Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4094. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: lazonii , kafalardansekentop Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
172.643
Cevap
784
Favori
6.099.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40924093409440954096
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. SBC UPGRADE görevinden '' ABUMEYANGGG '' düşürdüm .
    Sizce SBC'yi yapmalı mıyım ? TAM 500K Param var ve takım olarak FULL BAYERN MUNICH
    Önerir misiniz acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miraclescape

Yazılım kodları oyuna çok müdahele ediyor. Gol atılan ve yenilen dakikalar hep aynı. Gol yiyeceğinizi hissediyorsunuz. Herşey bir istemediğiniz yere rakibe giden pasla başlıyor. Yada rakip şut çekiyor direkten yada sizden sekip rakibe alda at pas oluyor yada direkten dönüp rakibin forvetine pas oluyor. Bir diğeri defalarca kez müdahele yapıyorsunuz ama genede top rakipte kalıyor bir şekilde. Bunlar hep yaşadıklarım ve yazılım kodlarının müdaheleleri. Bunlar bana oluyor ama rakibe daha çok. Birde Gol atacağınızıda hissediyorsunuz , anormal bir şekilde rakibe baskı kurduğunuzu hissediyorsunuz. Kornerden top hep sekiyor size düşüyor. Aynı şey rakibede oluyor. Bana sadece bu oluyor yukarıda saydıklarımdan.

Tamam momentum olsun ama beş maçtan birinde olsun. Her maçta var ama momentum. Gerçekten oynanacak oyun değil. Harcanan zamana yazık.

Şunuda ilave ediyim bende katıldığım haftasonu liglerinde iki kez 14 bir kez 13 galibiyet aldım. Galibiyet sayınızıda yazılım kodları belirliyor. Tabiki 20 30 yapan var. Oda tabiki oyunculukla alakalı. Ama Onlarıda momentum başka bir şekilde kısıtlıyordur.

Yani sözün özü yazılım kodlarının oyuna müdahelesi üst düzeyde.
    Twitch te bazı yayıncılar maç tamamladıktan sonra pozisyonları izliyorlar, gollerin nasıl olduklarına bakıyorlar felan, Allahım bu oyunu oynayanlara gerçekten büyük sabır vermesi gerek. Bir tanesin de eleman 2-1 önde, rakip korner atıyor eleman topu uzaklaştırıyor 5 tane kendi oyuncusu arasında top rakibin önüne düşüyor o da ters ayağı ile 90 a atıyor topu maç uzuyor. Maçtan sonra izliyor pozisyonu, topu indirirken resmen diğer tarafta ki boş alana göndermeye basmış topu, komutlarda bunu onaylamış hareket çizgisi tuşun oraya basıldığını doğruluyor ama top alakasız adamın önüne doğru gönderiliyor felan.

Bunun gibi milyon tane hata var.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Arkadaşlar merhaba. SBC UPGRADE görevinden '' ABUMEYANGGG '' düşürdüm .
    Sizce SBC'yi yapmalı mıyım ? TAM 500K Param var ve takım olarak FULL BAYERN MUNICH
    Önerir misiniz acaba ?
    Elinde Auba varsa ve Auba ile oynamayı düşünüyorsan SBC yi yapabilirsin ama şu anda fiyatlar çakılıyor. Satıp elinde ki Alman kadronu da upgrade edebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roberto Baggio -- 18 Kasım 2018; 13:39:3 >
  • atabrkk kullanıcısına yanıt
    Sirf bu yuzden wl ye katılıyorum orda daha farkli rakipler geliyor rivalsdeki mclar hep kanser, sanki bir puan araligi belirlemis seni orada gezdiriyor.

Birde Squad Battle oynayanlar derceniz yukselince aynı zorlukta oynamaniza ragmen maclar daha zor geçiyor mu ? Seckin 1 deyim prof da rahat 5 tane atiyordum simdi daha dusuk ratingli kadro gelmesine ragmen 2 yi zor buluyorum. Boyle birsey fark eden oldu mu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-10

17 de de momentumdan çok dert yanmıştım.Bu kodu oyuna ekleyene buradan bol bol selamlarımı gönderiyorum. En sağlıklısı bu lânet oyunu oynamamak. Sinirden dişlerimi sıkmaktan çenem yeniden ağrımaya başladı.
    Son 2 sezonda Ea bu saçma oyun tarzı ile cirosuna ciro kattı pek değiştireceğinide sanmam taktiksel defans ve savunamama olgusu lag server artık ne dersen de yapımcı sadece sömürme odaklı.Kazanım olarak bakıyorlar oynadığın şey tam olarak futbol değil zaten.Ha futboldaki saçmalıklar oluyor illa reelde de bug olur oyundada geri pas hatası kaleci hatası ama birinde kasten var diğerinde dikkatsizlikten var bu işler böyle 17de legacy defans varken şikayet bu kadar değildi en azından savunma şansın vardı bunda taktik ayarlasan düzen kursan bile oyuncular dünyadan bi haber takılabiliyor umursamaz şekilde yada full hatalı oynayabiliyor v bu savunma ritminine oturmadığı için işkenceye dönüyor yani tek kale oyna önemi yok 1 gol atarsın ama rakip senden 2 fazla atar aslında şikayet şuanki ve 18de tamamen savunma odaklı ama bu enin ekmeğine yağ sürdüğü ve kazanımı artırdığı için kaldırmazlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Elinde Auba varsa ve Auba ile oynamayı düşünüyorsan SBC yi yapabilirsin ama şu anda fiyatlar çakılıyor. Satıp elinde ki Alman kadronu da upgrade edebilirsin.

Alıntıları Göster
    SBC'den geldiği için , satılamaz durumda.
    Bunu değerlendirsem mi acaba diye düşünüyorum.Vereceği paketler ile birşeyler daha düşebilir düşüncesindeyim.
    Bana maliyeti maximum 100 k olacak şu durumda
    Auba'yla oynamak isterim doğrusu . Zaten yıl başı yine İngiltere'ye döneceğiz

Önerilere açığım arkadaşlar. Kullanan varsa , yorum bırakabilir mi lütfen ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sulocanxxx

Sirf bu yuzden wl ye katılıyorum orda daha farkli rakipler geliyor rivalsdeki mclar hep kanser, sanki bir puan araligi belirlemis seni orada gezdiriyor.

Birde Squad Battle oynayanlar derceniz yukselince aynı zorlukta oynamaniza ragmen maclar daha zor geçiyor mu ? Seckin 1 deyim prof da rahat 5 tane atiyordum simdi daha dusuk ratingli kadro gelmesine ragmen 2 yi zor buluyorum. Boyle birsey fark eden oldu mu ?
    Yeri geldiğinde bronz bile seni yenebilir yada seçkin mertebesinde zorlayabilir bu tamamen senin serine bağlı bunu tecrübe ederken anlarsın.Bende de çok oluyordu özelliklere bakıyorum gülüyorum yahu bu adamlar nasıl beni böyle zorluyor sanki ikon 55 reytingli cdm sanki bana kante anasını satayım hiç yorulma yok bir ileri bir geri yada oyunda biz bunları bronz görüyoruz ama seçkindeki gibi 90 küsür reytinge ulaşıyor bilemiyorum olabilir.Kariyerde de mesela ligde sürünen takımlar yani küme takımları özellikle ligden kopmuş takım sana yeri gelince ecel terleri döktürüyor oynayan varsa görür dersin bu takım nasıl düşüyor diye işte oyundaki saçmalık bu ben frostbitela gelen oyun motorunun bozuk olduğunu söylüyorum bu motorla online offline hepsi birbirine karıştı maç dengelerini bozma ve dengeleme altında oyun yer yer çok can sıkıyor.Eğlenceden çok ticari kazanım yatırım ürünü oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Oyun tamamen senaryo ben artik o anki galibiyet sayima gore hangi maci yenecegimi veya kaybedecegimi biliyorum ezberledim. Bunu yenmenin bazi yollari var basta baglanti olmak uzere ama o da bizde yok.

Gerci baglantiyi gectim oyun bilerek yapiyor. 10 mac yag gibi olan baglanti kaleciyle karsi karsiya kaldigimda Ball roll yapip tam vurucakken kasti ve golu atamadim donen topta gol yedim.

Yani her seyi yap oyun yine seni durdurmak icin baglantiyi kastiriyor. Senaryo yazmislar oynuyoruz yoksa iyi basla kotu basla fark etmiyor bitirdigim yer Gold 1.

Neyse BF V cikiyor RDR 2 nin de online i var daha ne olsun.

Alıntıları Göster
    laga giriyor yada önündeki topa oyuncun kasti gitmiyor yetişecekken yada kaleci tutacağı topu sektiriyor rakibe gidiyor oda gol.Birde şu saçmalık var benden dönen top rakibe veya rakipten dönen top niye direk bana geliyor bu top havaya başka yere gidemez mi bu saçmalık nedir hep kanser etme üzerine bir düzen var ki futbolda böyle bir şey yok hep adrenaline sokuyor oyun.Bazende top bildiğin uzaklaşmıyor içinde mıknatıs varmışçasına senin sahandan çıkmıyor gitmiyor.Bazen bu şey senin elinede geçiyor rakip sahadasından top senden çıkmıyor dönüp dolaşıp ayağına geliyor saçmalığın daniskası bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 18 Kasım 2018; 14:40:3 >

• Bunların hepsi PES in suçu. Zamanında futbol piyasasına PES hakimken FİFA PES i geçebilmek için adam gibi çalıştı, iyi oyunlar, doğru oyun motorları yaptı ve kitle zamanla FİFA ya geçti. Bu dönemde PES gelişimini durdurup daha da geriye gidince FİFA iyice yalnız kaldı ve şimdi istediği gibi at koşturuyor. Rekabetin olmadığı ortamda kalite ve başarılı ürün olmaz hiç bir zaman.
  • Lan serverlar yine göçmüş pazar pazar bi fifa atalım dedik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Futbin bile Oyun ve Serverlar ile ilgili yazı yayınlamış. Adamlardan herkes bıkmış arkadaş.
    https://www.futbin.com/news/articles/186/FIFA19_gameplay_servers

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roberto Baggio -- 18 Kasım 2018; 14:8:54 >
  • quote:

Futbin bile Oyun ve Serverlar ile ilgili yazı yayınlamış. Adamlardan herkes bıkmış arkadaş.
    Son paragrafta çok güzel yalamışlar Ea'yi aslında. Bu arada verdikleri grafiğin de gerçeği yansıttığını düşünmüyorum. İsveç ve Norveç gibi ülkelerde bizden daha fazla oynayan olması mümkün değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vespucci -- 18 Kasım 2018; 14:14:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vespucci

Son paragrafta çok güzel yalamışlar Ea'yi aslında. Bu arada verdikleri grafiğin de gerçeği yansıttığını düşünmüyorum. İsveç ve Norveç gibi ülkelerde bizden daha fazla oynayan olması mümkün değil.

Alıntıları Göster
    Tabi sonuna kadar adamlara giydirmeleri beklenemezdi, sonuçta EA ile bağlantıları var onlarında. O ülkelerde ki oynayan sayısı için birşey diyemeyeceğim ama bence bizim ülkemizde ki oyuncu sayısı abartılıyor. Ben öyle aşırı ve yüksek rakamlarda online FİFa oynayan kitlemizin olduğunu sanmıyorum. RPG vs tarzı oyunları daha fazla seviyoruz.

• Şu takım sbclerinden iyi oyuncu düşüren var mı napoli roma falan yaptım fıs

• Server patladi galiba yine

• CaptainOnedin kullanıcısına yanıt
    Aynen şu an patlak durumda

• lan 24 maç var atmam gereken server patladı ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Son 2 sezonda Ea bu saçma oyun tarzı ile cirosuna ciro kattı pek değiştireceğinide sanmam taktiksel defans ve savunamama olgusu lag server artık ne dersen de yapımcı sadece sömürme odaklı.Kazanım olarak bakıyorlar oynadığın şey tam olarak futbol değil zaten.Ha futboldaki saçmalıklar oluyor illa reelde de bug olur oyundada geri pas hatası kaleci hatası ama birinde kasten var diğerinde dikkatsizlikten var bu işler böyle 17de legacy defans varken şikayet bu kadar değildi en azından savunma şansın vardı bunda taktik ayarlasan düzen kursan bile oyuncular dünyadan bi haber takılabiliyor umursamaz şekilde yada full hatalı oynayabiliyor v bu savunma ritminine oturmadığı için işkenceye dönüyor yani tek kale oyna önemi yok 1 gol atarsın ama rakip senden 2 fazla atar aslında şikayet şuanki ve 18de tamamen savunma odaklı ama bu enin ekmeğine yağ sürdüğü ve kazanımı artırdığı için kaldırmazlar.

Alıntıları Göster
    Bazen nette iki yıldır tactical çok değişti zorlaştı şeklinde yorumlar görüyorum, 13'ten sonra doğru düzgün oynamadığım için konuya hakim değilim nedir bu işin aslı?

• quote:

Futbin bile Oyun ve Serverlar ile ilgili yazı yayınlamış. Adamlardan herkes bıkmış arkadaş.
    Dünyada herkesin şikayet ettiği ortak şey

we have all experienced times where the game feels very different, leaving us to ask questions or make statements such as: "The game isn't very responsive", "My players feel sluggish", or "This match feels very different to the previous one". Some players would describe this as button lag or input delay, but what exactly causes us to ask such questions, and why does it feel like it is becoming more and more noticable each year?

• akif2780 A kullanıcısına yanıt
    Lucas da baya ucuz hocam 900e falan alınabiliyor.

Zaha da çok ucuz ama bazen Aguero olabiliyoe :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 40924093409440954096
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.