Şimdi Ara

PS4 için kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

PS4 için kulaklık almak istiyorum fakat hangileri uyumlu bilmiyorum. G230 uyumlu ise onu almayı isterim. (PC'de 4 yıldır kullanıyorum ama kulaklık bozuk. Sadece mikrofon çalışıyor)

• Cevapları merakla bekliyorum? Ben de sadece ps4 için kullanacağım fiyatı uygun kulaklık arıyorum? Sanırım en uygunları steelseries p100 ve trust 330gtx bunların da yaklaşık fiyatı 120-210 aralığında değişiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Diablo_

Cevapları merakla bekliyorum? Ben de sadece ps4 için kullanacağım fiyatı uygun kulaklık arıyorum? Sanırım en uygunları steelseries p100 ve trust 330gtx bunların da yaklaşık fiyatı 120-210 aralığında değişiyor

Trust gxt 330 var bende fakat bu aylarda aşırı terletiyor. Mikrofonu falan düzgün, ses normal kalite. Müthiş üst düzey olmasada işimi görüyor oyunlarımı oynuyorum.
  • Arkadaşım Bende alıcam da sen aldın mı hangı marka model aldın
  • Sony nin kendi, kulaklığı var onu kullanıyorum. 390 TL civarında. Store da bazı, oyunlara özel ses için eşlik uygulaması, da var. Ben memnunum. Yaz ayların da ter problemi oluyor tabi.

• Ben de bilgisayarımda g230 kullanıyorum, bildiğiniz gibi g230 iki çıkışa sahip kulaklık ve mikrofon olmak üzere aparat ile tek jak yapıp kullanabilirsiniz. Eğer rekabetçi oyun oynamıyorsanız telefon kulaklığı bile iş görüyor ben z5 kulakiçi kulaklığı kullanıyorum yetiyor örnek vermek gerekirse battlefield 1 sağ sol arka ön ayak seslerini vs ayırt edebiliyorum illaki kulaküstü alacaksanız sony nin playstation için çıkardığı kulaklık da güzel 7.1 olması lazım. Yine de g230 la ilgili bir sorunuz olursa söyleyin ben deneyip sonucu paylaşırım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.