Şimdi Ara

PS4 Ping ve Repeater

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bulunduğum yerde internet al yapısı yok. Ben de internete telefonumu modem olarak kullanarak giriyorum.

PS4 e de telefonu modem olarak bağladığım da online oyunlarda aşırı derece de Ping alıyorum ve bu sebeple oyun oynayamıyorum

Şimdi Repeater dedikleri cihazdan alsam.

Telefonumun internetini repeatere tanıtsam.

Daha sonra da Repeater üzerinden PS4 e kablo ile internet alsam Ping sorunum çözülmüş olur mu ?

Eğer olumlu yanıtlar alabilirsem bana güzel bir Repeater önermenizi isteyeceğim. Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• repeater ping değerinizi düşüren bir cihaz değildir sadece menzil genişletmeye yarar

• Hocam bende Repeater i şu amaçla kullanacağım.

Wifi den PS4 e bağlanmak ping oluşturuyor.

Telefonu modem olarak kullanıp Repeater den kablo işe ps4 e internet bağlamayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefona 5ghz ile bağlanıyorsan wifi dan kaynaklı en azından sorunun olmaz. telefonun uzağında ise veya 2,4 ile bağlanıyorsan wifidan kaynaklı kopmaların olabilir, çevresel etkilerden. 5gzh i kontrol et önce.

5ghz de bağlantıda sorun yoksa, sorun gsm bağlantı kalitesindedir, gsm router çok fazla bir şey değiştirmez. GSM anten avantajları olursa farkeder. routerla bir dil daha fazla çekiyorsan veya 3g yerine lte bağlanabiliyorsan gibi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.