Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (320. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.326
Cevap
73
Favori
1.069.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: istanblue001

Oyun kafayı yemiş ya bu 2 oldu

Arkadaş 1-0 öne geçtim bağlantı işareti 2 oldu sonra 1 indi sonrasinda beni mağlup saydı benim bağlantı kopmuş bu nasıl oluyor ya bağlantım filan kopmadi bu nasıl bir saçmalıktır gp de vermedi sözleşme gitti üstüne birde puanım gitti oyuncular yoruldu her türlü zarar ettim

Ben hiçbir seride böyle bir saçmalık görmedim

Yani sistem benim hile yaptığı mi zannediyor 1-0 geçer geçmez böyle oldu internet hepsine baktım ne psn den koptu nede wifi den böyle saçmalık devam ederse online gerçekten bitmiş demektir

Bu tür sebeplerden online dan uzak durdum hep en son 2011 online takıldım futbol da pes 18 alırsam full ana lig offline akarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pes 18 ana lig de futbolcular emekli olup 1 sene sonra tekrar geliyor mu eskisi gibi!?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali1903kemal -- 18 Eylül 2017; 14:27:22 >
  • quote:

Arkadaş 1-0 öne geçtim bağlantı işareti 2 oldu sonra 1 indi sonrasinda beni mağlup saydı benim bağlantı kopmuş bu nasıl oluyor ya bağlantım filan kopmadi bu nasıl bir saçmalıktır gp de vermedi sözleşme gitti üstüne birde puanım gitti oyuncular yoruldu her türlü zarar ettim

Yani sistem benim hile yaptığı mi zannediyor 1-0 geçer geçmez böyle oldu internet hepsine baktım ne psn den koptu nede wifi den böyle saçmalık devam ederse online gerçekten bitmiş demektir

bugun 2. defa basima geldi bu, biride biraz once serhatkurtulan nickli kopek yapti.

tam olarak ayni sey oluyor. seninde allah belani versin konami, sunun onune gecemiyorsun ya.

• Art arda iki altın top geldi, iki de defans. Ramos varken gereksiz oldu. Keşke doğru düzgün kanat veya oos gelseydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evs4evs kullanıcısına yanıt
    Sunucuyla bağlantı kesildi diyorsa yıllardır ara ara hep olan bir şey bu.Ne yaparsam yapayım bu hatayı bazen ben de alıyorum
  • rakip bulma sorunu devam ediyor. bunun sebebi de az kullanıcı olması. fifa'nın en güzel özelliği rakip bulmada hiç sorun yaşamaması.
    rakip arama ekranında geçirdiğim süre oyunu oynadığım süreden fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evs4evs

quote:

bugun 2. defa basima geldi bu, biride biraz once serhatkurtulan nickli kopek yapti.

tam olarak ayni sey oluyor. seninde allah belani versin konami, sunun onune gecemiyorsun ya.

Her zaman böyle olunca hükümsüz sayardı bizden hiç puan gitmezdi sözleşme gitmezdi oyuncular yorulmazdi bu nasıl bir sistem böyle saçmalık mi olur Pes 10 dan belli online oynarım böyle birşey görmedim haksızlık bu

Geçen de rakip 1-0 öndeydi aynı şey oldu yine beni yenik saydı yenik niye sayıyor hükümsüz say en azından

Arkadaşa da aynısı oldu

16 ve 17 den sonra ilk defa online oyundan bu kadar zevk almışken böyle birşey olması beni sinir ediyor

Böyle devam ederse biz boşa oyuncu çıkarıyoruz boşa oynuyoruz durduk yere puanım gidiyor

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Karşı tarafın hile yapmadığını varsayarsak sistem lagın kimin bağlantısından kaynaklandığını tespit ediyor olabilir ve onu yenik sayıyor olabilir Eğer böyleyse iyi bişey aslında Ama interneti kötü olanlar için büyük dez avantaj Türkiye internet altyapısı kötü malumunuz adsl hele berbat

• Rakip bulamama sıkıntısı gerçekten çok rezil bir konu. Bunun ayarı yokmu. Maç ararken çok uzun bekleme süresi var

• quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

Karşı tarafın hile yapmadığını varsayarsak sistem lagın kimin bağlantısından kaynaklandığını tespit ediyor olabilir ve onu yenik sayıyor olabilir Eğer böyleyse iyi bişey aslında Ama interneti kötü olanlar için büyük dez avantaj Türkiye internet altyapısı kötü malumunuz adsl hele berbat

İşte senin dediğin gibi bir durum olmadı

Gol attığım anda bağlantı işareti 2 çizgi oldu benim oyuncu seviniyor sonra 1 e indi başlama vuruşu filan olmadan direk iptal oldu herhalde hükümsüz filan diyecek diye beklerken bağlantınız koptu dedi baktım benim puanım gitmiş herhalde bu kadar tesadüf olamaz gol atınca oldu

Daha önce başıma gelende rakip 1-0 öne geçti onda da aynı şekilde oldu

Gol olunca mı problem oluyor tuhaf birşey var bu işte çözemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: semihakbulut84

Rakip bulamama sıkıntısı gerçekten çok rezil bir konu. Bunun ayarı yokmu. Maç ararken çok uzun bekleme süresi var

Klasman mi oynuyorsun myclub da

• quote:

Orijinalden alıntı: Fernandina

Ben de Fener Bahçe ile online klasman oynuyorum toplam 33 maç yaptım 1 defa GS 1 defa Benfica 1 defa da Redbull Leipzig geldi.. geriye kalan 30 maç Paris Real Madrid Barca ve Chelsea.. Ne zevk alıyorlar anlamıyorum koskoca oyunda 400 takım var sadece 4-5 takım kullanılıyor çok yazık.. Konami bu moda rakipleri eşleştirirken takım gücü kriterini de koymalı quick maçta var mesela kaç lvl seçersen sadece o lvlde bulunan takımlar geliyor..

Bende aynı şekilde online klasman yapıyorum sadece bu sene.

Myclubta Ronaldo ve Modriç çıktı çok iyi kadrom var ama oynanış çok kötü myclubın.

Online klasmanda FB ile Madrid-Barça-Manu-Psg hepsini yeniyorum. Dediğin gibi hep bu takımlar çıkıyor karşımıza. Tahminimce küçük yaştaki oyuncular bunlar. Ben FB ile bu takımlara yenilsem bile çok keyif alıyorum. Müthiş savunma yapıyorum çok iyi bir taktik buldum FB ile. Dün gece en son Manuyu seçen bir Türk arkadaşı 2-0 yendim. Ondan önce Real Madridli bir Türk arkadaşla 3-3 berabere kaldım. İnanılmaz keyifliydi.

• semihakbulut84 S kullanıcısına yanıt
    Düzelmez o fifa çıkana kadar pese devam rezillik.

• Şampiyonlar ligi ajanından top çevirdim toplar dönerken hepsi siyah oldu ve dybala çıktı dandik forvetlerle oynuyordum ilaç gibi geldi

Şampiyonlar liginde finale penaltılarla çıktım bakalım finalde kazanabilirsem ne çıkacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzzayim -- 18 Eylül 2017; 15:48:22 >
  • Arkadaşlar şuan Bil karşı süper star ( Kolay) dayım zor yaparsam gelen gp fark ediyor mu fark etmiyorsa boşa sağlam oyuncuları oynatmiyim ??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzzayim

Şampiyonlar ligi ajanından top çevirdim toplar dönerken hepsi siyah oldu ve dybala çıktı dandik forvetlerle oynuyordum ilaç gibi geldi

Şampiyonlar liginde finale penaltılarla çıktım bakalım finalde kazanabilirsem ne çıkacak.

bazen denk geliyor öyle :DD piyango sana vurmuş. güzel adam gelmiş. 18'in oyun temeli pasa dayandığı için kısa atik oyuncular çok değer kazanacak bu sene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peskolik61

Arkadaşlar şuan Bil karşı süper star ( Kolay) dayım zor yaparsam gelen gp fark ediyor mu fark etmiyorsa boşa sağlam oyuncuları oynatmiyim ??

Süper star bir üstü varsa etkileyebilir üstü yoksa eklemeye gerek yok zaten en üst seviyeye gelmişsin

Tabi trophy amacın yoksa süper starda 6da6 yapınca kupa veriyordu %100 yapınca platin filan veriyor ya böyle bir amacın yoksa kalsın öyle

• Dün gece saat 02:00 de çektiğim topçu . Bu sene çok bonkör konami dayimiz. Kecen senelerin borçlarını ödüyor galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa323 -- 18 Eylül 2017; 16:14:20 >
  • LEGENDARY EDİTİON almak isteyenlere duyurulur

• quote:

Orijinalden alıntı: BVBLİFE

LEGENDARY EDİTİON almak isteyenlere duyurulur

O ne la arsa mi satıyorlar ?

• 
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.