Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (832. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.250
Cevap
63
Favori
372.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 830831832833834
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İki haftadır çok kötü oyun galibiyet alamıyorum oyuncular saçma sapan hareketler yapıyor , iyi oyuncuların hepsini açtık diyemi anlamadım , her yolu denedim düzelmedi . Seneye oyunu almayı düşünmüyorum analig online gelirse alırım ancak gerçekten kendimizi test edemiyoruz oyunun açıklarını iyi kullanan faydalanıyor durumdan 800 puandayım 250 puanlı adama yenildim o derece yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Pes 2013 teki Online Ana Lig gibi olmalı,istediğimiz taktikle oynayabilmeliyiz.

Çok güzeldi herkeste sınırlı oyuncu vardı şimdiki gibi 200 oyuncu yoktu mesela oynadıkça kadro güçleniyordu , online maç yapmaya teşvik ediyordu . Şimdi ofline oyna GP kas , onlineda kafayı ye iyi oyuncular gelmesin sinir ol coin al Konami zengin olsun bizi düşünen yok
  • Sunucuyla bağlantı kesildi hatası alıyorum 17 seri galibiyet bitti iki günde 6.7 ci oluşu internete bakıyorum kopma yok ama maç içinde tak sunucuyla bağlantı kesildi ekranı geliyor aynı olayı yaşayan var mı . Çözümü var mıdır yoksa konaminin saçmalıkları mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IIretiredII

Sunucuyla bağlantı kesildi hatası alıyorum 17 seri galibiyet bitti iki günde 6.7 ci oluşu internete bakıyorum kopma yok ama maç içinde tak sunucuyla bağlantı kesildi ekranı geliyor aynı olayı yaşayan var mı . Çözümü var mıdır yoksa konaminin saçmalıkları mı

konaminin saçmalıkları işte arada böyle sunucu ile bağlantı kesiliyor kaç sene oldu bu sorunu çözemediler çok sinir bozucu o kadar seri yapmışsın sizinle alakalı bir durum olmadan bağlantı kesilmesi çok saçma benimde başıma geliyor böyle saçmalıklar internet bakıyorum acaba benden mi diye bakıyorum internet gitmemis bir sorun yok nasıl birşeyse bu çözemediler gitti belki böyle bir hatanın bile farkında değiller

Bu firmanın hatalarını say say bitmiyor

Oyundan midem bulanıyor artık orta kafa orta kafa bu nedir ya bende aynı şekil oynuyorum oyun resmen bu duruma itiyor seni illa orta kafa yapacan böyle saçma bir oyun görmedim diyeceksiniz orta kafa yapma ama mecbur yapıyorum diğer türlü rakibi açamıyorum her mac 2 gol atıyorum en az orta kafa golü

Engellenmeyen bug var

Pes 2016 da ise uzun toplar vardı sanki herkes pirlo

Bunda ise sanki herkes d.alves gibi orta açıyor

Pes 2018 nasıl bir bug gelecek merak ediyorum

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Her sene çıkardıkları oyuna özen göstermiyorlar aslında alınacak bir yanı yok ama seviyoruz oynuyoruz yinede kötü değil ama çok uç noktada hatalar var , katılıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: IIretiredII

Her sene çıkardıkları oyuna özen göstermiyorlar aslında alınacak bir yanı yok ama seviyoruz oynuyoruz yinede kötü değil ama çok uç noktada hatalar var , katılıyorum

Aynen fifa yi alalım diyoruz ama o oyun oynanilacak gibi değil oyuncular çubuk gibi çok tuhaf mecbur yine alıyoruz pesi

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    2016 da bağlantı server kötülüğü vs fifayı denedim 1.2 ay oynanış olarak pesin yanından geçemez ama atmosfer vs iyi , pes bizi utandırsın 2018 de ki zannetmiyorum

• Fifadaki top bana küçükmüş ve oyuncakmış gibi geliyor nedense 😃

• Canlı güncelleme de bitti, ayın 1 i son diye yazmışlar,oyun eskisi kadar oynanmaz gibi, bütün oyuncular c olacakmış.keşke sallamasyon form durumu yapsalardi oyuncu cok hangisini oynaticaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Koç_hisarlı

Canlı güncelleme de bitti, ayın 1 i son diye yazmışlar,oyun eskisi kadar oynanmaz gibi, bütün oyuncular c olacakmış.keşke sallamasyon form durumu yapsalardi oyuncu cok hangisini oynaticaz

En azından c yerine rastgele yapsalar daha iyi olurdu

Ne diyim ben bunlara ya neden c yapıyorsun zaten canli güncelleme olmuyacak canlı güncelleme varken a b c d e var ee şimdi canlı güncelleme yok neden c yapıyorsun arkadaş

Oyunun sonu geldi gibi benim için c olunca takım çok berbat oynuyor

Pes 2018 bekleriz artık ne yapalım

C olduğu zamanlar denemiştim çünkü ordan biliyorum

Çoğu oyuncu formsuz geliyordu

Özellikle form 5 olanlar için

• Şu fifa dan alıntı yapmayı bırakması lazım bu konami nin bari iyi yönünü al online iyi yap

Canlı güncelleme çıktı neye göre oyuncular a b oluyor

Bazen canlı güncelleme olmuyor

Pes kendi özüne dönmesi lazım artık firikikler bile değişti ok işareti ile yön veriyorsun eskiden böyle miydi

Fifa da görürdüm böyle saçma şeyleri

Myclub da taktik yapamamak

Klasman 1 olmanın bir önemi olmayan

Online klasmanin dengesizliği

Nerde o pes 2011 de sistem

Nerde pes 2013 deki sistem

Çok şaşırıyorum bu konamin yaptıklarına

Kendi eli ile oyunu batıriyor

Umarim pes 2018 de birşeyler değişir

Birde yeni gelen özellikleri oyun çıktığında öğreniyoruz buda bir saçmalıktır oyunu da tanitmasını bile beceremiyor

• Canlı güncelleme bitiyor, özel temsilci olayı da bitecek mi acaba? 🤔 Bitecekse kimse oyunu bile açmaz,online oynamak isteyenler de rakip bulamaz ve oyun ölür.

Zaten toplayan standart oyuncuları topladı. Bari son güncelleme ile birlikte özel temsilci koyup, ellerindeki tüm legend ları içine dahil etseler. Bunu yapmaları durumunda bir süre daha oynanabilirlik sağlarlar.

• uzun bi aradan sonra ben dün fifayı oynadım abi gerçekten keyif aldım kendime geldim ya istediğim hareketleri yapabiliyorum

oyun kurabiliyorum hareket yapabiliyorum herşey oluyor

peste ki mesele en azından kendim için söylüyorum oyun beni orta kafa gol mantığına itiyor

oyun kurmak imkansız lag,bağlantı koparma olaylarına hiç girmiyorum

hmm bu arada fifada ki tek mesele oyuncu yüzleri
  • Arkadaşlar bu form olayı nasıl oluyor bir ara bir arkadaş yazmıştı ama kimdi unuttum

A b c d e

Mesela bir oyuncu a olursa formu nasıl geliyor

B olunca nasıl oluyor

Şimdi perşembe den itibaren c olacak tüm oyuncular

C olunca nasıl olacak detay verebilecek var mı

• ExTx E kullanıcısına yanıt
    Son olarak şampiyonlar ligi final agenti gelir ve büyük ihtimal sonrasında özel temsilci olmaz.

• neo23 kullanıcısına yanıt
    Açıkçası ben; bu hafta formları c yapıp, özel temsilci koymayıp, oyunu öldüreceklerini düşünüyorum. Çünkü kazanacakları parayı kazandılar. Para ile oyuncu toplayanlar para harcamıyor artık muhtemelen, oyunu da kimse almıyor ztn alan aldı. Gereksiz iş yükü oluşturuyor onlarda. Bunun yerine yeni oyuna yüklenecekler.

• Beyler 3-1 yenik durumdayım zaten trail versiyondayım yenilmem garantiydi tak maç kesildi.Ben wifi den bağlıydım.Beni hükmen galip yaptı.Karşıdakide hile yaptığımı sanacak.Sanki konami araya girdi beni galip ilan etti.Ne biçim iş bu ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

Açıkçası ben; bu hafta formları c yapıp, özel temsilci koymayıp, oyunu öldüreceklerini düşünüyorum. Çünkü kazanacakları parayı kazandılar. Para ile oyuncu toplayanlar para harcamıyor artık muhtemelen, oyunu da kimse almıyor ztn alan aldı. Gereksiz iş yükü oluşturuyor onlarda. Bunun yerine yeni oyuna yüklenecekler.

C yaptılar oyunu bitirdiler

En azından Rasgele yapsalar form durumu 6ile 8 arası oyuncuları kadroya katardik

Şimdi en kötüsü oldu böyle

• C demek rasgele demek zaten hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

Büyük ihtimal perşembeye final agenti gelecek.

• 
Sayfa: önceki 830831832833834
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.