Şimdi Ara

PS4 İlk Ban Yiyen Kişi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
2
Favori
9.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet bende gördüm haber dogrumus nand dosyaları okunmuş
  • zack06 kullanıcısına yanıt
    haklısın hocam

Allahtan sen ve senin gibi kıymetli arkadaşlar varsınız

yoksa bu forum çekilmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 10 Aralık 2013; 23:27:36 >
  • biz burda ölüyoruz ps4 için adam bulmuş bide ban yemiş
  • Alayını banlasınlar hatta ps3'de kullanılan hile ve mod hesaplarınıda banlasınlar.
  • kötü olmuş adama ps4 ün banlanması kolay çünkü pc tabanlı bir işletim sistemi ve işlemci kullanılıyor.Benim ps4 olursa aldığım gün kırarım oyun fiyatları uuyor ben bir ayda en az 10 oyun bitiriyorum 200liradan olurmu hiç angry birds bile 80dolar kırılması iyi oyunlar ucuzlarsa herkes orjinal kullanılır
  • PC'de Diablo 3 sanal sunucular ile oynanıyor kürekli bir şekilde vardı ama sonradan kapandı sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mulobbo

kötü olmuş adama ps4 ün banlanması kolay çünkü pc tabanlı bir işletim sistemi ve işlemci kullanılıyor.Benim ps4 olursa aldığım gün kırarım oyun fiyatları uuyor ben bir ayda en az 10 oyun bitiriyorum 200liradan olurmu hiç angry birds bile 80dolar kırılması iyi oyunlar ucuzlarsa herkes orjinal kullanılır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haki_Tr

biz burda ölüyoruz ps4 için adam bulmuş bide ban yemiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Mod denilen şey , birkaç oyun fanatiğinin bir araya gelerek yasal olmayan ve oyunda her türlü değişikliğin bu kafadarların yaptığı ( bu kafadarların kendince tasarladığı bu yama , grafik ya da oyundaki eksikleri giderme )bir yama.

En basit anlatımı bu şekilde. Bak bu video da GTA 4'ÜN grafik modu. Bu oyunu bu şekilde oynamayı kim istemez :)

Forumda dolaşırken gördüm de bir şey sorayım. Eğer bazı kişiler modlar ile böyle grafik yapabiliyorlar ise neden firmalar böyle grafik yapmıyor? Mod ile oluyorsa firmalar çok daha iyisini yapamaz mı?

• Maliyet sanırım

Şöyle ki bu grafiği çalıştıracak pc yi alacak kimsenin gücü olamayacağından ve bu grafiği açacak konsol yapıp satılamayacagindan şuan için gereksiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 14 Mayıs 2014; 23:37:35 >
  • zack06 kullanıcısına yanıt
    Oyunu yapıp bunlar gibi mod eklesinler o zaman bu modlu oyunda böyle dehşet grafikte yine pcler çok rahat açıyor
  • Banı modu boşver de , sen daha dediğin arkasında duramıyorsun. Üstüne millete vaaz çekiyorsun , kısacası boş konuşuyorsun. Bunları yazmadan içim rahat etmezdi.
    @ilkermurat
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlos1111

Banı modu boşver de , sen daha dediğin arkasında duramıyorsun. Üstüne millete vaaz çekiyorsun , kısacası boş konuşuyorsun. Bunları yazmadan içim rahat etmezdi.
    @ilkermurat

birak bu isleri asil mevzu neyse onu soyle burdan yada pm den

• Hilecilerden nefret ediyorum

• patapon_00 kullanıcısına yanıt
    ve bug kullananlardan saolsun fifa 15 batırmış bu senemal mal oynayan adamlar gol atıyorlar.
  • Konu ilk açıldığında online oyun oynanmıyor PS3'te falan yazmış bir arkadaş da baya saçmalamış. PS3'te 2-3 yıldır korsan oyun kullanıcıları sorunsuz olarak online oynuyorlar, buna FIFA gibi içinden kod çıkan oyunlar da dahil.
  • quote:

kötü olmuş adama ps4 ün banlanması kolay çünkü pc tabanlı bir işletim sistemi ve işlemci kullanılıyor.Benim ps4 olursa aldığım gün kırarım oyun fiyatları uuyor ben bir ayda en az 10 oyun bitiriyorum 200liradan olurmu hiç angry birds bile 80dolar kırılması iyi oyunlar ucuzlarsa herkes orjinal kullanılır

Hocam, oyunlar Türkiye de pahalı Türkiye de, bakın Steam de TL ye geçti, oyun fiyatları fırladı. İlk hafta reklam yapmak için kuru 1,5TL den sabitledik dediler. Ertesi hafta Türkiye şartlarına döndüler.

Şimdi hocam, biz zaten yıllardır USA Playstation Store dan alışveriş yapıyorduk, TR Playstation Store (Özünde UK Playstation Store) 2-3 yıllık mazisi var. Biz destek olalım diye TR PSN' e geçtik ve Türkçe oyunlara da destek olalım diye TR Playstation Store dan alışveriş yapmaya başladık, fakat Sony Türkiye çalışanları ne yaptı, sizinde bahsettiğiniz gibi, bizim iyi niyetimizi bir güzel suistimal ettiler. Ben Sony Türkiye çalışanlarının maaşını karşılamak için para kazanmıyorum. Sony Türkiye çalışanları için kazanan varsa bilemem. TR Playstation Store dan aldığımız oyunun parası tamamen Türkiye de kalsa bir şekilde anlarım ama ödediğimiz paranın çok büyük bir bölümü Sony İngiltere ye kalıyor. Çünkü TR Playstation Store da yapılan ödemeler, İngiltere de ki sanal POS dan çekiliyor.

Bu durumda USA Playstation Store dan alışveriş yapmak daha mantıklı oluyor. Hem oyunlar ucuz, hemde inanılmaz hizmetler ve fırsatlar var. USA PSN kullanınca bütün kapılar açılıyor.

Şunu da belirtmek isterim, Steam TL nin daha 2 haftalık mazisi var ve daha düne kadar, PC oyunlarını da ABD den alıyorduk. Tanıdığım bir çok PC oyuncusu, Steam keşke dolarda kalsaydı, oyunlar o zaman ucuzdu. Şuan USA STEAM den alışveriş yapmamın bir yolu yok mu diyorlar. Büyük ihtimal VPN kullanıp, USA Steam den alışveriş yapacaklar.

Biz Playstation kullanıcılarının elinde böyle bir fırsat var. Her daim USA Playstation Store dan alışveriş yapabiliyoruz ve önümüzde hiç bir engel yok, üstelik Playstation Game Sharing sayesinde, bir oyunu iki Playstation' a yükleyebiliyoruz ve iki playstation da yüklenen oyuna, aynı anda online girebiliyor. Böylece oyun fiyatı yarı yarıya düşüyor.

Yani demek istediğim, Türkiye fiyatlarını bir kenara bırakın artık, Türkiye de oyunlar pahalı açık ve net, tartışmaya gerek yok, Steam TL ye geçince PC oyunları da pahalandı. 2+2 =4

USA Steam, USA Origin ve USA Playstation Store' a göre fiyat değerlendirmesi yapın.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

quote:

Hocam, oyunlar Türkiye de pahalı Türkiye de, bakın Steam de TL ye geçti, oyun fiyatları fırladı. İlk hafta reklam yapmak için kuru 1,5TL den sabitledik dediler. Ertesi hafta Türkiye şartlarına döndüler.

Şimdi hocam, biz zaten yıllardır USA Playstation Store dan alışveriş yapıyorduk, TR Playstation Store (Özünde UK Playstation Store) 2-3 yıllık mazisi var. Biz destek olalım diye TR PSN' e geçtik ve Türkçe oyunlara da destek olalım diye TR Playstation Store dan alışveriş yapmaya başladık, fakat Sony Türkiye çalışanları ne yaptı, sizinde bahsettiğiniz gibi, bizim iyi niyetimizi bir güzel suistimal ettiler. Ben Sony Türkiye çalışanlarının maaşını karşılamak için para kazanmıyorum. Sony Türkiye çalışanları için kazanan varsa bilemem. TR Playstation Store dan aldığımız oyunun parası tamamen Türkiye de kalsa bir şekilde anlarım ama ödediğimiz paranın çok büyük bir bölümü Sony İngiltere ye kalıyor. Çünkü TR Playstation Store da yapılan ödemeler, İngiltere de ki sanal POS dan çekiliyor.

Bu durumda USA Playstation Store dan alışveriş yapmak daha mantıklı oluyor. Hem oyunlar ucuz, hemde inanılmaz hizmetler ve fırsatlar var. USA PSN kullanınca bütün kapılar açılıyor.

Şunu da belirtmek isterim, Steam TL nin daha 2 haftalık mazisi var ve daha düne kadar, PC oyunlarını da ABD den alıyorduk. Tanıdığım bir çok PC oyuncusu, Steam keşke dolarda kalsaydı, oyunlar o zaman ucuzdu. Şuan USA STEAM den alışveriş yapmamın bir yolu yok mu diyorlar. Büyük ihtimal VPN kullanıp, USA Steam den alışveriş yapacaklar.

Biz Playstation kullanıcılarının elinde böyle bir fırsat var. Her daim USA Playstation Store dan alışveriş yapabiliyoruz ve önümüzde hiç bir engel yok, üstelik Playstation Game Sharing sayesinde, bir oyunu iki Playstation' a yükleyebiliyoruz ve iki playstation da yüklenen oyuna, aynı anda online girebiliyor. Böylece oyun fiyatı yarı yarıya düşüyor.

Yani demek istediğim, Türkiye fiyatlarını bir kenara bırakın artık, Türkiye de oyunlar pahalı açık ve net, tartışmaya gerek yok, Steam TL ye geçince PC oyunları da pahalandı. 2+2 =4

USA Steam, USA Origin ve USA Playstation Store' a göre fiyat değerlendirmesi yapın.

valla kardeş beni bi sen destekliuosun

nereye mesaj atsam bu konuyla ilgili ya ban yiyomada eksiliyorlar

bu insanlara kazık yemek bağımlılık yapmış önüne gelen her yerde 3 öğün yiyorlar

• Kırılsa keşke direk alırım, bu fiyatlarla oyun mu oynanır?
    Ama MS nasıl yapıyorsa Sony de öyle yapacak, 360'ta fwli aletlerle online bile oynanıyordu ama jtag attın mı yani hile yapabilecek hale getirdin mi aleti 2 saate postalıyorlardı livedan.
  • Dual nand ile bu sorun ortadan kalktı :)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.