Şimdi Ara

PS4 - Kardeslik konusu cozum onerileri (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
498
Cevap
9
Favori
18.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kimse duymuyomu sesimizi ya tamam hadi açın konuyu
  • Konu kapatıldı diye sağa sola dağılmaya gerek yok. 1-2 hafta sabredin. Ayrıca yeni platformlarda eninde sonunda can sıkıcı reklamlar alacaktır bu kesin ve kesin. Herkes nasıl bir pay çıkarabilirim derdine düşmüş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu kapatıldı diye şifreyi değiştiren arkadaşlar olursa bunun hesabını kim verecek acaba merak ediyorum. Biz yönetimden bu adam beni dolandırdı paramı geri ver diyecek halimiz yok. Tek yapmaları gereken bize kara liste hazırlamamıza onay vermeleri ve gereksiz mesaj olursa veya fazladan onları silmesi. Gereksiz sebeplerden dolayı konuyu kapatıp burda bunlarca insanı yarıyolda bırakmak doğru değil.
    Edit: 3 ay önce kapatmak istemişlerdi ve en son sorumluluk kabul etmeyeceklerini belirtip konu kapatılmamıştı. Bu konunun dün kapatılmasındaki asıl sebep ne gerçekten merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jaxson Ryker -- 6 Eylül 2015; 23:04:15 >
  • Keşke her "ben yetişemiyorum artık" diyen çekip gidebilse. İş hayatınızda da böyle misiniz ? Ne güzel ya.
    Verin birine görev sırf kardeşlik konusunun şikayetleri ile "CANI GÖNÜLDEN, HİÇ BİR GETİRİ BEKLEMEDEN" ilgilensin. Yapan çıkmaz mı ? Bu forumda 50 kişi bu çok zor dediğiniz işlerle uğraşıyorsa 51. kişi alın o 1 kişi de bununla ilgilensin. Yada 5 kişi, 3 kişi, 10 kişi artık kaç yetiyorsa. Bir yerde yetişemiyorsan eleman eksiğin vardır daha çok adam bulmalısın demektir. Ben bile yanımda bana destek olacak olursa, buna gönüllü olurum seve seve. Yeterki "kardeşlik" sıfatı yürüsün. İnsanlar oyun oynasın. Durumu olmayan 190'a alsın 160'a satsın istiyoruz. 30 liraya oyun oynasın istiyoruz. Last of Us'tan , God of War'dan, Metal Gear Solid'ten kimse mahrum kalmasın istiyoruz. Çok bişey mi ? Tek keyfimiz vardı onuda çöpe attınız. Şimdi facebook gruplarında geziyoruz alakasız. Şikayeti olanda size yetiştirmez engellersiniz, ilgilenmezsiniz yada. Çok zor değil bir akıllı biz değiliz sonuçta. İstenildiği zaman hep çözüm vardır.

• Mustafa kullanıcısına yanıt
    Sanki ülke yonetiyorsun bu ne afra tafra! Beceremiyorsan başkası hallederdi. Çözümsüzlükten yola çıkarak yıllardır insanların kullandığı konunun katledilmesine sebep oldun.

• Ben anlamadım nasıl bir iş bu ? Herkes dolandırıcılardan, dürzülerden bahsetmiş neymiş onlar yüzünden kapanmış. Ben kardeşlik konusunda 5 6 kişi ile kardeşlik yaptım kimseyle sorun yaşamadım. Sorun yaşamamak aslında çok basit; Kardeşlik yapacağınız kişinin profiline bakın, üyelik tarihine, forumda aktif olup olmadığına, profilinde hayatıyla ilgili ( isim, meslek vb. ) bilgiler olup olmadığına eğer bunlar size güven veriyorsa %97 sorun çıkmaz.
    Bu dolandırılan kişiler nasıl dolandırılıyor anlamıyorum açıkçası kardeşlik yaptığınız kişiye tam güvenmiyorsanız yapmayın ya da en azından bir telefon numarası alın hiç olmadı para gönderdiğiniz kişinin adını zaten görüyorsunuz parayı yatırırken, üşenmeyin gidin dava açın. Ben daha hiç görmedim 50 lira için forumdaki itibarını bozacak kişi veya kişiler.
    Ne güzel ucuz ucuz oyun oynuyorduk bravo DH. Konu tamamen kaldırıldığında DH ye sürekli giren kişi sayısı yüzde kaç azalacak acaba.

Alkış mükemmel çözüm için

• quote:

Orijinalden alıntı: Spawn2

Keşke her "ben yetişemiyorum artık" diyen çekip gidebilse. İş hayatınızda da böyle misiniz ? Ne güzel ya.
    Verin birine görev sırf kardeşlik konusunun şikayetleri ile "CANI GÖNÜLDEN, HİÇ BİR GETİRİ BEKLEMEDEN" ilgilensin. Yapan çıkmaz mı ? Bu forumda 50 kişi bu çok zor dediğiniz işlerle uğraşıyorsa 51. kişi alın o 1 kişi de bununla ilgilensin. Yada 5 kişi, 3 kişi, 10 kişi artık kaç yetiyorsa. Bir yerde yetişemiyorsan eleman eksiğin vardır daha çok adam bulmalısın demektir. Ben bile yanımda bana destek olacak olursa, buna gönüllü olurum seve seve. Yeterki "kardeşlik" sıfatı yürüsün. İnsanlar oyun oynasın. Durumu olmayan 190'a alsın 160'a satsın istiyoruz. 30 liraya oyun oynasın istiyoruz. Last of Us'tan , God of War'dan, Metal Gear Solid'ten kimse mahrum kalmasın istiyoruz. Çok bişey mi ? Tek keyfimiz vardı onuda çöpe attınız. Şimdi facebook gruplarında geziyoruz alakasız. Şikayeti olanda size yetiştirmez engellersiniz, ilgilenmezsiniz yada. Çok zor değil bir akıllı biz değiliz sonuçta. İstenildiği zaman hep çözüm vardır.

Aynen kesinlikle katılıyorum. Burada yönetici olmasa bile gönüllü olmak isteyen bir ton adam çıkar ve hepimiz destek olabiliriz gerekirse. Eğer bir kişi buna yetmiyorsa zaten 2.kişiyi almanın vakti gelmiş demektir.

• Spawn2 kullanıcısına yanıt
    Bir zevkimiz vardı onuda elimizden aldılar ..
    Türkiyede kim yönetici olduysa hep eksiye dogru geçmiş hep kolay ne ise onu seçmişlerdir..

• Donanimhaberden kolay kolay vazgecmeyecek kemik bir oyuncu kitlesi var burada. Ne kadar yeni site/whatsapp/facebook acilsada yine donup dolasip buradaki konuya donecek bir cogunuz.

O yuzden yonetimin bu konuda aramizdan bir temsilci ile gorusmesi taraftariyim. Bu kisi dunyao yada konuda guven sahibi olan eski bir arkadasimiz olabilir.

Yonetimde aramizdan birileri var mi?

• Millet imza şikayeti yapınca 2 dakikada cevap gidiyor. Bu nasıl yoğunluk ben anlayamadım
  • Aral'la, tr psn'le danışıklı dövüş bu arkadaşlar.
    Başka açıklaması yok.
    Mustafa günah keçisi olabilir ama sanmıyorum.

• disc0nnect kullanıcısına yanıt
    Gönüllü bir abimiz kardeşimiz varsa Allah için yapsın

• Çözüm önerisi diye bir sey yok kardes, halihazırda tıkırında işleyen bir sistemdi zaten, bu işten sorumlu şahıslar öneri dinleyecek olsalar zaten direk mühür vurmak yerine 2 istişare yaparlardı. DH üyeleri olsun yönetimi olsun aynı ülkemizin tablosu, bu kadar olur yani😀

• quote:

Orijinalden alıntı: Nınja

Gönüllü bir abimiz kardeşimiz varsa Allah için yapsın

bu hafta bscnin twich kanalında talha abinin yayında bu olayı chatte bahsetmeyi düşünüyorum.oyuncu dostu bir abimiz inşallah bi sonuç çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurr.611

Çözüm önerisi diye bir sey yok kardes, halihazırda tıkırında işleyen bir sistemdi zaten, bu işten sorumlu şahıslar öneri dinleyecek olsalar zaten direk mühür vurmak yerine 2 istişare yaparlardı. DH üyeleri olsun yönetimi olsun aynı ülkemizin tablosu, bu kadar olur yani😀

Size Katılıyorum hocam
    Sonra koca koca ülkeleri yönetenleri eleştirirler yok ndn böyle yapmıyorlar bu haksızlıgı engellemiyorlar vs vs diyorlardır..

İste sende gücün kadar haksızlık yapıyorsun adalet diyorsun! Bana seçme hakkı bile tanımıyorsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nınja -- 6 Eylül 2015; 23:34:44 >
  • onurr.611 kullanıcısına yanıt
    Sorma kardeşim 2gündür moralim bozuldu..
    Helal yol helal hayat dedikce devleti olsun heryerden sırtımıza bir darbe alıyoruz .. Şurda moralimizi düzelten oyunlar vardı onu da elimizden aldılar ..

Allah yardımcımız olsun ..

• bu konudan donanım haber e her satıştan prim verilsin bak nasıl ömür boyu açık kalıyor bu konu. Bıraksınlar bu ayakları çıkar meselesi tamamen. ps3 konusu kaç yıllık o konuda hiç sıkıntı olmamışmı. neler var neler.
  • açın artık şunu rezillık bitsin daha fazla kişi mağdur olmadannnn
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nınja

Sorma kardeşim 2gündür moralim bozuldu..
    Helal yol helal hayat dedikce devleti olsun heryerden sırtımıza bir darbe alıyoruz .. Şurda moralimizi düzelten oyunlar vardı onu da elimizden aldılar ..

Allah yardımcımız olsun ..

Kardeşlik ve alım satım sadece burada mümkün olabilen bir olay değil. Bir kuruluşu büyüten,geliştiren ve ayakta tutan şey üyelerdir ve bu üyelere saygı göstermek zorunda,dertleri ile ilgilenmek zorundalar. Biz olmasak ve burada konular açmasak sen ne kazanabilirdin ? Bakın konuda hala 1 tane üst yönetimden adam yok, 2 tane ne yaptıkları hakkında hiç bir fikri olmayan şahıs var biri ortada yok diğerininde zoraki 1 tane mesajı var. Şimdi sanıyorlar ki konuşulur biter gider, herkes alışır susar, yok olur gider. Bu olay öyle olmayacak ama bunu bilsinler. Yapılan büyük bir yanlış var ve üyelere saygı göstermeyen berbat bir yönetim var üstelik bu ilk değil. Bu tutumları devam ettiği takdirde zaten yeni bir forum oluşumu kaçınılmaz. Buraya ve buranın korkunç yönetimine mahkum değiliz, çok fazla dert etmeyin bence. Zamanı geldiğinde herkes elini taşın altına koyar ve farklı bir platformda yeni bir oluşum yaratırız.

• Bence konu yöneticilerin "olaylarla uğraşmak istememesi"nden kaynaklandı. O nedenle şöyle bir önerim var; referansı yüksek, herkesce bilinen ve konuda sürekli aktif olan 2-3 üyeye sadece kardeşlik konusu yönetimini versinler, eğer böyle birşey mümkünse. Bu şekilde konudan bıkan yöneticilere iş düşmez, karaliste de tekrar eklenir ve sorunlu şahıslar listeye eklenmeye devam eder.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.