Şimdi Ara

PS4 Online Oyun Topluluğu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    online oynamak için ek ücret ödememize rağmen böyle online topluluk pek göremedim.Mesela PC'de çok rahat böyle topluluklar bulmak ve katılmak.Sürekli Discord ve Teamspeak üzerinden haberleşip oyun oynardık fakat PS4'de bu olayın daha kolay olmasına rağmen pek böyle topluluklara rastlayamadım.Herhalde daha çok single takılıyorlar.

PS4'ü alalı 2 seneyi geçti , sürekli online oynarım ama rastgele yabancılarla.Bir tek PES 2017'de bir gruba katılmıştım ama ondada yine kimse co op 2 v 2 maçlar yapmıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riaz -- 28 Eylül 2017; 13:16:17 >

• Kesinlikle katılıyorum, makineyi alalı birkaç ay oluyor doğru düzgün arkadaş listemde kimse yok.

18 Yaş üzeri herkes ekleyebilir ;https://my.playstation.com/TR-HUNTERS

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla yapilmasi gereken birseyde ayni oyunu oynamayan bir topluluk olursa sıkıntı olur herkes ayni seyi oynamıyor o dicek bende yok digeri dicek bende var illa bir iletisim problemi olur ama isin icine oyunu katmazsak gayet yapilabilir bir uygulama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnbzkrt

Valla yapilmasi gereken birseyde ayni oyunu oynamayan bir topluluk olursa sıkıntı olur herkes ayni seyi oynamıyor o dicek bende yok digeri dicek bende var illa bir iletisim problemi olur ama isin icine oyunu katmazsak gayet yapilabilir bir uygulama

aslında oldukça büyük bir kitle var ,
    sadece ps plus'ın verdiği online yeter insanların toplanması için.
  • benimde arkadaş listem bomboş sadece nfs 2015 var bende daha 2 gün önce aldım ps4'ü. nfs 2015 oynayan varsa eklesin sonradan bf1 ve gta 5 de alıcam ekleyin yane sohbet ederiz en azından. yaş 16

PSN: N1_1CE
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.