Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (573. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.804
Cevap
579
Favori
1.595.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 571572573574575
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İndirilebiliyor sanırım hala bende öyle gözüküyor. Mart oyunları ne zaman gelecek ben de onu merak ediyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7sinde değişiyor oyunlar bildiğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    FethiyeliTR kullanıcısına yanıt
    Ayın 7 sine kadar Şubat oyunları aktif, 7 sinde Mart oyunları girecek, o tarihe kadar indirme listenize eklerseniz plus üyeliğiniz boyunca istediğiniz zaman indirebilirsiniz ;)

• Bu oyunlar ücretsiz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

Endo plus var arkadaşlarda ücretsiz oyunlarda until dawn yok bende oyunun sayfasına girince indirimli gözüküyor bir sorun mu var ay bitmeden indiriyim kaçmasın

Yok mu arkadaşlar bilen ben until dawn ı bulup indiremedim

• RaiTrQ kullanıcısına yanıt
    onun süresi bitti galiba bende de paralı gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kollaps

onun süresi bitti galiba bende de paralı gözüküyor.

Hadi ya süreli olduğunu bilmiyordum bilseydim hemen alırdım diğer plus oyunları gibi geldi sanıyordum 1 ay rahat dursaydı iyidi.

• 1 aylık ps plus 4 tl olmuş üst üste alınıyor mu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi choyrn -- 1 Mart 2017; 23:25:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: choyrn

1 aylık ps plus 4 tl olmuş üst üste alınıyor mu acaba?

Hayır. Alınamıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: FethiyeliTR

Şimdi millet bişey sorcam. Geçen ayın plus oyunları ayın kaçına kadar bedava alınabiliyor? Bi de mart oyunları önümüzdeki çarşambaya mı kaldı? Teşekkürler

Plus oyunlarına ilişkin Sony'nin (US ve Avrupa psnler için) şöyle bir uygulaması var;
    Her ayın ilk Salı gününden sonraki ayın ilk Salı gününe kadar o ayın plus oyunları indirilebiliyor.
    Yani bu ay için açıklanmış oyunlar 7 Mart - 4 Nisan tarihleri arasında indirilebilecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Asia Psn bu ayı da pas geçmemiş, Resident Evil Umbrella Corps oyununu eklemiş ekstradan
  • Endonezya Mart 2017 Plus oyunları.

https://blog.asia.playstation.com/id-en/4863/2017/03/ps-plus-free-games-for-feb-2017/

• Plus'ı TR den değilde Asya'dan alalım bari bundan sonra en azından daha ucuzdu sanırım.
  • last of us girmiyormu ya?
  • Arkadaşlar ben bir süre playstationdan uzak kalacağım plus oyunlarını uzaktan kütüphaneye atıp daha sonra indirebilirmiyim örnek mart ayını attım kütüphaneye mayısta indirebilir miyim?
    (Mobil uygulamadan veya sitesinden)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingShady -- 2 Mart 2017; 11:59:38 >
  • Bu ay verilen "Disc Jam" oyunu hakkında bilgi sahibi olan var mı?
  • eveeet, asıl bu başlık altında sormam gerekiyormuş aslında bu soruyu.. burda kesin cevabı alacağıma inanıyorum :)

şimdi arkadaşlar,

aralık 2016 da arkadaşım plus 14 günlük deneme sürümü aldı ve sonrasında kredi kartı bilgilerini sildi..

fakat hala plusı oyunlarda kullanabiliyor?? karşılıklı fifa 17 oynayabiliyoruz, nick inin yanında plus işareti yok..

bu arkadaşım uzatmak için hiçbirşeye başvurmadı, alengirli işlerin hiçbirini bilmez.

sadece online oynayabiliyo.. mesela plus indirimlerinden faydalanamıyo, aylık plus oyunları alamıyo..

nasıl oluyor da online oynayabiliyoruz?? ortada bi bug var ama bilen çıkmadı?? türkiye üzerinden aldı deneme sürümünü de?

biri açıklayabilir mi bu durumu?
  • ocean72 kullanıcısına yanıt
    Endo yine üzmedi.
  • insane1907 kullanıcısına yanıt
    Plus'siz online oynayabildigini soyleyen birisi daha vardi ama nasil oldugunu cozen yok. Ben dun japon psn actim 14 gunluk plus icin kk istemiyor. Winning Eleven'dan bi asinalik vardi zaten:)

• quote:

Orijinalden alıntı: KingShady

Arkadaşlar ben bir süre playstationdan uzak kalacağım plus oyunlarını uzaktan kütüphaneye atıp daha sonra indirebilirmiyim örnek mart ayını attım kütüphaneye mayısta indirebilir miyim?
    (Mobil uygulamadan veya sitesinden)

mayista plus üyeliğiniz olursa indirip oynayabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 571572573574575
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.