Şimdi Ara

PS4 Oyun oynarken Çıkan ses (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
4.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Şimdi killzone'da ses gelmesi normaldir. Çok yüksek grafikli oyun ama sen bir de çok ısınıyor diyorsun. Ses olayına gelecek olursa bence boşuna servise vermişsin geri gelir büyük bir ihtimal. Çünkü yüksek grafikli oyunlarda normal. Kardeşin ya tv sesi ile oynamıştır ya da sesin gelme zamanı onda daha geçtir gidip bence kendi kulağın ile dinlemelisin. Tabi tam bilemeyiz servis veya tekniker değiliz dediğim gibi ses normal ama sendekini bilmediğim için yorum yapamam. Servis sonucunda bizi bilgilendir bakalım ne olacak ve senin ps4'ün bulunduğu ortam ile onunkinin bulunduğu ortam çok farklı olabilir çok farklı faktörler var. Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kasapovski -- 7 Eylül 2014; 23:42:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F.Kasap

Şimdi killzone'da ses gelmesi normaldir. Çok yüksek grafikli oyun ama sen bir de çok ısınıyor diyorsun. Ses olayına gelecek olursa bence boşuna servise vermişsin geri gelir büyük bir ihtimal. Çünkü yüksek grafikli oyunlarda normal. Kardeşin ya tv sesi ile oynamıştır ya da sesin gelme zamanı onda daha geçtir gidip bence kendi kulağın ile dinlemelisin. Tabi tam bilemeyiz servis veya tekniker değiliz dediğim gibi ses normal ama sendekini bilmediğim için yorum yapamam. Servis sonucunda bizi bilgilendir bakalım ne olacak ve senin ps4'ün bulunduğu ortam ile onunkinin bulunduğu ortam çok farklı olabilir çok farklı faktörler var. Kolay gelsin.

4 mesaj üste sonuçları yazdım kardeş :)
  • Herkese selamlar arkadaşlar Deamonlord44 dostum senin şu açtığın konu o kadar içimi rahatlattı ki çünkü yaklaşık 3 4 aydır PS4 kullanıyorum yukarıda paylaşmış olduğun videoda ki sesi ilk defa bugün yeni çıkan bir oyunu oynarken duydum ve oyunun bazı grafiklerin yoğun olduğu geniş alanda ağaçlık ormanlık gibi yerlerde fan sesiyle birlikte bu gelen uğultuda artıyordu oyundan çıkıp menüsüne döndüğümde fan sesinin düştüğünü çıkan uğultununda gittiğinin farkına vardım ve ilk kez duyduğum için gece gece paniğe kapıldım birden daha sonra açtığın konuyu okudum ve diğer yorum atan arkadaşların da olumlu cevaplarını okuyunca içime su serpildi adeta bu faydalı paylaşımın için teşekkür ediyorum sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Hellslayer_

Herkese selamlar arkadaşlar Deamonlord44 dostum senin şu açtığın konu o kadar içimi rahatlattı ki çünkü yaklaşık 3 4 aydır PS4 kullanıyorum yukarıda paylaşmış olduğun videoda ki sesi ilk defa bugün yeni çıkan bir oyunu oynarken duydum ve oyunun bazı grafiklerin yoğun olduğu geniş alanda ağaçlık ormanlık gibi yerlerde fan sesiyle birlikte bu gelen uğultuda artıyordu oyundan çıkıp menüsüne döndüğümde fan sesinin düştüğünü çıkan uğultununda gittiğinin farkına vardım ve ilk kez duyduğum için gece gece paniğe kapıldım birden daha sonra açtığın konuyu okudum ve diğer yorum atan arkadaşların da olumlu cevaplarını okuyunca içime su serpildi adeta bu faydalı paylaşımın için teşekkür ediyorum sana

rica ederim :) mutlu olduğuna sevindim :)

iyi oyunlar.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.