Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (258. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.326
Cevap
73
Favori
1.069.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Football Always kullanıcısına yanıt
    Çok sağ ol😄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MÜJDE !!! PES 2018 OPTİON FİLE ÇIKTI !!!! İNGİLTERE LİGİ VE LA LİGA LİSANS YAMASI KONUDA MEVCUTTUR.

https://forum.donanimhaber.com/pes-2018-yan-konu-ps4-yama-lisans-option-file--127924523
  • Babelin az önce attığı gol aynı pes 2018 deki top fiziği ve oyuncu fiziğinin aynısıydı vallahi :D
  • BVBLİFE kullanıcısına yanıt
    Liverpool sevilla maçı yapılır şimdi :)

Ekleme: Bazı takımların forması geçen senenin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helal82 -- 14 Eylül 2017; 0:7:53 >
  • Resmi cikisa az bi sure kala ben de goruslerimi paylasayim. Pazardan beri tam surumu (v 1.01) baya bi oynadim. Oncelikle genel gorusumu soyleyeyim oyunu baya begendim. Fakat eksikler tabi ki yok degil.

- Konudaki hemen hemen tum yorumlari okudum ve kimsenin bahsetmemesine cok sasirdim. Oyunda faul olmuyor arkadaslar. Bir macta ortalama 1-2 faul falan oluyor toplamda. Buyuk sikinti bence. Twitterda Adam Bhatti'nin profiline baktim, baya insan dert yanmis bu durumdan. Kendisi durumun farkinda oldugunu fakat bunun ancak bir kac ay icinde duzeltilebilecegini soylemis.

- Rakip her sutun onune yatiyor bu da biraz abarti olmus gibi geldi. Baya kaos oluyor ceza sahasi cevresinde bu sebepten.

- Orta kafa gol olayini forvetlerin her kafaya vurmasini engelleyerek degil, vurulan kafalarin surekli cizgiden cikmasi ya da direge vurmasiyla cozmus konami. Bu da gercekciligi sekteye ugratiyor malesef.

- R1 ile adam degistirmede problem var herkesin dedigi gibi. Cok acil duzeltilmesi gerek.

- Son olarak Player ID olayinin biraz abartildigini dusunuyorum. Tamam bir kac superstar kendini belli ediyor fakat sadece o kadar. Ornek veriyorum Aguero ile Icardi arasinda falan fark beklemeyin mesela. Ayni tip oyuncular arasinda farki hissetmek diye bi durum yok.

Bunlarin disinda oyun gayet akici, pozisyon cesitliligi muazzam. Yukarida bahsettigim problemlerin cogu cabucak cozulebilir ve oyun daha da guzel hale gelebilir. Herkese iyi oyunlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyun açıldı ama online yok henüz.

Acil güzel bir lisans yaması lazım

• Hayırlı olsun herkese açıldı psnden alanlar için... ama online henüz kullanılamıyor...

• Oyun açıldı ama online yok henüz.

Acil güzel bir lisans yaması lazım

Forum da çöktü, Allah belanızı versin zor yazdım şu mesajı

• My cluba giriyorum

Bu hizmet şuan da kullanılamıyor diyor arkadaslar?

• Pc için alımı yaptık beklemedeyiz, açılan birşey yok. Bir anakonumuz bile yok:)
  • My club a girebilen varmi

• ysfyrgc Y kullanıcısına yanıt
    Uyuz oldum,1 ay önce ön sipariş ile aldım hala kütüphanede indirme aktif olmadı bekle bekle

• quote:

Orijinalden alıntı: ysfyrgc

Pc için alımı yaptık beklemedeyiz, açılan birşey yok. Bir anakonumuz bile yok:)

Oyuna en çok parayı veren biziz ama adamlar açıklama bile yapmıyor ne bir geri sayım nede baska bişey . Kendimi yetim gibi hissediyorum vallahi
  • Yves Didier Drogba kullanıcısına yanıt
    Yalnız değilsiniz

• güncelleme gelmedi bekle dur şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Malesef. Ön sipariş bonuslarını nasıl aktif edebiliriz? Myclub'a girdikten sonra mı oluyor?

Myclub girince orda bir yer var hediyeleri ordan alıyorsun

• Geçen sene gece 01.00 gibi online açılmış

• Online ne zaman açılacak belli mi

• Konami mal mısın? İnsanlara zaman veriyorsun, ama o zamanda bir bakıyoruz online yok.

Amerikalıların deyimiyle...That's bull shit mother fuckers

• Demodan hemen sonra açtım oyunu. Çok az bir miktar oyun hızını azaltmışlar demoya göre 🤔

• 
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.