Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (1837. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.326
Cevap
73
Favori
1.069.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18351836183718381839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hükümsüz sayıldı maç. Keşke mağlup olsaydım. Arkadaş haketmişti maçı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eminsau

Hükümsüz sayıldı maç. Keşke mağlup olsaydım. Arkadaş haketmişti maçı.
    Yanlış anlamazsan...Evde internete bir anda yüklenilmediyse (download) ve bağlantı kopup internet gittiyse, hükümsüz sayılmaz seni yenik sayar. Burada bir gariplik var.

Küfür etmek onun hatası, ama senin durumda garip bir şeyler var. İnternete bir şey oldu gitti, hükümsüz sayıldı, mantıklı bir açıklama değil. Ha dersin ki içerideki odadan kardeşim film indireceğim diye açtı download ı fln filan, o zmn ok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ExTx E kullanıcısına yanıt
    Gecen banada denk geldi lagdan oynayamadim rakip one gecti. gene lagcıya dustum dedim baktım rakip selektor yapiyor ondada problem oldugunu anladim teli kontrol ederken baktim wifiyi acik unutmusum uygulamarı gunceliyormus telin wifisini kapatinca duzeldi

• Arkadaşlar konu dışı ama dsmart internet kullanan varmı aranızda kullanıyorsanız nasıl verim alıyorsunuz iyimi? Ben şu an ttnet kullanıyorum dsmarta geçmeyi düşünüyorum o yüzden sordum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gazilitek

Gecen banada denk geldi lagdan oynayamadim rakip one gecti. gene lagcıya dustum dedim baktım rakip selektor yapiyor ondada problem oldugunu anladim teli kontrol ederken baktim wifiyi acik unutmusum uygulamarı gunceliyormus telin wifisini kapatinca duzeldi
    Bahsettiğim bunun gibi bir durum işte... Ben genelde ps i açmadan modemi resetlerim. Diğer wifi kullanan cihazları da kontrol ederim ki, kimseye hak geçmesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: cihat.1907

Arkadaşlar konu dışı ama dsmart internet kullanan varmı aranızda kullanıyorsanız nasıl verim alıyorsunuz iyimi? Ben şu an ttnet kullanıyorum dsmarta geçmeyi düşünüyorum o yüzden sordum.
    Dostum internet tamamen bölgesel ve apartmansal bir olay ülkemizde. Uydunet hariç hepsi Zaten Telekom altyapısı. Öncelikle fiber-normal internet altyapısı farkediyor, sonrasında ise apartmanında alt katlarda daha yüksek hız alabilirsin. Bunu bana teknik eleman açıklamıştı.

Apartmanında uydunet altyapısı var ise onu kullan. Gram sıkıntı yaşamaz, acayip hızlı internet kullanırsın. Ben taşınınca bırakmak zorunda kaldım malesef 😒

• quote:

Orijinalden alıntı: Ricardo Quaresma

81 hız 79 hızlanma şakamı Dünyanın en hızlı sağ beklerinden biri Cafu bu değer nasıl verilir

Alıntıları Göster
    cafu çokta hızlı bir adam değildi adam nerede duracağını çok iyi biliyordu ondan sana hızlı gelmiştir bilmiyorum izledinmi kendsini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihat.1907

Arkadaşlar konu dışı ama dsmart internet kullanan varmı aranızda kullanıyorsanız nasıl verim alıyorsunuz iyimi? Ben şu an ttnet kullanıyorum dsmarta geçmeyi düşünüyorum o yüzden sordum.
    aynı altyapı olduğundan çok fazla farkı yoktur ama arıza vs olduğunda telekom kendi kullanıcısı olmadığın için 2. sınıf insan muamelesi yapabilir ( yapmaya da bilir tabi sizin ordaki ekiplere vs bağlı.) ben turknet kullanıyorum telekom altyapısı arıza olduğunda büyük sıkıntılar yasamadım sayılır.
    Giriş katta oturuyorum portların olduğu yer ile aramızda sadece bir duvar var o kadar ttnet berbat sürekli bi ağırlık arada bağlantı kesilip gelmesi akk dolduktan sonra zaten bi video açılınca şükrediyorum o derece forumda bu mevzuyla ilgili konu açılmıştı ama herkes ayrı telden biri kötü biri iyi diyor muallakta kaldım pes oynadığım için sizlerinde görüşünü almak istedim oyun dışında pek int ile işim olmuyor çocuklar arada youtube takılıyor o kadar download yapmıyoruz buna rağmen kötü hocam dsmarta başvuru yaptım ama uydu netide araştıracam.

Telefonumda wi-fi açıktı. Ancak indirme vb. bişey yapmıyordum. Evde benden başka kullanan kimse de yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yves Didier Drogba

cafu çokta hızlı bir adam değildi adam nerede duracağını çok iyi biliyordu ondan sana hızlı gelmiştir bilmiyorum izledinmi kendsini.

Alıntıları Göster
    Benim çocukluğum Milanın maçlarını izleyerek geçti.Cafu için 81-79 hız değerleri çok düşük.
  • eminsau E kullanıcısına yanıt
    Kardeş ben eminim sen hile yapmadın.
    Senin oynadığın kişide senin yazdıklarını görse oda emin olur.
    Senin hile yapmadığına.
    Küfür olayına gelince diyorum ya adam 3 maçından biri böyle oluyor artık bunaldı artık
    belli bir süreden sonra insanda sinir stres istemediği sözleri söyletiyor.
  • Ricardo Quaresma kullanıcısına yanıt
    Bir yanlışın olmasın dostum, Cafu ve hız
  • ortahopa86 O kullanıcısına yanıt
    neden peki sebep :)

• Hadi hayırlı olsun,yıllardır bu anı bekliyordum celtic-Rangers derbisi felan 😃 Ulen bu İskoçya,danimarkada felan dahami fazla satılıyor bu oyun anlamadım.Hadi Süper Ligi geçtim Almanya gene yok şaka gibi

• cihat.1907 kullanıcısına yanıt
    kardeşim sen hala tt net mi kulanıyorsun ben 5 yıl tt net kulanıyordum . sonrasında bi dostumun ısrarıyla süperonline gectim . inanırmısın eşşkten inip ata binmiş gibiyim youtub da 2 satlik filmleri izleyemiyordum düşün ilerletince ila 1.2 dakika bekliyordum sanıyordum her internet böle süperonline gecince 5 yıl nasıl kalmşım die isyan ettim . ne bi donma ne bir sey oyunuda rahatlıkla oynuyorum kablo cektim cat 6 donma vs yok süperonline tavsiye ederim tt nete sakın para vermeyin
  • Tam12 T kullanıcısına yanıt
    ustam inan bana alıncak bir oyun değil konami resmen bizle dalga geciyor para harcamaktan korkan bir firma nasıl olsa bizler alıyoruz neden gelsin para versin türk tkaımlarına vs . bu şampiyonalr ligi uefa liginide fifaya kaptırdı . lisans sorunu die bir sey yok işine gelmiyor bu akdar basit yetmezmiş gibide oyunu her yıl kısıtlıyor simde kasma bile kalkıcak buna emin ol oyunun her tarafı kredi kartına döncek bunada emin ol bizler bu oyunu alırsak oyun düzelirmi sence zaten bi pazar var diyor konami neden fazlasını verim beğenmiyoruz fiafayı evet ama adamlar her seyi yapıyorlar . bizde de almanya ligi yok bayaren munih kac yıldır yok . r madrid white die seciyorsun chalesa forması sanlıurfa forması :)
  • Tam12 T kullanıcısına yanıt
    Türkiye yine yok bu senede süper lig olmayacak gibi ne yapalım biz portekiz belçika ligine arkadaş

• mercansamet M kullanıcısına yanıt
    Valla kullanıyorum hocam ama değişecem böyle rezalet bir alt yapı görmedim dün online maçta rakibi bulduk tam kadroları düzenliyordum ki çat diye bağlantı koptu tlf baktım int var hükmen mağlup yazdı ne sinir oldum varya

• quote:

Orijinalden alıntı: Tam12

Hadi hayırlı olsun,yıllardır bu anı bekliyordum celtic-Rangers derbisi felan 😃 Ulen bu İskoçya,danimarkada felan dahami fazla satılıyor bu oyun anlamadım.Hadi Süper Ligi geçtim Almanya gene yok şaka gibi
    bütün çöp ligleri toplamış konami ama şaşırmadım yerel ligler demişti ilk 2019'u açıklarken çünkü tahmin etmiştik bunu.beni şaşırtan bizim liglerin olmaması bu çöp liglerin içinde :)

• 
Sayfa: önceki 18351836183718381839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.