Şimdi Ara

[PS4 OYUN KULÜBÜ] OYUN ARKADAŞLIK GRUBU (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
1
Favori
5.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yahu kimin aklına geldi foto eklemekkesin hakanın işidir.şimdi tipinizle sesinizi nasıl yakıştıracaz uğraş durbu ses bu tipten mi çıkıyor deyip duracamben foto eklemiyorum çarlinin meleklerindeki çarli gibi olacam
  • Ben ekledim, bf4 oynarken mühimmat sıkıntısı çekerseniz haberim olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mvlt42 kullanıcısına yanıt
    Telefondan uğraşırken öyle buldum dedim ekleyim sonra herkes ekledi hayallerindeki Hakan ben değil miyim abi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler last of us alacakların dikkatine dnr zincirlerini kırdı 138 tl den ön sipariş alıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: hknf8

Beyler last of us alacakların dikkatine dnr zincirlerini kırdı 138 tl den ön sipariş alıyor

Evet Hakan bende gördüm, fiyat çok iyi ama us psn den kardeşlikle alınan fiyatın üstüne fiyat tanımam. Arşivlemeyi düşüneneler için iyi bir fırsat

• Aynen abizaten mesajımın sahibi belli gidip spota kaptırmasın mangırlarını diye yazdım

• quote:

Aynen abizaten mesajımın sahibi belli gidip spota kaptırmasın mangırlarını diye yazdım

Fiyat çok ıyımıs spotcular 100 e bırakırlar gibime gelıyor

• Paulownia kullanıcısına yanıt
    Oyun yurt dışında da minimum 50 dolar olacak ki burada 105 falan etse,spotçu da zaten en az 30 kar koyar aynı fiyata gelir minimum diye düşünüyorum

• Spot iyidir.dnr nin önceden yediği haltları biliyorum.oyunları ön sipariş alır kargoyu geç yapar veya temin edemez.gg den bu civarda fiyat bulursam hemen alırım

• Dayak yemeye giderkene Karakterin tipi nasıl beyler? Gurbetçi stayla yapmaya çalıştım:)
     [PS4 OYUN KULÜBÜ] OYUN ARKADAŞLIK GRUBU [PS4 OYUN KULÜBÜ] OYUN ARKADAŞLIK GRUBU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AKA_33 -- 13 Temmuz 2014; 21:56:14 >

• Abi kaşa çizik falan atılmıyor mu? Tam Alamancı olur

• Keşfetmeye çalışıyorum dostum çok detaylı yapmışlar oyunu, dövüş kariyerim pek iyi başlamadı gelen geçen kaşı gözü patlatıyor:) dayakta yesen online maçlar çok zevkli oluyor tavsiye ederim;)

• konuyu bir hortlatayım dedim hep özelden konuşmayalım değilmi.bu arada last of usu 2. kez bitirmiş bulunmaktayım.başlarda ds4 ünde sayesinde sıkıntılar yaşadım ve bu nasıl oyun dediğim oldu ama sonra yola gelip oyunun önünde saygıyla eğildim
  • Valla dün benim de aklımdaydı konuyu hortlatmak benden önce davranmışsınbu oyun adamı eğer eğer

• Dostlar gta için son 22, yavaştan çete kursak iyi olacak.

• siz önden bi başlayın hele belki dahil olurum sonradan
  • quote:

Orijinalden alıntı: mvlt42

siz önden bi başlayın hele belki dahil olurum sonradan

Bu oyun ps3 de oynamış olsakta multisi için alınır gta online a mutlaka bekliyoruz herkesi.

• Beylerrrrrr canlanın yaz geldi bende geldim çöldeki vahanız geldi

• quote:

Beylerrrrrr canlanın yaz geldi bende geldim çöldeki vahanız geldi

sen yaşıyon mu
  • Mrsergen eklerseniz sevinirim hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.