Şimdi Ara

PS4 Kolu Dualshock 4'ü PC'de nasıl kullanabilirim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dualshock 4'ü (PS4 Kolu) PC'de Stabil olarak kullanabilen var mı?

3. Parti yazılımlarla kolu xbox kolu olarak gösteriyoruz çalıştırıyoruz ama her oyun kendisi için ince ayar istiyor. Daha kolay ve düzgün çalıştırma yöntemi var mı ?

PS4 Kolu Dualshock 4'ü PC'de nasıl kullanabilirim ?

• Hocam yardımcı olur mu bilmem ama bu konu var ;

https://oyuncube.com/playstation4-joystick-dualshock-4-pcde-nasil-kullanilir/
  • Negan kullanıcısına yanıt
    Dediğim 3. parti yazılımlar bunlar işte. Steam'inki yine iş görür seviyede fakat steam harici oyunlarda olmuyor, DS4 Windows ise çok karmaşık ve ince ayar istiyor. Tak kullan istiyorum ben :)
  • Hiç bir ayar yapmana gerek yok. Eğer Windows 10 işletim sistemin varsa hem windows direk tanıyor hemde steam direk ps4 olarak tanıyor. Sadece usb kablosu ile bağlayarak Uplay ve Steam'de oyunları Tam ekran moduna geçerek oynayabilirsin.

Şuan Uplay üzerinden AC Origins i oynuyorum otomatik olarak ps4 kolu olarak görüyor ve oynuyor. Steam i açıp koluda bilgisayara bağlarsan Tam Ekran moduna geçince steam de dualshock 4 olduğunu algılıyor hatta ışığı kısıp renk bile değiştirirsin.
  • Hocam ben dualshock 3 u tak calıstır olarak kullanıyorum cok rahat bi şekilde hiç bi ayar yapmadan sadece pc yi actıgımda kolun kablosunu tak cıkar yapıyorum xbox 360 kolu olarak direk tanımakta ds4 içinde aynı program olabilir bende ds3 için bi çok yazılım araştırmıştım hiç biri bunun kadar pratik değil ister oyunda ol ister windowsta kabloyu bir kere tak çıkar yaptıgınızda kolu direk tanıyor

https://www.google.com.tr/amp/s/www.technopat.net/2015/11/23/dualshock-3-windows-10-calistirma/amp/

Bu yazılım ds3 için ds4 içinde aynısı yapılmış olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyunda xbox controller tus simgeleri cikiyor. Bu sorun oyundan mi kaynakli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • joof kullanıcısına yanıt
    Evet.
  • uPlay'de dualshock'u nasıl kullanabiliriz bilgisi olan var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.