Şimdi Ara

ps4 mü ekran kartı mı ? karar verildi (EVGA GTX 770 4GB) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: exptouch

görünen o ki 4 gb gx 770 alıp gxt 800 serisi gelince satıp üstüne para ekleyip gtx 800 serisinden bir ekran kartı alacağım
    yardımlarınız için teşekkürler

En doğru karar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: exptouch

peki satmak istediğimde ne kadarlık bir fiyat düşünü olur 1200 e aldım diyelim evga gtx 770 4gb ne kadara satabilirim bunu ?

900-1000

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendin de demişsin. PS4'ü 2020 yılına kadar kullanacaksın.

ekran kartını sonra da alırsın.

bence herkesin evinde bir oyun konsolu olmalı... PC'yi her şekilde toplarsın.

ama PS4'ü alınca kafan rahatlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

kendin de demişsin. PS4'ü 2020 yılına kadar kullanacaksın.

ekran kartını sonra da alırsın.

bence herkesin evinde bir oyun konsolu olmalı... PC'yi her şekilde toplarsın.

ama PS4'ü alınca kafan rahatlıyor.

Adamın ekran kartı dışında her şeyi hazır.

İki tane orta şeker exclusive için PC'den mahrum kalması mantıksız. Ha, BF4'ü falan PS4'te oynasın diyorsan, onu bilemem tabi..

UC4, Bloodborne, Driveclub, Order 1886 gibileri birikti mi, PS4 de alınır. O oyunlar için, bir süreliğine ekran kartı bile satılabilir, anlarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 25 Ağustos 2014; 12:32:15 >
  • exptouch kullanıcısına yanıt
    Hocam bana sorarsan oyuna para vercen bide konsolla oyun oynama bana uzak işler.R9 290 al keyfine bak pek takma ps4 alsaydım falan die

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • qaanx kullanıcısına yanıt
    nvidia 3d monitörüm oldugu için amd ekran kartı tercih edemiyorum maalesef :S
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    aslında ps5 2020 de gelecek o yüzden öyle söyledim açıkcası birdahada para biriktirmem zor şimdi para bulursam gtx 780 rog posseidon almak istiyorum tabi para bulursam çıkışmıyor 100 lira gibi bir fark kalıyor para yı bulamassam gtx 770 4gb da almak istemiyorum alırım ps4 ü hem pc hem ps4 kullanırım pc ilede zaten hep LOL oynuyorum ekran kartı alsamda şu anki bütün oyunları ultrada 7970 matriks platnium (eski ekran kartım) ile bitirmiştim sadece watchs dogs kaldı ps4 alırsam birde watchs alırım. diye düşünüyorum
    ama tabi 100 lirayı bulmak içinde çoook uğraşıyorum buda ayrı bir durum
  • Hocam merhaba. Bende yaklaşık 20 gün önce pc aldım. Bende ps4 almayı planlıyordum kasa ve televizyon 3 ps4 parası yapar :P ama Ps4'ün oyunları çok daha pahalı. 60 dolardan çıkıyor ve indirim falan olmuyor. Pc'de steam ve benzeri yerlerden daha ucuza alınabiliyor. Korsan oynarım dersen yine pc almak zorundasın çünkü Ps4 kırılmadı.
  • O karttan 770 e geçicen bide çok mantıklıymış babanın paraları salla cope

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • prototype1903 kullanıcısına yanıt
    birrr
    baba parası yiyenlerden değilim güzel kardeşim aslada olmadım olmamda.
    ikincisi 1 sene çalışarak topladım ben bu bilgsayarı
    ve gtx 770 işimi görmez
  • Pc xbox 360 ve ps3 sahip biri olarak gçnleerde 2 konsolumuda sattım.Pc de öZgürsün cnn skıldımı inrernet sohbet steam Vs Vs oysa konsol sadece oyun için tsarlanmış.+ konsollr pc kadar hızlı olmadıgından Loading süreleri insanı çıldırtabiliyor.

• ps4 alacaksan oyun fiyatlarını düşün bütün oyunlar 200 lira değerinde.
  • MrVader kullanıcısına yanıt
    pc mi hayatta satmam zaten :D güncel bütün pc oyunlarını bitirdim şuan anakartta ile tümleşik ekran kartı bütün oyunları low da açıyor denedim zaten ki
    artık hep LoL oynadıgım için
    karar verdim ps4 alacam seneye ps4 ü satıp gtx 800 serisi bir ekran kartı alacağım
  • Aynı konuyu niye 2 kere açarsınız anlamıyorum :)
  • Last of Us'ı PS3'te umarım oynamamışsındır. Anca o, PC'nin eksikliğini bir süre unutturur.
    KZ SF ve infamous grafik şov. Tabii şu an hiçbir PC oyununda olmayan grafikleri sunuyorlar, ama oyun olarak çok götürmez.

Watch Dogs'u PS4'te oynarım demişsin, ama bulanık 900p ve 30 fps çalışıyor

Ekim'de Driveclub gelecek bi işte. Onun dışında, 2015 ilk yarısına kadar düzgün bir şey yok konsollarda.

2 hafta sonra Destiny de çıkacak; ama PC'de BF-UT görmüş adamı kesmez öyle şeyler. Konsolda online fps'nin saçma olması bir yana, Bungie'nin eciş bücüş yaratık tasarımları bayıyor beni.
    Şimdi bu sefer, arka plana iki gezegen koyup tavlamışlar milleti... 12 sene önce UT2003 haritalarında daha hoş arka planlar vardı

• SakuraiTomoki S kullanıcısına yanıt
    Mobil sürümde bug olabiliyor maalesef

• Güzel oyun önerisi bekliyorum konsolda bf4 gibi oyunları beceremiyorum RPG ve yarış full aksiyon koşuşturmacalı oyun arıyorum tabi görsel efektlerinin de güzel olması gerekiyor

• Sistem hazır zaten ekran kartı al rahatına bak ps4 u güzel oyunlar çıktıktan sonra da alabilirsin hem biraz daha ucuzlamis olur

• alicnouma kullanıcısına yanıt
    Param yetmiyor 780 almaya 770 ı de güzel değil ps4 ü seneye satar gtx 800 serisinden bir ekran kartı alacağım

• exptouch kullanıcısına yanıt
    Elindeki ceki ikinci elden satarsin alirsin 34-35 ay garantili asus gtx780 ya da ceki takas edersin illa ps4 ise diablo 3 ve elder scrolls online al

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.