Şimdi Ara

[PS4 OYUN KULÜBÜ] OYUN ARKADAŞLIK GRUBU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
1
Favori
5.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayirli olsun Mevlüt,yav hem grup kurmussun hemde alim yok diyorsun,bizi begenmiyör müsün
  • die.Rache kullanıcısına yanıt
    osman ayıp ettin ya.kendi çapımızda uğraşıyoruz.biraz güçlenelim sanada bi davetiye yollarız
  • Watch dogs alacak olan var mı aramızdan?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakan ben alacam sanirsam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3KuR_SaD3 kullanıcısına yanıt
    Nasıl alacaksın Mahmut tek mi kardeşlikle mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BF4 üm henüz yok ama eklerseniz çok mutlu olurum arkadaşlar

PSN imzamda mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diop. -- 16 Mayıs 2014; 20:38:27 >
  • arkadaşlar bugün ps4 ve bf4 aldım . Kutuda özel bır eklenti kodu var fakat online kodu yok tam olarak anlamadım nasıl olduğunu.

• Arada beraber oynuyoruz zaten :) hakkaten eglenceli guzel maclar cikiyor.. Hayirli olsun bu arada :) Taipan_YGT

• quote:

Orijinalden alıntı: ipsiz_uçurtma

arkadaşlar bugün ps4 ve bf4 aldım . Kutuda özel bır eklenti kodu var fakat online kodu yok tam olarak anlamadım nasıl olduğunu.

Ps4 sisteminde ve oyunlarında online kod kaldırıldı. Yani istisnai durumlar hariç hiçbir oyunda online kod olmayacak.
  • Sabahtan beri bekliyorum nerdesiniz dostlar .

• 3KuR_SaD3 kullanıcısına yanıt
    Mahmut ben memlekete gittim.pzt katılacam.diğer arkadaşlar yoksa artık iş güç diyelim.herkese iyi akşamlar

• Ben de o klanla yollarımı ayırdım Mevlüt abi , istediğiniz takdirde beni de alabilirsiniz buraya . Tanıyorsunuz beni yine de vereyim mi bilgilerimi
  • Benimde misafirim var, onu bırakıp giremiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: NE0NB1RD

Ben de o klanla yollarımı ayırdım Mevlüt abi , istediğiniz takdirde beni de alabilirsiniz buraya . Tanıyorsunuz beni yine de vereyim mi bilgilerimi

Boşverin şu adamı yahu. Cevap vermeyeyim diyorum ama her seferinde bizimle uğraşıyor. Yok düşmanlık yok kin besliyomuşuz. Ya arkadaş nasıl bi adammış bu, OYUN la bu OYUN. Ölüm kalım meselesi değil ki. Hoşgeldin kardeşim.

• quote:

Orijinalden alıntı: revolver

quote:

Orijinalden alıntı: NE0NB1RD

Ben de o klanla yollarımı ayırdım Mevlüt abi , istediğiniz takdirde beni de alabilirsiniz buraya . Tanıyorsunuz beni yine de vereyim mi bilgilerimi

Boşverin şu adamı yahu. Cevap vermeyeyim diyorum ama her seferinde bizimle uğraşıyor. Yok düşmanlık yok kin besliyomuşuz. Ya arkadaş nasıl bi adammış bu, OYUN la bu OYUN. Ölüm kalım meselesi değil ki. Hoşgeldin kardeşim.

Abi boşver ciddiye almayın artık şu zatı konu başlığına büyük harflerle küfür yasak yazıyor, sonra da gelip hepimize nedensiz yere hakaret ediyor bu nasıl bir çelişki anlamış değilim. Ayrılma kararı almakla çok iyi bir iş yaptık;)

• Değerli dostlar ciddiye almayın şu vatandaşı alanen tahrik ediyor.boşverin biz kendi işimize bakalım

• Günaydın dostlar, Amazon'da gold wireless headset 85 dolara düşmüş (fiyatı %15 indirmişler) kargo ile birlikte toplam 100 dolara alınabiliyor. Almayı düşünen arkadaşlarımız kaçırmasın;)
    http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00HVBPRUO/ref=mp_s_a_1_1?qid=1400399245&sr=8-1&pi=SY200_QL40

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AKA_33 -- 18 Mayıs 2014; 10:47:55 >
  • oyun olarak sadece bf4 tarzı mi oynuyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

Günaydın dostlar, Amazon'da gold wireless headset 85 dolara düşmüş (fiyatı %15 indirmişler) kargo ile birlikte toplam 100 dolara alınabiliyor. Almayı düşünen arkadaşlarımız kaçırmasın;)
    http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00HVBPRUO/ref=mp_s_a_1_1?qid=1400399245&sr=8-1&pi=SY200_QL40

Çok iyi ama yurt dışı alım hiç yapmadım
    Gelmez korkusu ve gümrük problemlerinden dolayı

• quote:

Orijinalden alıntı: Paulownia

quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

Günaydın dostlar, Amazon'da gold wireless headset 85 dolara düşmüş (fiyatı %15 indirmişler) kargo ile birlikte toplam 100 dolara alınabiliyor. Almayı düşünen arkadaşlarımız kaçırmasın;)

Çok iyi ama yurt dışı alım hiç yapmadım
    Gelmez korkusu ve gümrük problemlerinden dolayı

Dostum amazon dan çok alışverişim oldu, burdaki gittigidiyor ya da n11 den daha güvenilir diyebilirim:) ürünü için rahat olarak sipariş verebilirsin gümrüğe takılmaz takılması için kargo hariç ürün bedelinin 120 dolardan fazla olması gerekiyor. ben de az önce bir tane sipariş verdim, yalnız almaya karar verirsen kargo seçeneğinde ucuz olanı seç ve kur olarakta tl değil de usd yi seç aklında olsun;)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.