Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (754. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.804
Cevap
579
Favori
1.595.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 752753754755756
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tiestoly

Yapma yaaa. Ben de sinir yaparım he. Tekme tokat. Hiç girmesem mi 😂

benim kardeşim dark souls bitirmişti bende oyun kolay sanıyordum kolay sanmamın sebebi konsollara özel oyunlar çok zor çıkan oyunlar genelikle olmuyor

dlc si ile indirime girmişti ocak ayı dlc ile 60 tl idi marta da fiyatlar artacak deniliyordu bende alayım dedim aldım daha ilk bölümdeki yaratığı öldür emiyorum daha çok böyle itemli oyunları yada boss lu oyunları çok sevmiyorum kardeşime oynatacağım

oda konsolda oyun oynamayı çok sevmiyor ama bir ara o oynarken bende seyrederim cidden uğraştırmalı oyunları çok sevmiyorum ben daha çok god of war uncharned the last of us bu oyunları tercih ediyorum zaten hepside hem sinema hemde oyun eseri

daha önce bu tarz hiç bir oyun oynamadım o yüzden belkide ben uğraşmadığım için geçemiyorum zaten 3 kere denedim hemen bıraktım

• Herhalde yanlış okuyorum..
    Bloodborne mu var plusla gelen?
    Yok yav.. Harbi mi?
  • harce74 kullanıcısına yanıt
    Dark souls öle. Zor diyolar. Ama bloodborne öyle itemli falan değil galiba. Bilmiyorum artık deneyip görücez. Tomb raider definitive edition oynuyorum şuan. O da iyi. Son çıkan oyununu alcam bu bitince

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Drima kullanıcısına yanıt
    Evet. Favoriniz mi.

• Bloodborne geldiyse bu sene The Last of Us da gelir garanti bence

• god of war 3 gelir mi acaba :D
  • Hey maşallah

• 50-60 liraya satılan oyunları almayıp PLUS a kadar bekliyorsanız açık ve net ölücüsünüz siz
  • endo psn belli değilmi ?
  • Aklıma s****. Tam konsolu satıcak zamanı buldum.

• Sonunda guzel oyunlar veriyor ama ben 1 ay once bloodborne aldim sansima tukureyim

• Bloodborne oynanmayacak kadar zor, ratchet and clank çok iyi

• Koks34 kullanıcısına yanıt
    Henüz belli değil birkaç gün sonra belli olur.

• IIHAYALPERESTII kullanıcısına yanıt
    Her ayın ilk salı gününe denk gelen gün yayınlanıyor oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hetg0d -- 1 Mart 2018; 2:22:9 >
  • Herhangi bir oyunu ultra hardda oynamakla bloodborne u oynamanın farkı nedir gençler
  • Plus açalım dedim karttan parayı çekmedi:(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tiestoly kullanıcısına yanıt
    Dark souls 3 ve Bloodborne benzer oyunlar (yapımcı firma aynı: From Software), Bloodborne daha hızlı, atak oynamayı teşvik eden bir yapıya sahip fakat ikisinin de item sistemi, silah/kıyafet sistemi benzer. Dark soulsta giydiğin zırhları da yükseltebiliyorsun, Bloodborne’da zırh yüksrltme yok sadece silah yükseltiyorsun, bu anlamda Bloodborne daha sade diyebiliriz fakat zorluk olarak (özellikle oyuna ilk başlangıç için) her iki oyun da zordur ama abartılacak bir zorlukları yok, hırs, azim ve çalışma ile her iki oyunu da bitirebilirsiniz, baktınız zorlanıyorsunuz coop olarak yüksek level bir arkadaşınızı çağırırsınız oyun easy mode’a geçiverir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• tiestoly kullanıcısına yanıt
    Oyun sariyor farkli sebeplerden birakmistim soguyunca da hic bi oyuna donemiyorum geri. Ama bloodborna yeniden baslamayi dusunuyorum.

• Endonezya mart :

Bloodborne

Garou Mark of the wolves

Bombing Busters

https://www.facebook.com/PlayStationAsia/videos/1858047784227885/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 1 Mart 2018; 8:21:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam. Bakalım başarabilecek miyim. Daha yeni otomatik nişanı kaldırdım. Tomb raider definitive edition oyununu normal zorlukta oynuyorum. Nişan almaya alışmaya başladım😂

Eminim alışınca çok zevk alıcam. Bu da öyle bişey. Konsolda da yeni olunca çıldırırım biraz ama napalım 😂

• 
Sayfa: önceki 752753754755756
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.