde hesabını açıyorda adam gibi oynuyor
    sıkıntı ttnet vs kullanmak gerek özellikle fiber
    2 ay önce fibere geçtim iyi ki geçmişim diyorum
    önceden evde wifi kapatıp oynardım oyunu şimdi oynarken arada film bile indiriyorum kesintisiz yağ gibi;)
    hadi iyi geceler ;)

İyi geceler kardeşim bak sana borcum var ilk maçta ödeyeceğim unutma sonra bu ne yapıyor deme :)

5 yediğim maçtan bile kaçmadım kaçmamda :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Sopranos -- 19 Kasım 2017; 3:12:47 >
    |
    |

• Yarbay
    2177 Mesaj

Vay be forumdan birisi ilk sayfaya girmiş helal olsun tebrik ederim kolay iş değil 27 puan alabilmek

Ben 153.'yüm :)))

257 Mesaj
    yahu siyah top yuzdesi oldu 5.4 50 topmu ne actım bende olanlarda vardı tabi. 10k olunca basıyorum dagea mı ne gelmişti ilk baslarda sonra siyah gelecek diye ki esas derdim beckham basıp durdum bugun siyah cıktı oda mkhik... ermenisi yok iyi oyuncuda bi beckham bale ne bilim sevindir 2 siyahdada sevindirmedi yahu
üniversite
Bey Azura
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,922
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.