Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (827. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.804
Cevap
579
Favori
1.595.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 825826827828829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dishonored 2'yi ps plusla bedava vermişler.Ne zaman verildi nasıl kaçırmışım anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Order 1886 ya da Division bekliyorum.
  • kollaps kullanıcısına yanıt
    İnanmak istemiyorlar.
  • Order versinlerde onuda bi sömüreyim, sırf plusa çıkar diye almadım.

• Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    Yanlışın olmasın, Dishonored 2 plus ile verilmedi, oyunun deneme sürümü verilmişti sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Yanlışın olmasın, Dishonored 2 plus ile verilmedi, oyunun deneme sürümü verilmişti sadece
    Psprice'dan en düşük ne kadar olmuş diye bakarken plusa free yazdığını gördüm.Ama dediğiniz gibi deneme sürümü herhalde.Plusa verseler kaçırmazdım

• Yeni PS4 aldım. Last of Us: Remastered veya Uncharted 4 gelirse müthiş olur.
  • Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    Haa evet, pspricestaki yanlış bilgi, o verilen tam oyun denemesiydi tam oyun değildi maalesef

• Hadi bakalım az kaldı, biraz beklentim ar. Bu ayda (bana göre) boş geçerse plus bittiğinde (Kasım 2018) daha yenilemem
    O zamana kadar da plus indirimi vs den aklımdaki oyunları almış olurum zaten
  • Ps plus sadece fifada online oynamama yarıyor son dönemlerde, onu da pek kullanmıyorum. Geçen ay 3 aylık uzatmıştım ama böyle giderse daha uzatmayacağım.

Ayın oyunları belli olmasına rağmen sırf keriz düşürmek için son ana kadar bekliyorlar, belki biz oyunları açıklamadan birileri satın alır diye. Zira her ayın son çarşambasına göre 25 temmuzda oyunların açıklanması gerekiyordu. O kadar bekletip de absolve gibi çer çöp oyunları vermeleri daha büyük ayıp. Xbox bu konularda daha bonkör. Kraldan çok kralcılar, lütfen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aslında her ayın ilk salısı baz alınıyor. her ayın ilk salısı oyunlar indirmeye açılıyor ondan bir önceki hafta çarşamba oyunlar açıklanıyor. bu ay ilk salı 7'sine denk geldiği için böyle oldu.
  • Guardians of the Galaxy veya Inside'a hayır demem.
  • Arkadaşlar pes 2019 olan var mı elinde :D PRİ SEC Konuşuruz bi.
  • kollaps kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlışım olabilir ama benim bildiğim ayın son salı günü açıklanıyor, ilk çarşamba indirmeye sunuluyor. Yani bu gün açıklanır yarın indiririz diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alastair JR

Hocam yanlışım olabilir ama benim bildiğim ayın son salı günü açıklanıyor, ilk çarşamba indirmeye sunuluyor. Yani bu gün açıklanır yarın indiririz diye biliyorum.
    Fena yanlış biliyorsunuz. ayın 5 inden önce psn oyunu indirmek
  • denizaya kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam bilmiyorum ama bence bugün açıklanır.

• Alastair JR A kullanıcısına yanıt
    Market zaten salıdan salıya güncelleniyor. Eskinden ayın son salısı açıklanır girecek ayın ilk salısı açılırdı. Şimdi ayın son salısı çarşambaya kaydı. Oyunlar yarın açıklanır, 7 Ağustos'da da indirmeye açılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alastair JR

Doğrudur hocam bilmiyorum ama bence bugün açıklanır.
    yarın saat 18-19 gibi açıklanır
  • Yahu bazı insanları anlamıyorum yok bu ay'da kötü oyun verirlerse yenilemicem yok kullanmıyorum artık zaten yenilemicem yahu arkadaş Sony'nin çok umrunda zaten bu durum. Adamlar oyun vermese bile milyonlarca oyuncu plus' kullanmaya devam edecek ki adamlar oyun da veriyor gerekli indirimleri sağlıyor ne istiyorsun GTA 5 mi versin? God of war mı versin ne kadar beleşci aç insanlar var ya anlamıyorum cidden. Alma kardeşim plus mlus sen konsolu da sat o kadar para nasıl versin alete hayret cidden...

• Last of Us ciddi ciddi bekliyorum

İkincisi çıkacak yakında çoktandır indirim sesleri filan da yok

• 
Sayfa: önceki 825826827828829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.