Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (683. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.068.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 681682683684685
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla bu gun bende telin internetinden giriyorum mecvurum hanımı gonderdim annesinin yanına fırtına var internet gitti napim oynamayımmi azcık anlayışlı olun allahtan birezilyalılarla sililerle oynuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The_Sopranos kullanıcısına yanıt
    Olay nedir bilemem ama bende wınn kullandıgım icin bir aralar evet oyunda aksamalar oluyor bu yüzden yapmadıgına eminseniz suçlamayın gerçekten basımdan geçtiği icin biliyorum birden bağlantı yavaslayabiliyor kopabiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Blomblam

Olay nedir bilemem ama bende wınn kullandıgım icin bir aralar evet oyunda aksamalar oluyor bu yüzden yapmadıgına eminseniz suçlamayın gerçekten basımdan geçtiği icin biliyorum birden bağlantı yavaslayabiliyor kopabiliyor

Dostum benim winn kotası bitmiş kullandıysan bilirsin 50 gb bitince hız olmuş 128 kppbs maçın kopması normal tamamen. 20'sinsen 20'sine yeni kpta veriyor ve bittiği an maalesef gözünün yaşına bakmadan hızı dibe indiriyor...

• Siyah top olayini az cok anladim simdi yeni actigim hesaptan uc top cikardim oblak roben ibrahimovic cevirdiginiz zaman ilk siyah topu gordugunuzde ilk gri topa basmaya calisin bende 5 hesap var hepsinde 3 4 tane siyah top cikardim genelde sans isi tabiki yalniz bu tezim dogru bi deneyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ser.ka -- 19 Kasım 2017; 5:57:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The_Sopranos kullanıcısına yanıt
    Hocam düşündüğün için saol iş gezisindeyim haftaiçi bakarım devam ediyorsa sistem

• Yamadan sonra henüz maç yapabildim , sabah 2 maç yaptım gözlemlerim şöyle

1- iki aydır olan oyundaki gerçekçilik oturaklık ve bunun sonucu gelen oynanış keyfi maalesef kaybolmuş oyun hızlanmış , pas yaparak çıkmak oyun kurmak zorlaşmış, pes 2017 deki pinpona kör döğüşüne yaklaşmış, bu bence oyun dinamiğindeki en önemli faktördür , alınan keyfi azaltan bir durum , dokunmasalar iyiydi , diğer hatalar o kadar göze batmıyordu bence.
    2- imleç hatası sürüyor sanki ya da düzelttilerse de oyunun hızının artması bunu anlamayı zorlaştırıyor .
    3- fauller artmış önce faul olmazken şimdi 1-2 frikik şansı yakaladım.

Kısacası 2 aylık keyifli oyunu bozmuşlar.gerçekçilik azalmış.inşallah bir ortasını bulurlar.

Bir de sorum var - bu myclub ayarlardaki oyun hızı ayarları sadece BİL’e karşı mı geçerli? Etkili oluyor mu? Tecrübe eden var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi squillacci -- 19 Kasım 2017; 9:27:36 >
  • Sizin hiziniz dusuyor ceremesini biz cekiyoruz konsminin bok yemesi resmen!

Birde yeni bir hile bulmuslar ortasahayi geciyorum adamin ceza sahasina girerken cat donuyor sonrasi malum topu kaptiriyorsun! Resmen cildirdim dun uc farkli kiside oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: trustburak

Hocam düşündüğün için saol iş gezisindeyim haftaiçi bakarım devam ediyorsa sistem

Sen de sağol dostum senin oyunun çok iyi kesin derece yaparsın derece yapanlar world toura falan katılacaklarmış yani ilerlersin sen burada benim oyunum buraya kadar sanırım finallere çıkamam hele ki şu bağlantımla...

• quote:

Orijinalden alıntı: mevdut

yahu siyah top yuzdesi oldu 5.4 50 topmu ne actım bende olanlarda vardı tabi. 10k olunca basıyorum dagea mı ne gelmişti ilk baslarda sonra siyah gelecek diye ki esas derdim beckham basıp durdum bugun siyah cıktı oda mkhik... ermenisi yok iyi oyuncuda bi beckham bale ne bilim sevindir 2 siyahdada sevindirmedi yahu

Hocam kadronda cokmu siyah var benim %4 gordugunde siyah veriyor yaklasik 60 top actim ronaldo de gea ve dimaria cikti . Backham istiyorum :( listede 7 siyah var bir siyah daha yakalarim belki %15 sansim olacak insallah cikar

• quote:

Orijinalden alıntı: squillacci

Yamadan sonra henüz maç yapabildim , sabah 2 maç yaptım gözlemlerim şöyle

1- iki aydır olan oyundaki gerçekçilik oturaklık ve bunun sonucu gelen oynanış keyfi maalesef kaybolmuş oyun hızlanmış , pas yaparak çıkmak oyun kurmak zorlaşmış, pes 2017 deki pinpona kör döğüşüne yaklaşmış, bu bence oyun dinamiğindeki en önemli faktördür , alınan keyfi azaltan bir durum , dokunmasalar iyiydi , diğer hatalar o kadar göze batmıyordu bence.
    2- imleç hatası sürüyor sanki ya da düzelttilerse de oyunun hızının artması bunu anlamayı zorlaştırıyor .
    3- fauller artmış önce faul olmazken şimdi 1-2 frikik şansı yakaladım.

Kısacası 2 aylık keyifli oyunu bozmuşlar.gerçekçilik azalmış.inşallah bir ortasını bulurlar.

Bir de sorum var - bu myclub ayarlardaki oyun hızı ayarları sadece BİL’e karşı mı geçerli? Etkili oluyor mu? Tecrübe eden var mı?

Kesinlkle katiliyorum defans olayi guzeldi aslinda alışmıştık ne guzel , simdi oyin pes 17 ye dönmüş

• quote:

Orijinalden alıntı: murat_lindemann

reis tamam inanıyorum sıkıntı yok
    modemi ve kullandığın neti gördükten sonra diyecek lafım kalmadı
    kuzende 6 aydır net yok yeni evlerinde vınn kullanıyor adam maç tamamlayamıyor durmadan yenik durmadan yenik
    bize geldiğinde hesabını açıyorda adam gibi oynuyor
    sıkıntı ttnet vs kullanmak gerek özellikle fiber
    2 ay önce fibere geçtim iyi ki geçmişim diyorum
    önceden evde wifi kapatıp oynardım oyunu şimdi oynarken arada film bile indiriyorum kesintisiz yağ gibi;)
    hadi iyi geceler ;)

Dostum sözümü tutarım ben :) Gördüğün üzere maç falan umurumda değil inşallah işine yarar galibiyet seni ilk listede görmek isterim :)

• Defansif iq artırıldı demişler oyuncular simdi senin kontrolünde olsa bile kontrolden çıkıp aptalca presler yapıyor ve gol yiyorsun , saçma sapan pas hataları yanlış adama atma , kontrol edilen oyuncunun istem dışı değiştirilmesi üstüne birde bu süper olmuş gerçekten insan çıldırıyor oynarken oyuncularda beyin diye birşey yok

• Bachkam ajanin daki siyahlarin cogu bende var siyah oranim %1 bi siyahı yakalasam buyuk ihtimalle verecek bachkam ı ama gelmiyo hocam icim disim gumuş oldu sarı bile vermiyo 😠

• Xherdan shaqiri yi dimariaya antronör yaptım 24800 puan verdi adam 30 levelden 36 ya tırmandı şu antreman işi bi garip.Oyunun başından beri ronaldo var 28 levelden 29 a gecmeye 20000 puan istiyo

• [PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

3-0 öndeyken kopan maç

• quote:

Orijinalden alıntı: The_Sopranos

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

Vay be forumdan birisi ilk sayfaya girmiş helal olsun tebrik ederim kolay iş değil 27 puan alabilmek

Ben 153.'yüm :)))

Bu olay nedir nasıl oynanıyor bu

• quote:

Orijinalden alıntı: Bjk20101903

quote:

Vay be forumdan birisi ilk sayfaya girmiş helal olsun tebrik ederim kolay iş değil 27 puan alabilmek

Myclub menüde pesleague var dostum oraya girip maç yapacaksın muhtemelen sende 3 maçlık kısım vardır oradaki 3 maçına göre seni başka turnuvalara yönlendirecek o 3 maçı kaybetsen bile garanti 10.000 verecek sana mesela bana bu hafta 30.000 veriyor garanti...

• Oran 5 küsürlere çıkmıştı en sonunda siyah geldi ama çıka çıka mikitaryan geldi. Dün sim turnuvasında 4 maç üst üste kazandım alan ve olcay çoştu. Ama averajla elendim yendiğim aşağıdaki kadroya dikkat

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bjk20101903

quote:

Myclub menüde pesleague var dostum oraya girip maç yapacaksın muhtemelen sende 3 maçlık kısım vardır oradaki 3 maçına göre seni başka turnuvalara yönlendirecek o 3 maçı kaybetsen bile garanti 10.000 verecek sana mesela bana bu hafta 30.000 veriyor garanti...

Yaa dün 6 maç yaptım.1 yenilgi,1 tane berabere,4 galibiyet.10 k verilmedi

yalnız bir şey dikkatimi çekti.bu modda oyuncular hantal değiller hiç.ibra var bende,myclub klasmanlarda ağır ama burada pes 15 deki gibi oynuyordu ibra.Ama şu var birde,3 mac acemi oyuncu geldi ve her macta direklere nişanladım topu.momentumun krlalı var burada yalnız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 19 Kasım 2017; 12:47:9 >
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    Ödüller sonraki perşembe gelen kutusunda oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 19 Kasım 2017; 12:47:46 >
  • 
Sayfa: önceki 681682683684685
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.