Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (693. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.251
Cevap
63
Favori
372.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 691692693694695
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    abi göm bu haftaya :D cl den iyi bu agent 167 oyuncu var 17 oyuncuyuda artık yavaş yavaş ta 2 3 günde kapatırsın
  • My Clup parası ile en pahalı antrenörü almıştım ispanyol ve M.City'li olan.Birkez şartları yerine getirdim sözleşme uzadı birdaha uzatamazsam Menajer gidermi ve giderse GP ile alabilirmiyim menajeri ? Eğer menajer gider ve my clup parası isterse oyun biter benim için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibra012 -- 23 Şubat 2017; 20:28:16 >
  • Olimpiyakosun osmanlıya golleri tıpkı pes 2017

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibra012 kullanıcısına yanıt
    Bu sene gitmiyor diye biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

Bu sene gitmiyor diye biliyorum

nasıl bu sene anlamadım ?
  • klopp nasıl acaba t.d olarak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

Hocam doğru diyorsun FIFAyi oynanis olarak PESle kiyaslamam bile ama diğer konularda maalesef FIFA daha ağır basıyor. FIFAyi 2-3 hafta oynadım çok sarmadi ama en basitinden şöyle örnek vereyim haftasonu liglerinde hile çıkınca adamlar o hafta iptal etti ve sonrasında düzelttiler. PES'i bu yıl daha online oynamadım bilmiyorum ama beni sasirtacagini sanmıyorum. Oyunun offline kısmını 2014 hariç hep begenmisimdir. Çare 2K gibi bir firmanın FIFA'nin içeriğini PES'in oynanisi ile harmanlanması bana göre ama o da hayal tabii:)

Fifa nın grafikleri ve tribünü güzel,

renk paleti, top ve oyuncu fizigi, player ID, oyuncu yüzleri, gameplay ve Şampiyonlar Ligi lisansı gibi eksik yönleri var.

Sony e 2 yıl önce bir mail attım, Pes serisine ve Konami ye destek vererek, bu iki japon firmasının el ele verip playstation exclusive bir futbol oyunu yapmalarını, full lisans olmasını önerdim. 3 gün sonra cevap geldi, teşekkür edip önerimi yapımcı ekibin ileriki günlerde inceleyeceği olasılığını belirtmişlerdi, tabi laf olsun diye konuşuyorlar eminim.

• Anlayamiyorum artik oyunu. Ya arkadas zidane var bende antrenor gayet iyi kafamdaki dusunduklerimi yapiyor iyi kotu galibiyetlerimi aliyordum. Noluyosa bi yerden sonra sapitiyo takim hicbisi yapamiyorsun 2 gun boyunca maglubiyet aldim. nerdeyse kiriyordum kolu da sakin oldum. sonra gittim sevillanin antrenorunu aldim. Duzeldi takim. E simdi noluyo yani zidane cöp mu oldu. ne degisti birader nedir sıkıntı yani fıttırıcam artik
  • abi ne güzel takımlarımız iyi kura çekti 2 si elendi bjk kaldı umarım bjk iyice zorlar gittikçe gider burda bana bi ara hain diyen arkadaşlar vardı ligimiz kötü dedim diye neyse umarım bjk gittikçe gider
  • Maradona çıktı bana.Fena yapmışlar. Boyu 160 ama acayip kafa vuruyor. Top ayağına zamk gibi yapışıyor. Sol ayağını çok iyi kullanıyor iç dış sert şut atıyo.Bildiğiniz forvet oynatıyorum gf yapıp 😊😊😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertcevik -- 23 Şubat 2017; 22:39:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS27

abi ne güzel takımlarımız iyi kura çekti 2 si elendi bjk kaldı umarım bjk iyice zorlar gittikçe gider burda bana bi ara hain diyen arkadaşlar vardı ligimiz kötü dedim diye neyse umarım bjk gittikçe gider

Osmanlı sporun rakibi güçlüydü zaten buraya kadar gelmeleri büyük başarı ilk defa Avrupa kupalarında mücadele ediyor rakibi her sene Avrupa'da tecrübe sahibi bir takım normal yani

Fb nin rakibi zayıf fb nin geçmesi lazımdı ama yanlış transferler ozan souza 16 milyon euro bu iki oyuncu hemde Mehmet topal gibi biri varken yönetimlerin başarısız transferleri ve kötü t.d seçimlerinden kaynaklanıyor

Bjk ye en kolay rakip geldi Bunu da kabul etmek lazım bu takımı da geçemeyecekse oynamasınlar

Para var ama kullanmasını bilmiyorlar

GS 4.5 serdar aziz 2.5 Ahmet çalık 7 milyon euro yapar bu paraya sağlam bir stoper alınırdı

Bunlar ucuz yoldan aldıklarını zannediyorlar ama yanılıyorlar 5 tane o mevkiye oyuncu alacağına bir tane al daha kazançlı çıkarsın lig bitecek seneye gs stoper arıyor haberleri çıkar mantıksiz paralar harcıyorlar

• My Clup parası ile en pahalı antrenörü almıştım ispanyol ve M.City'li olan.Birkez şartları yerine getirdim sözleşme uzadı birdaha uzatamazsam Menajer gidermi ve giderse GP ile alabilirmiyim menajeri ? Eğer menajer gider ve my clup parası isterse oyun biter benim için
  • quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

klopp nasıl acaba t.d olarak?

En iyi t.d Donadoni 22 maçlık seri yaptım 23 .mac berabere bitti 5 maçlık daha seri yaptım seri bozulunca 28 maçtır yenilmiyorum toplamda

Gelişmiş ayarlardan ise sadece gegenpres açıyorum ama orta saha kop kapan ve dayakligi yuksek oyuncuların olması lazım

Busguests matuidi Kante

Kante ile nainggolan dönüşümlü oynatıyorum

Zidane

Simone

Klopp

Guardiola

Luis Enrique bu t.d. hepsiyle oynadım

Donadoni den asla vazgeçmem

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    sidik yarıştırır gibi transfer yapıyorlar gerçi bütün dünya da böyle bence osmanlı ilk maç iyiydi 1-0 ken 1-1 olucak bir pozisyon kaçtı onu atsaydı eleman maç dönebilirdi saglık olsun bence osmanlı iyiydi olmadı saglık olsun dedigin gibi fenerin elemesi lazım dı adamlar birde 70 gündür maç yapmıyormuş diyecek laf bulamıyorum yatırım yapıcaklarına para verip kupa alıcaklarını sandıkları için normaldir
    Bu sene menejer gitmiyor. Sözleşmesi bitince sözleşme uzatma şartları yerine gelmediyse gp yada coins ile uzatabilirsiniz. Uzatmazsanız maça çıkarmıyor o td ile ama sizde kalıyor merak etmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertcevik -- 23 Şubat 2017; 23:54:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertcevik

Bu sene menejer gitmiyor. Sözleşmesi bitince sözleşme uzatma şartları yerine gelmediyse gp yada coins ile uzatabilirsiniz. Uzatmazsanız maça çıkarmıyor o td ile ama sizde kalıyor merak etmeyin.

Şimdi rahatladım ya GP ile sözleşme yenilesinde gerisi mühim değil Peki bi uzatma kaç gp
    10 000 falanmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

klopp nasıl acaba t.d olarak?

En iyi t.d Donadoni 22 maçlık seri yaptım 23 .mac berabere bitti 5 maçlık daha seri yaptım seri bozulunca 28 maçtır yenilmiyorum toplamda

Gelişmiş ayarlardan ise sadece gegenpres açıyorum ama orta saha kop kapan ve dayakligi yuksek oyuncuların olması lazım

Busguests matuidi Kante

Kante ile nainggolan dönüşümlü oynatıyorum

Zidane

Simone

Klopp

Guardiola

Luis Enrique bu t.d. hepsiyle oynadım

Donadoni den asla vazgeçmem

bende de donadoni var ve çok ucuz diye almıştım aslında gp kasmak için ..klopp ile ne oynadıgım belli değil ve sürekli onunla oynuyordum ve tesadüfen oyunu artık öylesine oynuyorken bu adamla çok farklı oynadıgımı farkettim . dizilişini hiç ellemiyorum çünkü tam istediğim yerde duruyor adamlar ve defansta açık vermiyorum klopp gibi

bu konamıye akıl fikir ermiyor süper td ler sacmalıyor ama böyle seyler olabiliyor ..sürekli baska baska seyler denemek gerekiyor bu oyunda , beynimi yaktı konami ,gri toptan gelen bazı adamlar da efsane oynuyor , renato sanchez ,k.asamoah .. stoperde mangala iyi çogu zaman ramostan iyi işler yapıyo sla olarak nolito' yu yenı buldum çatır çatır oynuyor , hep momentum ve oyunun kodlarındaki şeyler yuzunden oluyor bunlar

250 -300 puanlık adamlar top göstermeden yenıyor bazen :)) bide bu çıktı başımıza .. genel anlamda baktıgın zaman artık ciddiye almadan oynuyorum bu oyunu çünkü onu gerektiriyor ( 8 yasındaki oğlum " baba bana da takım yap" dedi diye bi takım yaptık öylesine , benim aylarca uğrasıp kuramadıgım kadroyu neredeyse hiç maç yapmadan sadece top cevirerek kurdum , çünkü haftada bir defa falan girip top cevirince ful siyah verdi çoğu kişi yazmıştı bunu burda

Tam emin değilim ama ona yakın.td gücüne göre 9000-11000 arası oluyor.

• Son iki sezondur serinin kronik açıklarından dolayı aynı gollere maruz kalınıyor, kendi attığım gollere baktığımda Pes16 açığını böyle anlatabilirdim;

Pes17yi de böyle;

• mertcevik kullanıcısına yanıt
    Şuan ne kıskandım seni he 😂😂

• 
Sayfa: önceki 691692693694695
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.