Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.804
Cevap
579
Favori
1.595.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • psn oyunları oynayan arkadaşlar varsa eklesin beraber oynarız

Psn: Owlsep
  • Mesajım bulunsun
  • Benim bir sorum olacak. PS4ümde aktif olarak kullandığım hesabımda PS+ var. Aynı anda başka bir arkadaşımın PS4'üne de 2. hesap olarak kurulu. Bu hesabımı aynı anda ps3'e de kurabilir miyim? Kurarsam 3 cihaz sorunsuz olarak hesaba bağlı kalır mı? (PS+'ın bedava oyunlarından kendi PS4üm ve PS3 yararlanacak sadece)
  • PS Plus'a gelen oyunların kaliteleri her geçen gün düşüyor özellikle PS4 oyunlarında
  • Valla ben şu ana kadar gelen bütün Plus oyunlarını keyifle oynadım.
  • Kalite düşüyor derken? Geçen ayki oyunlardan(son 2 ay diyelim) hangisi Trine 2 den iyi?
  • Genelde farklı sitelerden psn card alıyorum.

Bu fiyat çok iyi geldi ama sorun şu alma işlemi sonucunda 4 dolara yakın vergi ödemesi alıyor.

$43.44 aldık tüm amazon alımlarında böyle mi.?
  • Arkadaşlar lütfen yardımcı olur musunuz?
    2 haftadır cüzdana para eklemeye çalışıyorum. Defalarca denedim. Ücrette kesiliyor her defasında 30 kuruşmu ne.
    Bi türlü şu sorunun altından kalkamadım. İlk önce paybyme sanal kartımı kullandım. Adres bilgilerimi türkçe karekter kullanmadan ve noktalama işaretleri kullanmadan kaydettim fatura bilgilerinie. Cüzdana para eklemeye çalışınca kredi kartı bilgilerinizi dikkatle gözden geçirin hatası veriyor. Üst üste deneyince de bu sefer farklı bir hatayla karşılaşıyorum. 3 gün bloke oldu sandım. Bekledim. Farklı bir kart kullandım. Garantinin bonus kartını kullandım. Yine olmadı. İnternet şubesine kayıt oldum. Adres bilgilerini değiştirdim. Yine olmadı, Yine olmadı. Aradım teyit ettirdim. Her şeyi yaptım. Bi türlü şu soruna çözüm bulamadım. Kullanacağım başka kart kalmadı. Yazık günahtır ya nedir bu arkadaş?
    Oyunları satın indirenler nasıl yapıyor anlamadım ki?

• Bana gore Mercenary Kings harici oynanabilecek oyunlardi suana kadar verilen oyunlar. Ama bu ay verilen 2 oyunda cok iyi. PixelJunk'i indirmeyi bile dusunmuyordum acikcasi basta onyargiliydim ama cok keyifli bi oyun indirmeyen arkadaslar denesin derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: # Ace #

Genelde farklı sitelerden psn card alıyorum.

Bu fiyat çok iyi geldi ama sorun şu alma işlemi sonucunda 4 dolara yakın vergi ödemesi alıyor.

Adresi Alaska yap vergiden kurtul
  • quote:

Orijinalden alıntı: # Ace #

Genelde farklı sitelerden psn card alıyorum.

Hic vergi vermedim ben hocam daha psn card icin. Eyaletlerle ilgilidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hesap tr hesabı mı?
  • Evet.
  • Bilgi için teşekkürler demek Alaska vergiden kurtulma yolu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyler999

PS Plus'a gelen oyunların kaliteleri her geçen gün düşüyor özellikle PS4 oyunlarında

Ps4 de oyunlar arttikca guzel yapimlar verirler hocam.ps3 e zamaninda far cry 3, hitman absoulition, resident evil 5 gibi guzel oyunlar verildi.biraz sabretmek lazim ps4 icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santa.Monica -- 12 Haziran 2014; 22:15:52 >
  • Adreslere çok takılmayın onlar kontrol aşamasının bir parçası değil. Ayrıca her sorgulamada 30 kuruş kesmesi saçma olmuş. Eğer kartınızdan 30 kuruş da olsa çekebiliyorsa zaten otomatik onay verip kartı eklemesi lazım. Garanti bonus kartınıza sanal kart açıp eklemeyi denediniz mi?

Benim sanal kartım ile (işbankası) TR hesabıma tanımlamada hiç sorun yaşamadım.
  • Garanti Sanalkart açabilirim .İnternet şubesinden Ancak kredi kartı eklemeye gelince yine aynı sorunu vereceğinden eminim. Sanalkart vardı zaten bende paybyme. Onuda kabul etmiyor. Hem nasıl kullanacağım ki bu kartı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OitmistTR

Arkadaşlar lütfen yardımcı olur musunuz?
    2 haftadır cüzdana para eklemeye çalışıyorum. Defalarca denedim. Ücrette kesiliyor her defasında 30 kuruşmu ne.
    Bi türlü şu sorunun altından kalkamadım. İlk önce paybyme sanal kartımı kullandım. Adres bilgilerimi türkçe karekter kullanmadan ve noktalama işaretleri kullanmadan kaydettim fatura bilgilerinie. Cüzdana para eklemeye çalışınca kredi kartı bilgilerinizi dikkatle gözden geçirin hatası veriyor. Üst üste deneyince de bu sefer farklı bir hatayla karşılaşıyorum. 3 gün bloke oldu sandım. Bekledim. Farklı bir kart kullandım. Garantinin bonus kartını kullandım. Yine olmadı. İnternet şubesine kayıt oldum. Adres bilgilerini değiştirdim. Yine olmadı, Yine olmadı. Aradım teyit ettirdim. Her şeyi yaptım. Bi türlü şu soruna çözüm bulamadım. Kullanacağım başka kart kalmadı. Yazık günahtır ya nedir bu arkadaş?
    Oyunları satın indirenler nasıl yapıyor anlamadım ki?

Hocam ben her zman soyle yaptim.adres kismina 123 yaziyorum il ilce ve posta kodunu dogru sekilde yaziyorum oluyor.birde etkilimidir bilmiyorum ama kart sahibnin adini hep buyuk harflerle ve ingilizce karakterle yaziyorum.bu zamana kadar sorun olmadi.

• Mercary kings mi neydi onun dışında tüm verilen ps4 oyunlarından memnunum ben

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cüzdana para eklemeden direkt oyunu almayı dene.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.