Şimdi Ara

PS4 için USB Soğutucu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, ps4 ağır oyunlarda ısındığı için laptop soğutucusunu usb ile bağladım altına,

sürekli takılı olmasının güç anlamında elektronik sistemine bir zararı olur mu acaba ? tecrübesi olan var mı bu konuda ?

• Gerek yok böyle cihazlara, adamlar zaten bu konsolu, aldığınız oyunları sorunsuz çalıştıracak şekilde yapıyor. Boşuna macera arıyorsunuz...
  • serin kalması her zaman daha iyidir, tabi ki öyle de çalışır ama dün gece hafif kasıldı cihaz baktım bayağı ısınmıştı, bu yüzden soğutucu koydum.
  • Zemin tahtaysa cihazın alt 4 köşesine çok az yükseltecek kadar bir şeyler koyabilirsiniz. Onun dışında soğutucuya gerek olduğunu düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: killsomething

Merhaba arkadaşlar, ps4 ağır oyunlarda ısındığı için laptop soğutucusunu usb ile bağladım altına,

sürekli takılı olmasının güç anlamında elektronik sistemine bir zararı olur mu acaba ? tecrübesi olan var mı bu konuda ?

Fanı altta değil ki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takanlar var ama daha önce sıkıntı yarattığını duymadım.
  • İlla soğutucu kullanacaksan soğutucuyu şarj aletine takabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 soğutucusu gayet yeterli,dikakt etmeniz gereken koyduğunuz yerin etrafının açık olması.
    Arka ve ön tarafı açık olmalı.
  • Ben zalman kullanıyorum daha önce notebook için almıştım. Uzun süre konsol başında olunca takarım ama 2-3 saat oynadığım zamanlarda gerek duymuyorum.

Alacaksanız '' Zalman '' modellerine bakabilirsiniz birazcık pahalıdır ama iyi soğutur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ıssızadam1261

İlla soğutucu kullanacaksan soğutucuyu şarj aletine takabilirsin.

İşte aradığım cevap, teşekkürler .
  • ben aldım zalmanın iyisinden hiç faydasını görmedim
  • PS4 havayı yanlardaki boşluklardan alıp verir. Altından aldığı soğuk, işlemci birimine etki etmez. Az ısınması için fanın hava girişine denk gelecek şekilde bir soğutma uygulanması lazım. Bence gerek bile yok, çok havasız bir yerde durmadığı sürece, cihazın ekstra soğutma çözümlerine ihtiyacı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alito -- 17 Mayıs 2016; 18:24:44 >
  • Konsolun etrafı boş olsun yeter. Sorun olmayacaktır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.