Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
172.656
Cevap
785
Favori
6.099.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
36. Sırada  bugün en iyi #14
Sayfa: önceki 51585159516051615162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aragorn1905

Neden bilmiyorum ama (ter Stegen ile kiralık maçları dışında oynamadım ama kiralık maçlardaki performansa kıyasla söylüyorum) bana Oblak çok daha iyi bir kaleci gibi geliyor :) başından beri Oblak ile oynuyorum. İkisini birden uzun süre denemiş biri yorum yaparsa sevinirim farkları nelerdir diye. Emre Kayır bile ter Stegen en iyisi ama Oblak çok denemedim bilmiyorum demişti bir videosunda.
    Oblak nedense sbc olarak kullanılıyor sadece. Herkes ter stegen alıyor. Ben illallah ediyorum gol atana kadar. Lloris vardı bende de 400 maç falan oldu belki. Gayet iyiydi ama yeşil linklerden biri bozulunca ortadan çok gol yemeye başladı. Köşelere gidenler neyse de üstüne gelenleri alamaması şaşırtıyor.
  • Kent mi forrest mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mext kullanıcısına yanıt
    tahminim yşil linklerin bozulması değil de, uzun süre aynı oyuncu (ya da kadro) ile devam ettiğin için oluyor olabilir hocam. Bende önceden 4 ligin ayrı ayrı kadroları vardı. Onların para eden adamlarını satım, şimdi yeni kadro kurmaya çalışıyorum ama bir türlü karar veremiyorum. Bu arada o uzun süredir oynamadığım adamlarla rivals vs yapınca, yahu siz böyle oynuyor muydunuz diyorum :) bilmiyorum psikolojik mi ama sanki ara ara kadro değişikliğine gitmek gerekiyor gibi :)
  • Ultimate team baglanmiyor, sorunmu var

• Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    Kent geçen senenin Baluta'sı seçmeyen pişman.
  • Bu haftaki TOTW can yakiyor yaaa nefis kartlar varr 😍😍

• Ter stegen iyi olabilir ama ben oyun basindan beri navas kullaniyorum. Kullanan varmi bilmiyorum ama ben cok memnunum.baya iyi.

• Beyler yeni başladım da İKON ları para yatırmadan nasıl alabilirim bu konuda bilgililer yardımcı olabilir mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mext kullanıcısına yanıt
    Kalecileri Zaman zaman boZuyorlar hocam. Birşeye dikkat ettim siz de bakın. Rakip oyuncu ceza sahasında iki adım atar atmaz kaleci kendiliğinden iki adım öne çıkıyor. Usta oyunvular affetmiyor ama geri çekmek çok zor arada başarıyorum fakat dikkatimi çekri kafalaeına göre açılmaya başladılar.

Oyun ilk çıktığında bu şekilde değilddi hepsi panter gbiydi. Her sene güzel oyunu boZuyorlar şubata kadar, bence hep aynı oyuncuyla yada başka bişeyle çok alakası yok.

• 915 950 arası takıldım. Ha bi gayret yapsam bela div 6 dan kurtulcam artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: freak7

Div 5e kadar yükseldikten sonra 1100 rivals puanından 700e kadar düştüm ben de denemediğim taktik kalmadı.

Paulinho ve Rivaldoya uyduracağım diye doğru düzgün istediğim adamları da oynatamıyorum.

Paulinhoyu yedeğe çekip belki De Bruyne Sissoko tarzı bir orta sahaya döneceğim muhtemelen.

Taktik olarak 4-2-3-1 in 3 CAM li olanı mı oynuyorsunuz yoksa kanatlar olan taktik mi?

Alıntıları Göster
    Kanatli olani oynatiyorum hocam ama rivalsi cok takma ne yaparsan yap ara ara kazanip kaybettiriyor oyun.

• Bu Kent adeta Clark Kent, Süpermen gibi uçuyor :)

Oyunun hilesi gibi adam SBC yi kaçırmayın derim, hız 97 agility 99, 5 yıldız ters ayak, 4 yıldız yetenek. Oyunda ne önemliyse bu adamda var.
  • Arkadaşlar merhaba.
    Oyunu PC den oynuyordum , wep app pc dekine göreydi.
    Şimdi ps de fifa aldım ultimate team girdim.

Pc ile ps de ki kullandığım mailler aynı.

Şimdi ben ps de ki ultimate team kadromu wepapp de açmak istiyorum nasıl yapacağım?

• aragorn1905 A kullanıcısına yanıt
    İkidir kadro soruyorum, ama kimseden bi tavsiye çıkmıyor :) Ben de kendi mesajımı kendim cevaplayayım dedim :)

Elimdeki tüm parayla

Oblak,
    Scream Trippier, Varane, Militao, IF Telles
    Kante
    Sterling, Scream Bernard
    De Bruyne
    TOTY Nominee Kane (Satılamaz paketten çıktı), Son

şeklinde bir kadro yaptım. Eleştirmek, öneri sunmak isteyen arkadaşları dinlemeye hazırım. Kadroyu henüz test etmedim, bu akşamdan itibaren ancak deneyebilirim. İnşallah yarın akşamki WL öncesi memnun kalırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragorn1905

İkidir kadro soruyorum, ama kimseden bi tavsiye çıkmıyor :) Ben de kendi mesajımı kendim cevaplayayım dedim :)

Elimdeki tüm parayla

Oblak,
    Scream Trippier, Varane, Militao, IF Telles
    Kante
    Sterling, Scream Bernard
    De Bruyne
    TOTY Nominee Kane (Satılamaz paketten çıktı), Son

şeklinde bir kadro yaptım. Eleştirmek, öneri sunmak isteyen arkadaşları dinlemeye hazırım. Kadroyu henüz test etmedim, bu akşamdan itibaren ancak deneyebilirim. İnşallah yarın akşamki WL öncesi memnun kalırım :)
    diziliş olarak çift forvet kullanacaksan Kane yerine aguero tipinde bir oyuncu daha güzel olur son un yanına.Güzel kadro olmuş ama kante de bruyne orta sahası biraz sıkıntı olabilir(4-1-2-1-2 tek cdm sistemiyse cok acık verebilirsin,4-4-2 veya 4-2-2-2 de de bruyne yerine kante yanına sissoko veya pogba güzel olur)

• quote:

Orijinalden alıntı: freak7

Bu Kent adeta Clark Kent, Süpermen gibi uçuyor :)

Oyunun hilesi gibi adam SBC yi kaçırmayın derim, hız 97 agility 99, 5 yıldız ters ayak, 4 yıldız yetenek. Oyunda ne önemliyse bu adamda var.
    elimdekilerle yaptım yedekten sokarız yükselme alır mı acaba braga yı eleyebilirlerse iyi olur
  • aarda kullanıcısına yanıt
    onu ben de düşündüm aslında ama Kante ileride faydalı olamıyor (ya da ben beceremedim), o yüzden arkadaki üçlüye (stoperler ve kante) geride kal diyeceğim. diğerleri standart oynasa da olur gibime geliyor. Akşam deneyince belki gece saatlerinde nasıl olduğunu tekrar yazarım.

Kane'e Hunter bastım kimya olarak, zaten satılamaz olduğu ve elimde para kalmadığı için (50k kaldı sadece) bir müddet idare edeceğim ya da yedeklerden mertens, martinez, 91 Lewa (kırmızı) vs sokup durumu idare edeceğim.
  • usuallysony U kullanıcısına yanıt
    oyuncunun reaksiyonu çok düşük değil mi ?

• if sancho ve nominee havertz attı jumbodan diğeri çöp 2 pick te çöp,bereket versin
  • quote:

Orijinalden alıntı: insurrection

oyuncunun reaksiyonu çok düşük değil mi ?
    Hocam daha hiç oynamadım iş yerinde bilgisayardan yaptım nasıl bir oyuncu bilmiyorum tamamen yukarıda ki arkadaşın sözlerine güvenip yaptım
  • 
Sayfa: önceki 51585159516051615162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.