Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
17 Misafir (1 Mobil) - 16 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.658
Cevap
785
Favori
6.099.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
24. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 41624163416441654166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haftalık ödüllerden 85 lik Lozano geldi. Birde alexander arnold. Lozano geçen sene çok iyiydi. Bu sene nasıl acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paketleri şimdi açmak mı yoksa Futmas zamanı açmak mı daha mantıklı acaba.

• Dun CL maclari izledim Gs fln o yuzden 3 mac yaptim 1 kaybettim 2 kazandim ama guncellemeden sonra yenilsemde rakibi hayatindan bezdiriyorum. Ki dun PL takimimla oynamadim bilerek dandik takimimla rivals oynadim defansi cok iyi yapiyorum yeni sistemde sutlarida biraz duzeltmisler birine 5 attim.

Artik hayvani pres yapamayan, yapsada ikinci yari kondisyonu sifirlanan adamlari Erol Tas gibi kahkaha atip bi elimde tavuk cevirme yiyerek yeniyorum muhahahahaa seklinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezzginkaya

hangi seviyede bu kadar puan kasılıyor ?
    Division 3

• Son 22-23K civarı değil miydi? Neden 54.5K’dan almış ki birisi

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• En sevdiğim adamım çıktı haftanın takımından ERİKSEN
  • Dün gece Agüero'yu satıp Icon ST alayım dedim işin içinden çıkamadım. Yavaş oyuncularla da oynayabiliyorum hızlı da ama genelde kanattan geldiğimde yaptığım ortaların çoğu boşa gidiyor bu yüzden Aerial Threat özelliği de olan en azından 1.80 birini arıyorum.

88 Raul ile başladım futbinde gezinirken Prime Vieri çarptı gözüme. Sonra tanıdıklar Butrageno önerdi ama bu adam Agüero'dan da kısa ve baby olanı bence Agüero'dan tek iyi yanı 5 yıldız zayıf ayak ama bitiricilik Agüero'dan kötü.

ST olan adam golcü olacak ama pas özelliği de olmalı geçen seneden biliyorum pas düşükse çok atak harcanıyor bu yüzden Şevşenko'dan falan vazgeçtim.

Neyse kimi alsam bilemedim 1.1 civarı bütçe var şu an oynadığım hesapta. Agüero'yu ellemeyip başka bir yer mi değiştirsem bilemedim. Ancak kafa topuna vuracak forvetim olsa güzel olur.

Raul'un çevikliği de Agility 88 Balance 86 çok iyi yani. Kafa toplarına da vuruyor, bitiriciliği de fena değil.

• arkadaşlar 30k ya bana ingiltere ya da italya kadrosu yapmada yardımcı olur musunuz?
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Elimde 500k oldu. İkon alabilmek için para biriktiriyorum ama doğru mu yapıyorum bilmiyorum.

Bu kadroyla oynuyorum. Luis Alberto yerine Joao Mario'yu çekip arkaya Lucas Leiva da koyuyorum. Ya da kimyayı önemsemeyip sağa Douglas Costa koyabiliyorum. Joao Mario'dan çok memnunum, hem forvet arkası hem göbekte çok iyi oynuyor. Elimdeki 500K ile IF Kolarov, IF 87 Şezni, Dybala falan çok rahat alıp kadromu biraz renklendirip sınıf atlatabilirim ama sırf ikon alacağım diye harcamak istemiyorum. Aklımda forvet arkasına Baggio ya da sol beke Roberto Carlos almak var. Bir ihtimal de Veron'u alıp Radja-Veron ikilisi yapabilirim göbeği. Sağ kanada ise iyi bir IF gelse harika olacak.

Yedekte Inaki Williams'ın tarzını seviyorum. Timo Werner de çok hızlı ve kafa topları da var ama bir süredir Williams'ı yedekten sokuyorum. Özellikle kontra atak oynadığım zamanlarda çok işime yarıyor.

• edito81 E kullanıcısına yanıt
    Leno
    ricardo pereira-bailly-rüdiger-mendy

felipe anderson-ndidi-fred-lucas

vardy-jesus

Burada en pahalı olan jesus aslında onun yerine alternatif zaha, arnautovic düşünebilirsin.
  • Arkadaşlar merhaba,

Kaç gündür aklımda orta saha ile alakalı karar veremiyorum. 4 2 3 1 oynuyorum. De bruyne-Fabinho-Naingolan mı yoksa De bruyne-Pogba-Matuidi mi ?

Hangisini tavsiye edersiniz ?
  • kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • Hafta sonu oynayamiyacagım olesine transfer listesine koydugum adamlar kapis kapis gitti van dijk 190k 88 veron 878k debuyrn 412k if mahrez 202 k pazartesi geri alırız artik

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
    Kadronun son hali. Dediğin bütün oyunculari aldim. Mahrezin 87 liği yerine 86 liğimi alsaydim acaba. Savunma hatti zayif kaldi sanki. rivals ödüllerini daha secmedim. ordan 58 k alsam. Satiliklardan da 80 k gelse 140 k butce olabilir. Normal Bailly yerine Bailly if mi alsam van dijk normal mi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetps2016 -- 29 Kasım 2018; 13:47:16 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mtaybun

Arkadaşlar merhaba,

Kaç gündür aklımda orta saha ile alakalı karar veremiyorum. 4 2 3 1 oynuyorum. De bruyne-Fabinho-Naingolan mı yoksa De bruyne-Pogba-Matuidi mi ?

Hangisini tavsiye edersiniz ?
    De bruyne - Nainngolan - Kante öneririm solda da Hazard varsa Nainggolan 9 kimya ( büyük ihtimalle 6 olucaktır ) bile olabilir 4-3-3 başlarsan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 29 Kasım 2018; 13:52:34 >
  • Arkadaşlar oyunu bıraktım elimde bir miktar coins var almak istiyen varsa satabilirim yada direk satabileceğim bir site var mı ?

• Merhaba arkadaşlar bende kadromu bu şekilde değiştirdim. Orta saha çok mu ofansif oldu kararsız kaldım. Yardımcı olabilir misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

Vay hain vay herkese dadnmış, bana da çıktı bu hain, 155'i aramak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: promedyumx

Merhaba arkadaşlar bende kadromu bu şekilde değiştirdim. Orta saha çok mu ofansif oldu kararsız kaldım. Yardımcı olabilir misiniz ?

Bu taktikle oynayınca orta saha direnci düşüyor hocam, dün 4-3-2-1'den bu taktiğe dönünce onu anladım.

• 
Sayfa: önceki 41624163416441654166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.