Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (587. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.804
Cevap
579
Favori
1.595.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 585586587588589
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The Benefit

Ben artık sırf indirimler için alıyorum. Güzel oluyor gerçekten. Oyun da her ay belki bu sefer seytanın bacagını kırar diyerek bakıyorum. Olmayımca olmuyor işte.

Xbox oyunları ise pahalı. Ciddi ciddi pahalı. Tek gold güzel tarafı var. Onun için de alınır mı, emin degilim dogrusu. (Beni çeken tarafı.)

Aynen Last of Us 59 tl'ymiş indirimlerde plus ile 45,60'a geldi zaten bedava güzel oyun verecekler diye almayı bırakmıştım ben de. Asya psn olanlar kapıyor genelde güzel oyunları verirlerse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asya psn'den ses çıkmadı henüz, internet sitesi de kapalı görünüyor. Komple kapatmazlar inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: promedyumx

Asya psn'den ses çıkmadı henüz, internet sitesi de kapalı görünüyor. Komple kapatmazlar inşallah.

Linki var mı?

Dün 118 TL'ye 12 + 3 ay Ps PLUS aldım Endo PSN den. Üstelik hesapta 73.000 Rp duruyor daha.
  • Store çalışıyor problem yok ama resmi siteleri ve blog adreslerine girilemiyor.
  • Bloodborne goty 68 lira. Bayağı iyi fiyat bence. Bir ara oynayıp Zorluğundan bırakıp sanmıştım. Tekrar almayı düşünüyorum.

• Dostum xbox tarafında birde ea access kısmı var en kıskandığım olay o açıkcası
  • quote:

Orijinalden alıntı: KOEMAN32

Drawn to death zaten bedava olacaktiki. Plus olmasa bile bedava oynanabilir oyun paragon gibi. Dalga geciyolar resmen. 10. Yildada böyle oyunlar veriyolarsa daha bisey beklemeyin.

Evet öyleymiş, plus ile verileceği duyurulunca Drawn to Death'i biraz araştırmıştım, oyun zaten F2P olarak çıkacakmış yani plus ile verilme olayı hikaye. Umarım Sony 10. yıl hatrına herkese ilave bir güzellik yapar Nisan'da.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çöp möp ilgilendirmiyor beni artık, plus indirimleri zaten çok karlı oluyor. steam'le yarışır duruma geldi ps store
  • amazon ispanya dan alınan psn plus kod tr psn de geçerli olurmu?

birde endonezya psn den aldığımızda hangi bölgeden oyuncularla online oynuyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yagiz456 -- 30 Mart 2017; 17:40:24 >
  • drilldozer D kullanıcısına yanıt
    Hocam. 15 gunluk denemeylede alabilirsn oyunlari

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacemonkey

Hocam. 15 gunluk denemeylede alabilirsn oyunlari

multiplayer oyun için almıştım plusı. indirimler ekstrası oluyor
  • Merhabalar ps4 aldımda yardımcı olursanız sevinirim .
    1 .plus abonili almalımıyım alsam faydası olurmu
    2 .plus abonligi olmadan mortal kombat xl oyunu var 59 tl alanilirmiyim
    3.oyunu bilgisayardan alsam sonra ps4 yükleyebilirmiyim.
    4.forumu okuyorumda herkez bi dünya oyun inidiriyor zor olmuyormu akk kotası bitmiyormu kimsenin yoksa oyun indirdigimizde kota gitmiyormu .cevaplar için teşekürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: jandarma53

Merhabalar ps4 aldımda yardımcı olursanız sevinirim .
    1 .plus abonili almalımıyım alsam faydası olurmu
    2 .plus abonligi olmadan mortal kombat xl oyunu var 59 tl alanilirmiyim
    3.oyunu bilgisayardan alsam sonra ps4 yükleyebilirmiyim.
    4.forumu okuyorumda herkez bi dünya oyun inidiriyor zor olmuyormu akk kotası bitmiyormu kimsenin yoksa oyun indirdigimizde kota gitmiyormu .cevaplar için teşekürler

1. Çokluoyuncu oynacaksan almaz zorundasın.
    2. Plus indirimleri sarı renktedir 59 tl sarı renkte yazılı değilse herkes için aynı fiyattır.
    3. Yükleyebilirsin
    4. Günde 2 3 oyun oynayan birisi için akk sorun olmaz. Ben akk yi sorun etmiyorum, ps4 ü açtığım 4-6 saatte günlük 5-6gb civarı indirme yapması yetiyor.
  • Teşekkürler
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Aynen. Biseyler vermeleri lazim. Ama vermicekler :D

• Belki fake atmislardir. Millet oyun almadan önce bedava oyunlari görmek istedigini tahmin ediyolardir. Simdi istedikleri oyunlar gelmeyince bedava alisveris yaptilar. 2 3 gün sonra 1 oyun daha verebilirler indirimlerde olanlardan. Benim alacaklarim var son güne kadar beklicem. The order istiyodum.

• quote:

Belki fake atmislardir. Millet oyun almadan önce bedava oyunlari görmek istedigini tahmin ediyolardir. Simdi istedikleri oyunlar gelmeyince bedava alisveris yaptilar. 2 3 gün sonra 1 oyun daha verebilirler indirimlerde olanlardan. Benim alacaklarim var son güne kadar beklicem. The order istiyodum.

Iyimserligine hayran kalmamak elde degil.

• quote:

Belki fake atmislardir. Millet oyun almadan önce bedava oyunlari görmek istedigini tahmin ediyolardir. Simdi istedikleri oyunlar gelmeyince bedava alisveris yaptilar. 2 3 gün sonra 1 oyun daha verebilirler indirimlerde olanlardan. Benim alacaklarim var son güne kadar beklicem. The order istiyodum.

Orası kurtlar vadisi dostum bu kadar iyimsel yaklaşma ama şu mesajı görüntü alıp gönderecen ilgili yere utanın diyeceksin lan okuyun ve utanın..

• Umut fakirin ekmeği

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En son Umut ölür :D

• 
Sayfa: önceki 585586587588589
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.