Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (830. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.251
Cevap
63
Favori
372.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 828829830831832
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mercansamet

sen benibitiridn dostum :)

Dedim sana uyardim
  • Kilitleme olayını bilmiyordum :( kullanıcı verisi kaydı diye birşey var ordaki kayıtta bu oyunculardan 4-5 tanesi mevcut antreman modunda oynanıyor bunları tekrar my cluba aktarmanın bir yolu varmıdır
  • mercansamet M kullanıcısına yanıt
    Ben 1.Klasmana ciktim ve biraktim sadece online musabaka kupasi ve hafta sonlari turnuvaya katiliyorum konami bir kere mudahale ederse mubarek 3 yada 4 klasman asagi kadar dusuruyor insan galibiyeti unutuyor resmen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

Bu yıl çözemediğim şu dengesiz fizik gücünü önümüzdeki yıllarda hiç görmemek üzere tarihte bırakmak istiyorum.

Mavi renk formdaki Pepe, dandik forvet oyuncusunun fizik gücünden dolayı yere düşüyor, bu hareketi genelde 800-850 puan üstü oyuncular kullanıyor ve oyunda takımlar arası dengeyi net şekilde bozan bir saçmalık;

Aynen sadece bu hava topunda olsa iyi adam durduğu yerden bir hamle yapıyor oyuncum kasılmış gibi orda duruyor dengesi bozuluyor İbrahimovic gibi adamın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3-0 dan 4-3 yenmek 3-1 den gelip maçı 4-3 almak veya 2-0 dan maç vermek bunlar gerçekte zaten var bunun neyini abartıyorsunuz hatta şöyle diyim bu Pes çıktı çıkalı böyle sonuçlar oluyor şimdi mi fark ettiniz normal dostluk maçında bile oluyor hatta ofline da bile bu var

Oyunun problemi hersene yeni bir bug çıkarmasi

Online daki alt yapı yetersizliği

Lag oluyor madem en azından bunu tesbit et maçı gecersiz say çoğu maçta tek taraflı lag oluyor karşı taraf avantajlı çıkıyor maça

Tamam tuş gecikmesi olan maça birşey yapamıyorsun onu anladık ama bağlantı işareti çıkan maçı anında kesmesi lazım en azından

Myclub online klasmanda taktığın çok önemi var

Rakip geliyor 424 oynuyor orta saha boş nasıl yeneceksin

5gol 8 gol filan atman gerekiyor

Myclub klit noktası t.d ve taktığıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: astrokartbayisi

Bir süredir online maç yapmıyordum dün gece 1 kaç maç yaptım 10 oyuncunun sözleşmesini yenileyeyim derken serbest bırakmışım buffon,alaba,puyol,sergio ramos,boateng,vidal,macherano,matuidi ve göz bebegim neymar hepside level 50 maradona ve messi için sözleşme yenileme bileti kullandıgım için onlar kurtuldu yoksa onlarda gitmişti :)

ben bufonda hata yaptım bidahada gelmedi zaten
  • Arkadaşlar Pes 17 etkinlikleri nedir kayıt oldum ne işe yarıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüksek puanlı elemanlar nasıl oluyorda her kafa topunu alıyor , ve hic top kaptırmıyorlar.

Adama 3 kisi basıyor yine top kaybetmiyor.

Top kapmak sadece X mi yoksa r2 vb bi tuşla mi yapmak gerekiyor.

• ARKADASLAR KUSURA BAKMAYIN AMA HEPİMİZ ENAYİYİZ. NEDEN Mİ BU SALAK OYUNA 200 TL VERIYORUZ ALIYORUZ Bİ TON ZAMAN AYIRIYORUZ PARA KASIYORUZ BAZILARIMIZ KREDİ KARTIYLA PARA VERİİP TOP CEVİRİYOR. PLUS ÜYELİĞE PARA VERİYORUZ . SONUC NEDİR KONAMİ BİZLE RESMEN DALGA GECİYOR .SONUC 3. KLASMANA KADAR HARİKA CIK SONRA 6 YA KADAR DÜŞ SACMA SAPAN KADRO MALLAŞIYOR VS SEN BENİM YETENEKLERİME KISITLAMA NASIL GETİRİRİSİN ŞEREFSİZ KONAMİ . 900 PUANIM 400 PUAN GELİYOR 5 MAGLUBİYETLİ KALEYE SUT CEKİYORUM HEP AUT ADAM GELIYOR 3.0 :=) PARAMIZLA REZİL OLMAK BÖLE BİR SEY SANIRIM . RESMEN OYUN PARA DÖKMÜŞ İŞİ . LİSASNLARI ZATEN ALAMIYORSUN . 2 YE 2 OYUNU KALDIRMISSIN . BİZ HALA 18 İ BEKLIYORUZ GERCKTEN ENAYİYİYİZ ADAMLAR BİZİ STRES YAPIYOR VE PARA ÖDÜYORUZ BU OYUNA ADAMLAR BİİZİM İCN UGRASMIYORLAR BİLE YENİLİK NEYMİŞ YOK FUTBOLCU TERİYMİŞ YOK FORMA KIRIŞ KIRIŞMIŞ BANANE LAN BUNDAN . BANA LİSANS AL BANA 2. YE 2 OYUN YAP BANA TAKAS YAPTIR BANA FUTBOLCU SATTIR ONLİNE KİŞİLER ARASINDA VS FİFA GİBİ ....HİÇ BİR SEY YOKBİR DE OYUNA MÜDAHE EDİP SENİN YETENEKLEİRNİ KSIITLIYORLAR . BÖLE BİR SEY YOK. ARKADSLAR BEN DİYORUMKİ ALMAYALIM 2018 KAMPANYA BAŞLATALIM LİSANS VS TAKAS SAYDIKALRIMIZ GELMEDİĞİ SÜRECE TÜRKİYE LİGİ GELEMDİĞİ SÜRECE ALMAYALIM CIĞ GBİ BÜYÜRÜZ .PES TÜRKİYE DE EN COK ONLİNE KİŞİ OLAN ÜLKEDİR . KALDIRSINLAR KIÇLARINI GELİP ANLAŞSINLAR TFFYLE . BİZ BÖLE DAHA CIKMADAN OYUNU SİPAİŞ VERİRSEK SİZCE ADAM ANLASŞIRMI TFF YE NEDEN ANLASSSIN ZATEN GELEN Bİ PARA VAR ENAYİLER NASIL OLSA ALIYORLAR NEDEN Bİ KÜLFET YAPSIN KENDİNE YALANMI. ONUN İCN PES ALMIYCAZ KAMPANYA BAŞLATALIM BU GİBİ OYUNLARA PARA KAZANDIRMYALIM ARKADSLAR KATILIRSANIZ BANA SEVİNRİM.FRANSA 2.LİG VAR BİZİM LİG YOK BU AKDAR MI DEĞERSİZ Bİ LİGİMİZ VAR .ADAMLAR BİZİ UMURSMAIYOR BİLE. TÜRKİYEYİ GECENLERDE ASYA YA KOYMUSLAR Bİ YERDE GÖRDÜM AYIPTIR YA ASYA MIYIZ BİZ.... SEN BİZİM ÜLKEYİ DIŞLA SONRA EN COK PARAYI TÜRKİYEDEN KAZAN OLDU PAŞAM ARKADSLAR LÜTFEN KAMPANYA BAŞLATALIM PROTESTO EDELİM . HAYDİ DİYORUM

Hem diyorsun online oyuncuyum hemde Türkiye ligi gelsin diyorsun geldi diyelim ne yapacaksın ki zaten gerçek güçlerini yapmıyor mesela bursa spor var bu takımla online klasman da maç mı yapacaksın

Türkiye gelse ne olur gelmese ne olur

Oyunda yapılması gereken bug olmuyacak birde online lag olmasın tuş gecikmesi olmasın

Herşeyi de oyuna mudale ediyor diye şikayet etmek gereksiz birşey

Mudale ediyorsa sadece sana mudale etmiyor herkese ediyor önemli olan o mudale eden her neyse onuda yenmek

Bende arada düşünüyorum 2.klasmana sonra tekrardan toparlıyorum 1.klasmana tekrardan geliyorum yeterki lagli maç denk gelmesin

Tamam almayalım pesi rakibi kim fifa deniyoruz demosunu yok olmuyor çubuk gibi oyuncular 22 oyuncu aynı her sene aynı oyunu sürüyor piyasaya

Bence online alt yapısını düzeltmesi için uğraşmak gerekli

2vs2 hem aynı makineden hemde co-op olarak puanlı şekilde bu modu getirmesi için de bir çalışma yapabiliriz

Pes 2017 en çok sinir olduğum seri oldu

Başka alternatif olmadığı için mecbur yine alacağız

Dediğin özellikler için konaminin okuyacağı bir yere herkes kopyala yapıştır yaparak ingilizce bir mesaj atsak yararlı olur

Ama nasıl olsa birşey değişmez diye kimse destek vermiyor aslında çoğu kişi aynı şikayette bulunsa çok şeyler değişir bence

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    DOSTUM NEDEN GELMESİNKİ GELSİN SADECE TÜRKİYE LİGİNİ BEN ONLİNE İCN İSTEMIYORUM OFLINE ARKADASLARIMLA OYNAMAK İSTİYORUM . ANLATABİLDİM Mİ. DEDİĞİN SEY COK SACMA OYUNA MUDAHALE VARKEN KAZANMAYI SENDNE DUYUYORUM :) İNAN BANA 2 YE KADAR BENDE CIKTIM TKAIM EFSANE OYNUYOR 3 GÜNDÜR MAC KAZANAMIYORUM DELİ OLUYORSUN .. BU AKDAR PARA VERİP BECERİLERİMİ KISITLIYCAKLAR BENDE KEYİF ALCAM ÖLEMİ :) LÜTFEN BİRAZ MANTIKLI OL . TAKAS YOK OYUNCU SATMA YOK ... KARISLIKLI OYUNCULAR OYUNCU TAKASI OLSA NE GÜZEL OLUR . BEN 10 BİNE TOP CEVİRİYORUM İSTEMDİĞİM OYUNCU GELIYOR SATIYORUM 300 OLDU PASAM ::=)NEDEN KASIYORUM O PARAYI BEN O ZAMAN . TAMAM 10 BİNİ GERİ VERME BARİ YARISINI VER AYIPTIR. 22 BİNE MENEGER ALDIM BEGENMEDİM SATIYRUM 400 GİDİYOR DALGAMI GECIYOR KONAMİ OYUNA NERDNE BAKARSAN BAK OYNANCAK OYUN DEĞİL USTAM BUNU BİL. RONALDO YAPIORSUN 72 LİK ADAM GELIYOR ARKADAN RONALDOYA YETİŞİP TOPU ALIYOR EEE O ZAMAN RONALDO İCN NEDEN UGRASTIM BEN :) ÖZELİK SADECE TOPA VURMAKLA OLMUYOR ...DAHA SAYSAM SABAHA KADAR GİDER BU REZALET ORTA KAFAYA HİÇ GİRMİYORUM BİLE HER SEN ACIK VAR OYUNUN VS

Sanki ben çok iyi oyun yapmışlar mi dedim oyunun hatalarını yazsam uzun sürer

Mudale varsa herkese var bir tek sana değil bunu demek istiyorum

Tabiki gelsin Türkiye ligi çok da önemli birşey değil oyunda bu kadar eksik varken

Alıp almamak sana kalmış bu kadar sinir olduğun oyuna para verip alma zaten

• Ya bu lag ne böyle sizde de oluyor mu. Genelde top bendeyken oluyor rakipte hiç böyle bişey olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Ya bu lag ne böyle sizde de oluyor mu. Genelde top bendeyken oluyor rakipte hiç böyle bişey olmuyor

Olmaz mı tabiki oluyor leş online alt yapı yüzünden

Bir kişi etkileniyor diğer rakip etkilenmiyor bu durumdan

Alt yapın iyi değil en azından 2 kişiden birinde lag işareti varsa mavi hemen hükümsüz saysın bunu bile beceremiyor böyle bir firma işte

ben burda alıcakmıyız almıcyakmıyızı tartımsıyorum . herkese lag oyuna müdahaele varsa herkesede olmasın die yazıyorum kardeş.. türkiye ligini kücümseyebilrsin ama türkiye ligi bir cok isnan icn burda önemli dostum . oyunun hatalaını analtmaya clasıyorum sanırm sen konamide filan calısyorsun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mercansamet -- 28 Mayıs 2017; 17:45:28 >
  • quote:

ben burda alıcakmıyız almıcyakmıyızı tartımsıyorum . herkese lag oyuna müdahaele varsa herkesede olmasın die yazıyorum kardeş.. türkiye ligini kücümseyebilrsin ama türkiye ligi bir cok isnan icn burda önemli dostum . oyunun hatalaını analtmaya clasıyorum sanırm sen konamide filan calısyorsun :)

Neyse konudaki mesajlarıma bakarsan anlarsın kimi savunduğumu dalga mı geçiyorsun benle

Sanki senin dediklerine ben razıyım

2vs2 olmasın

Türkiye ligi olmasın

Oyuncu takası olmasın

Bunların hiçbirini istemiyorum bende

Ben kaç yıldır 2vs2 bekliyorum en son pes 2013 de oynadım hersene bu özellik geri geldi mi diye soru soruyorum senin dediklerine bak

Ben istiyormuyum oyunda mudale olmasını

Neyse daha fazla alıntı yapma saçma sapan cevaplar yazıyorsun

Konami çalışanı misin diyorsun birde gerçekten komik

komik olmak icn ugrasıyorsun sanırm :))) istiyotsun ama herkese böle mudahele demen sacma .. hepsi bu herkese oluyor die bazı seyleri kabul mü edelim yuani ben burda bişeylere deyiniyorum vs yazma dostum sen bana :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Ya bu lag ne böyle sizde de oluyor mu. Genelde top bendeyken oluyor rakipte hiç böyle bişey olmuyor

Olmaz mı tabiki oluyor leş online alt yapı yüzünden

Bir kişi etkileniyor diğer rakip etkilenmiyor bu durumdan

Alt yapın iyi değil en azından 2 kişiden birinde lag işareti varsa mavi hemen hükümsüz saysın bunu bile beceremiyor böyle bir firma işte

Hocam bide şöyle bi saçmalık var mesela benim bağlantım kötüyse beni hükmen yenik sayıyor rakibin kötüyse bişey olmuyor benim siralamam aynı kalıyor

• quote:

komik olmak icn ugrasıyorsun sanırm :))) istiyotsun ama herkese böle mudahele demen sacma .. hepsi bu herkese oluyor die bazı seyleri kabul mü edelim yuani ben burda bişeylere deyiniyorum vs yazma dostum sen bana :)

Özelden mesaj atma bundan sonra

Sen önce yazdığımı anla sonra cevap yaz

Ben diyorum sadece sana olmuyor buradaki çoğu kişiye oluyor çoğu kişide yazdı yani böyle bir sorun varsa çözülmesinde demiyorum farkındaysan

Bu sene böyle olmuş arada banada oluyor tuhaf şeyler

Bu konu çözülmesini müdahale etmesine razıyım hiç değişmesin diyen yok anlıyormusun

Oyundaki hatalara hepimiz destek verip duzeltsinler diye hep söylüyorum sen forumu başından belli takip ediyormusun da bana yükleniyorsun sanki konami benim

Bak benim geçmiş mesajlarıma nasıl savunmuşum konami yi

• SHIHAD kullanıcısına yanıt
    Aynen konamin her yeri yanlış zaten çözemediler gitti online kısmını

• 
Sayfa: önceki 828829830831832
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.