Şimdi Ara

ps4 mü ekran kartı mı ? karar verildi (EVGA GTX 770 4GB) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yahu konsolda hiç dert yok, kolaya giderim deyip pc donanımından vazgeçmeyin 6 seneye kadar seni "götürür" ilk iki üç senesinde böyle dolu dolu içerik ekler, bir şekilde canlı tutarlar ama ondan sonra şu an Ps3 ne konuma düştüyse Ps4'te aynı konuma düşecek.Ps3 var hala kullanıyorum, exclusive oyunlar hariç pek tadı tuzu yok, elbette hack'n slash gibi oyunları oynarım, diablo 3 vs gibi bir oyunu oturma odamda oynamak istiyorum dersen elbette al;fakat diyelim ki Gtx 770 aldın, seni pişman etmeyecektir, zaten güçlü bir kart. Yani nasıl güzel değil anlamadım, boyuna posuna bakarak mı kart alıyoruz yahu ? Hem biraz süre geçmesini bekle Ps4'ün biraz da olsa fiyatları aşağı iner, belki yanında hediye oyunla vs ile alırsın.Zaten oyun kısmı işin en tuzlu kısmı

• Oyun için tabi ki PS4
  • elinizde böyle bir işlemci varken ps4 almak :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kir$of

Yahu konsolda hiç dert yok, kolaya giderim deyip pc donanımından vazgeçmeyin 6 seneye kadar seni "götürür" ilk iki üç senesinde böyle dolu dolu içerik ekler, bir şekilde canlı tutarlar ama ondan sonra şu an Ps3 ne konuma düştüyse Ps4'te aynı konuma düşecek.Ps3 var hala kullanıyorum, exclusive oyunlar hariç pek tadı tuzu yok, elbette hack'n slash gibi oyunları oynarım, diablo 3 vs gibi bir oyunu oturma odamda oynamak istiyorum dersen elbette al;fakat diyelim ki Gtx 770 aldın, seni pişman etmeyecektir, zaten güçlü bir kart. Yani nasıl güzel değil anlamadım, boyuna posuna bakarak mı kart alıyoruz yahu ? Hem biraz süre geçmesini bekle Ps4'ün biraz da olsa fiyatları aşağı iner, belki yanında hediye oyunla vs ile alırsın.Zaten oyun kısmı işin en tuzlu kısmı

Hocam boyuna göre değil elbetteki
    120 hz 3d de benim istediğim performansı veremeyecek. Gtx 800 serisi gelince ps4 ü satıp gtx 800 serisinden bir ekran kartı alacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: waltran

elinizde böyle bir işlemci varken ps4 almak :(

Anakartımı ve işlemciyi satılığa çıkardım satqbilirsem anakartı ve işlemciyi yükselteceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.