Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4896. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: john ciga Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 10 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
172.644
Cevap
784
Favori
6.099.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 48944895489648974898
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Saat gün içi:) EA maalesef başlangıç için bu güne kadar hiç saat vermedi.
  • ReiSeM kullanıcısına yanıt
    Daha önceden kastığımız levellar esas alınmayacak diye biliyorum. Sezon ilerlemesi için oyunda yaptığımız her şeyden xp kasacağız ve tamamlayacağız.

Paketlerden çıkan oyuncular satılamaz olur muhtemelen. Resimlerden ne paketleri olduğu anlaşılmıyor. 19unda oyuna girince bakarız artık onlara.
  • takım.taklavat T kullanıcısına yanıt
    Bende bekliyorum. Sürekli sayfayı yeniliyorum ama değişen bir şey yok. İnternette okuduğum haberlere göre akşam üstü saatlerinde açılacakmış... Hayırlısı.
  • Ekran karşısından ayrılmayacağız yani :)))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar

Ortağımdan ps4'ünü sattığı için ayrıldık. PS4 kardeşliği yapacak olan var mı. Plus üyeliği ve Sadece FİFA almak için. Ayrıca kütüphanemde aşağıdaki oyunlar var onları da ücretsiz indirip oynayabilir.

Battlefield 1
    Gta 5
    Need for speed rivals
    Battlefield 5
    F1 16
    Fifa 17- 18 -19
  • takım.taklavat T kullanıcısına yanıt
    aynen öyle bekleyeceğiz artık
  • kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, bu bahsettikleri sezon ilerlemesindeki level o zaman. bf gibi oyunlardaki rank sistemini getirmişler bi anlamda diyebiliriz. bence mantıklu olmus.

diğer eski leveller duruyor mu acaba. orada da ilk basta transfer listesi artırma, kiralık oyuncu alma gibi seçenekler işe yarıyordu. yoksa bunu da diğerinin içine mi yedirdiler göreceğiz.

webapp sanıyorum geçen yıl akşam saatlerine acılmıştı TR saati ile 20 civarı. yanlış da hatırlıyor olabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: geronimoayh

Saat gün içi:) EA maalesef başlangıç için bu güne kadar hiç saat vermedi.
    Geçen sene yanlış hatırlamıyorsam sabaha karşı gelmişti. İnşallah bu sene de aynısı olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Artık o katalog olmayacak.

Herkes 100 transfer listesi ile başlayacak oyuna diye okumuştum twitterda gamechanger'ın biri öyle diyordu. Kiralık oyuncuları da sezon görevlerine yedirmişler dediğiniz gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RagnarX

Geçen sene yanlış hatırlamıyorsam sabaha karşı gelmişti. İnşallah bu sene de aynısı olmaz

Alıntıları Göster
    geçen sene şampiyonlar ligi maçından sonra açmışlardı.sanırım yine aynı olabilir.
  • Nerede bu webb app nerede bu Acces de FIFA 20 nerede kardeş.....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Heyecan başlamış. Yerimizi alalım.

• Beyler ben hic pc den takip etmedim fut u hep telefondan ve ps4 den ama suan pc den girmem lazım ve nerden ultimate e girerim pc üzerinden ?

• ua_hector kullanıcısına yanıt
    oo reis sende mi beklemedesin :)
    Yattık bakalım pusuya bakalım. :)

• Whatsapp grubumuza katilmak icin numaranizi gonderebilirsiniz arkadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: takım.taklavat

Webapp in bugün aktif olacağı saat ile ilgili bilgisi olan var mı arkadaşlar?
    Akşam 8 deniliyor

• Mehmet__turk kullanıcısına yanıt
    Kardeşim telefondaki tarayıcından girebilirsin webapp'e. Yalnız girişte app uygulamasına yönlendirebilir. Onu reddedebilirsen pc gibi giriş yapmış olursun telefondan da.
  • Arkadaşlar,

Türkiye PSN hesabım var. Hindistan üzerinden hesap açıp fifayı oradan alsam. Kendi cihazımda iki hesabı psn kardeşliğ yapsam. Oyunu türkçe oynayabilir miyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuscan86

Kardeşim telefondaki tarayıcından girebilirsin webapp'e. Yalnız girişte app uygulamasına yönlendirebilir. Onu reddedebilirsen pc gibi giriş yapmış olursun telefondan da.
    Teşekkur ederim cevao icin ve son olarak easports.com dan mı giricem ?

• 
Sayfa: önceki 48944895489648974898
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.