Şimdi Ara

PS4 icin monitor BenQ 24' RL2455

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun zamandir ps4u tv ile oynuyordum. Ps4 icin bir monitor almaya karar verdim. Ps4'un verebilecegi performans cok yuksek olmadigi icin gereksiz bir sekilde iyi bir monitor almak istemiyorum. 1200 tl'ye kadar cikabilirim ama 1000 den asagi olmasini isterim alacagim monitorun. Buldugum monitorun linki burada.

Bu monitor nasildir, farkli bir monitor onerir misiniz? Soyledigim gibi cok iyi bir monitore ihtiyacim yok cunku ps4'un verecegi fps 60'i gecmezken 144hz bir monitor almayi dusunmuyorum.

Tesekkurler

• Yalnız o paraya 144 Hz va monitörler satılıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam benq marka olarak çok iyi seçim, tasarım olarak da çok iyi ama TN panelde siyahlar griye dönüyor ve monitöre baktığın açı dike yakın değilse görüntü kararıyor. Bende TN panel kullandığım için deneyimledim ayrıyetten 3-4 farklı yerinde ışık sızması vardı, tabi bu durum marka ve modele göre değişebilir TN panel monitöründen çok memnun olanlarda olduğu gibi IPS ve VA panelden memnun olmayanlar da vardır ama ben bu panelelere bak derim. TN panelin avantajı düşük gecikme süresi ama insan gözününün anlayabileceği bir fark yok tamamen pazarlama yöntemi.

Edit: PS4 için 24 inç küçük kalır en az 27inç bir monitör almalısın bence benim kullandığım monitör bu 1000 küsura almıştım göz önünde bulundur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KelKodVer -- 18 Mart 2020; 18:50:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• KelKodVer kullanıcısına yanıt
    Hocam aslında 24 inç olduğu için zaten uzaktan bakamazsin. Yakından bakmak zorunda olduğun için dik açıyla bakmak zor olmayacaktır. İps mi daha iyidir tn mi görüntü olarak bilmiyorum ama dediğiniz durum bakıldığında bir eksi olarak sayilmayabilir. Ama dediğim gibi bilgim yok hangi ekran tipi daha iyidir. Sadece dediğiniz duruma bir yorum katmak istedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KelKodVer kullanıcısına yanıt
    Soyle iki tane monitor buldum. Bunlar arasindan hangisini onerirsiniz?
    www.hepsiburada.com
    ViewSonic XG2405 24" 144Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Full Fiyatı
    https://www.hepsiburada.com/viewsonic-xg2405-24-144hz-1ms-hdmi-display-freesync-full-hd-monitor-pm-HB00000PJZI0

• battrol3 B kullanıcısına yanıt
    Markaya takılmayacak olsam Acer derim ama yine de beni dinleme ve araştırıp öyle al sonuçta monitör sık sık değiştirilen birşey değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.