Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (694. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.250
Cevap
63
Favori
372.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçen haftalarda ana hesabıma bir kaç gün girmedim sonra giriş yaptım bir tane top çevirttim çocuğa o hesaba abumeyang çıktı o kadar düşük ihtimalde siyah top geldi bugün hanıma top açtırdım maradona çıktı.....hanıma çocuga top açtırmak işin esprisi ancak bir kaç gün ara verdikten sonra top açmayı denediğimizde garanti siyah top çıkıyor gibi bir durum var sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpionn1982 -- 24 Şubat 2017; 5:46:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibra012

quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

Bu sene gitmiyor diye biliyorum

nasıl bu sene anlamadım ?

yani pes 2016 gidiyodu 2017 de gitmiyo sanırım demek istedim
  • Arkadaşlar konu dışı ama buraya yüklemek istediğim için soruyorum , telefonla kendi çektiğim videoyu Nasıl ekliyorum? .

kodu verdi ,mesaja bunu yazıyorum örneğin olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 80+ topdan r.fowler formunu 4 yapmışlar diğerleri yüksek bunu niye 4 yaptılarsa
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Hocam, ben de uzun zamandır Donadoni'yle oynuyorum ve oyundan aldığım zevk arttı resmen bu adam sayesinde.Benim de tam istediğim oyunu oynatıyor ancak bence tek eksiği orta üçlünün sadece dos ve gö olması, biri en azında oos olabilseydi çok daha keyifli bi takım olabilirdi ama bu bile çok önemli değil bence.
  • Beyler yeni gelen online kupa modunda 30.000 coins veriyor bunu sadece 1 kere mi yapabiliyoruz yoksa hergün 1 kere mi acaba?

hergün 1 kere yapma şansımız varsa hangi saatlerde 0 lanıyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: excultesrose

Beyler yeni gelen online kupa modunda 30.000 coins veriyor bunu sadece 1 kere mi yapabiliyoruz yoksa hergün 1 kere mi acaba?

hergün 1 kere yapma şansımız varsa hangi saatlerde 0 lanıyor acaba?

1 kere 30000 alınır. ödüller kısmına bakarsan yazar orda 2.den itibaren su ödül diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 24 Şubat 2017; 11:37:5 >
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Onu biliyorum da acaba hergün mü bu şekidle yoksa sadece 1 kereye mahsus mu onu öğrenmek istedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: excultesrose

Onu biliyorum da acaba hergün mü bu şekidle yoksa sadece 1 kereye mahsus mu onu öğrenmek istedim

1 kereye mahsus
  • Pc ye bakarken pesi pencerede açıyorum sim oynatıyorum baya gp kasıyo.Birde otomatik maça başlatma olsa süper olurdu
  • kralkarga kullanıcısına yanıt
    istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    hakanyigit41 kullanıcısına yanıt
    Selam dostlar...

T.D. 'den ben de şikayetçiyim..

Donadoni 'yi denemek istiyorum ben de :)

Sizce tekrar menajer listesine girer mi acaba? :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

80+ topdan r.fowler formunu 4 yapmışlar diğerleri yüksek bunu niye 4 yaptılarsa

Banada çıktı yaa adamın boyu 1.70 kafa kartı var oynattım 30. dakikaya kadar anca sabredebildim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yves Didier Drogba

quote:

Banada çıktı yaa adamın boyu 1.70 kafa kartı var oynattım 30. dakikaya kadar anca sabredebildim

Bana da çıktı ama henüz oynatmadım, o kadar adam varken 1.70 boyundaki forvet neden çıkar ki.Fowler abimiz iyidir, hoştur ama uzakta kalabilirdi.Takımımnda görmek isteyeceğim türden bi forvet değil.
  • çıkar büyük ihtimalle ama ne zaman çıkacağı belli olmaz, çıksa da aynı taktikle çıkıp çıkmayacağı da meçhul tabii.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralkarga

quote:

Orijinalden alıntı: Yves Didier Drogba

quote:

Bana da çıktı ama henüz oynatmadım, o kadar adam varken 1.70 boyundaki forvet neden çıkar ki.Fowler abimiz iyidir, hoştur ama uzakta kalabilirdi.Takımımnda görmek isteyeceğim türden bi forvet değil.

Oyunun bu seneki tarzına aykırı özellikleri var efsane oyuncu olduğu için satmayacağım 3* takımda kanatta gf oynatılır ancak.

Maradona da çok abartılı olmuş gibi seviye atlatılırsa 99 olacak kesinlikle dengeleri bozacak gibi

• Yves Didier Drogba kullanıcısına yanıt
    pesdb den bakta gör düşünsene 50 levelhttp://pesdb.net/pes2017/?id=2453 al 50 level statları :D bu sene içine ettiler legend legend diye ulan getirdin maradona nedir arkadaş :D formu da 7 bu arada
  • SS27 kullanıcısına yanıt
    level 50 maradonayı durdurabilmek için zincirlemek gerekli, yani ne gerek var her sene çıkardığın oyuna yıllar önce futbolu bırakmış adamları yerleştirmeye.Adamlar başlıcak şimdi 2 ronaldolu, maradonalı, messili kadroları oluşturmaya sonra biz onları yenmeye çalışırken tv başında can vericez.
  • kralkarga kullanıcısına yanıt
    ben tek maradona ve thuramı avlıyorum zaten önce ki efsaneler vardı onlar yeterdi bile oyuna ekstra efsane getirmeleri fazlalık oldu yenilik yenilik derken içine ettiler dengelerin birde formu yüksek genel olarak hep iyi formda başlıcak asıl sıkıntısı o düşünsene en iyi formda başlıyor ortaya koyucagı ekstra performansı o statlarla yapıcak bişi yok bu hafta 2 kişiyi avlıcam onları da aldıktan sonra benim için top açmaydı yok adam dı felan biticek
  • Siz de bi iyisiniz ha Bi bakıyorum level 2-3 takılan adamlara sövüyonuz sonra bakıyorum Maradona Ronaldo alığ level 5 alan adamlara da sövüyonuz millet kimle oynasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS27

pesdb den bakta gör düşünsene 50 levelhttp://pesdb.net/pes2017/?id=2453 al 50 level statları :D bu sene içine ettiler legend legend diye ulan getirdin maradona nedir arkadaş :D formu da 7 bu arada

Normal bişey değil , bu nedir Bu özellikleri tamamen ticari olarak yorumluyorum , yuvalarıda coin ile arttırma getirmişler hasta ruhlu oyuncular parayı verip maradonayı alsınlar diye çünkü maradona messiden iyi özelliklere sahip değil birsürü videosu var izliyoruz yani

• 
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.