Şimdi Ara

PS4 için 23 inch yeterli olur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar genelde yataktan (2.5 m uzaklıktan) oynayacağım. 23 veya 23.6 inç yeterli olur mu? tabikide 5ms ve altı bir model tercih edeceğim. 27 inç almak isterdim ama fiyatlar uçuk. Bana 900 tl bütçe ile (27 inç olursa minnettar olurum) Sağ olun..

• 1m'den sonra rahat oynayamazsın ama yakından oynayacaksan harika bir deneyim sunuyor
  • 27 inch yeteli olur mu? vehttp://www.vatanbilgisayar.com/philips-27-274e5qhaw00-genis-ekran-led-ips-monitor--beyaz.html?srt=UP#ozellikler bu monitör ps4 için nasıl olur? @leventlert
  • quote:

Orijinalden alıntı: Little Stones

27 inch yeteli olur mu? vehttp://www.vatanbilgisayar.com/philips-27-274e5qhaw00-genis-ekran-led-ips-monitor--beyaz.html?srt=UP#ozellikler bu monitör ps4 için nasıl olur? @leventlert

hocam 2.5 metre için en az 42 inç diyorum ben
  • 2.5 metrede 42 altında oynanmaz malesef ben de yaklaşık o mesafeden oynuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 25 Şubat 2015; 22:35:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 900 tl'ye 42 zor değil mi :( aslında 2.2 m falan kurtarmaz mı 27 inç :D
  • 21.5 inç pc ekranım var yarım metreden kullanıyorum 2.5 metreden en az 42 hatta 46 inç Şart 23 inç ekranla 2-3 metreden Anca hangi oyunu oynadığını anlarsın

• Ben 1,5 metreden 24 inc monitör kullanıyorum. Hatta 24e geçmeden önce aynı mesafeden 19 inc kullanıyordum alışınca pek fark etmiyor.

• en ideali 42 inç ve kaliteli marka bir televizyon.
  • Yakınlaşma yasağın mı var ? Bende zamanında 24" ile 1 metreden oldukça zevkli ve keyif alarak oynamıştım. Sorunun cevabı basit, 1 metreden sonra detayları ciddi biçimde kaybetmeye başlarsın. Bu göze alabileceğin bir durum mudur ? Yoksa değil midir ? Buna göre kararını verip alabilirsin.

Ancak isteyen istediği kadar "inc" başına düşen pixelleri saysın... 40" TV'ye geçince dünyam değişmişti. Büyük ekranın atmosferi ve sizi içine çekme kabiliyeti bam başka bir deneyimdir.

Benim tavsiyem, o bütçe ile 27" ten aşağı inmeyerek 1080p temiz bir panel almandır. 1.5 metreye kadar yetecektir. Ayrıca oyun oynadığını anlarsın. Arkadaşım 950 liraya aldı LG'nin 2014 panelinden 32" bir LED... oldukça memnun.

Ne o öyle bit kadar ekranlara gömülmek

• freshmind kullanıcısına yanıt
    32 inch'e karar verdim ve 1000 tl'ye çok güzel tv'ler var odam zaten küçük. 32 inç yetecektir. Yatıp oynama keyfini bende yaşamak istiyorum artık :)) Bende aynı şekilde 32 inch lg alacağım smart özelliğide var 1920x1080.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.