Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4095. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
172.804
Cevap
787
Favori
6.104.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40934094409540964097
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SBC'den Aubemayang düşürdük , satılamaz diye upgrade edelim dedik paketten belki bişey düşer diye... Sonuç hüsran
    Bana 89'luk Aubemayang maliyeti , 220 K oldu .

220K'ya , sağlam bi İngiltere kurabilirdim oysa ki... Pişman oldum
    Oyun, verdiğini aldı sanki
  • kapatmışlar dukkanı pazar tatılı herhalde
  • Arkadaşlar us psn den fifa 19 aldım Ultimate team de 5 maç yaptım bugün

Entering a match has been temporarily disabled,we apologize for the inconvenience and expect match entry to be re-anabled son.Please try again later.

Bu hatayı veriyor normal online oynayabiliyorum ultimate team harici.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetcan.tr -- 18 Kasım 2018; 15:27:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler fut 19 a ilk kez giriş yapıcam "ea sunucularına bağlantın kesildi.online özelliklere erişmek için yediden oturum aç.ea.com/unable-to-connect adresine gözat" şeklinde hata alıyorum ne yaptıysam düzelmedi var mı bu sorunu yaşayıp çözüm bulan ?
  • Nerden anlayacaz serverların geldiğini ? boş vaktimiz var bi orda da server gitti
  • Genel bir problem var serverlarda

• Oyun zorluğundan seçkin yaparsan zorlar zaten bunu anlıyorum ama ben puan olarak seçkin 1 deyim ve zorluk seviyesi olarak prof seçiyorum.
    Buna rağmen her maç fazla zorluyor beni. Yani 84-86 rat kadrolara prof da rahat 5 atarken şimdi ovr fark etmeksizin zorlanıyorum.
    seçtiğim zorluk seviyesi değişmiyor fakat puan olarak yükseldikçe maçların zorlaştığını hissediyorum.
    Normalde zorlamazdım altın 1 de bırakıyordum ama bu hafta kasayım dedim onda da sinir stres pişman oldum yapılacak iş değilmiş.
  • hadi dışarıya miskettleri hazırlayın dısarda toplanıp misket oynayalım fifanın ınterneti kesilmişEA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beuchat -- 18 Kasım 2018; 15:41:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beuchat

hadi dışarıya miskettleri hazırlayın dısarda toplanıp misket oynayalım fifanın ınterneti kesilmiş
    O yüzden dışarıda misket oynayan, top oynayan nesil agresif ve asabi bir nesil olmadı. Bu PC ve PS başında zaman geçiren nesilin hepsi agresif, asabi ve şiddete meyilli.

• Arkadaşlar selamlar,

Ps4 sahibiyim, us psn den alınmış sec hesap Fifa 19 la ultimate online giriş yapamıyorum. Psn plus aboneliği mevcut. Net hızı 25 mgb. Us psn alındığı için ps de ayar yapmama gerek var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

O yüzden dışarıda misket oynayan, top oynayan nesil agresif ve asabi bir nesil olmadı. Bu PC ve PS başında zaman geçiren nesilin hepsi agresif, asabi ve şiddete meyilli.

Alıntıları Göster
    Sporcu kartları felan vardı nereden nereye şimdiki nesilde parasını bunlara yatırıyor alan el değişti sistem değişmedi en azından o zaman eğleniyordun günümüzde futbolda alon oldu oyuncularda hatta oyunda o zamanki fifa ile bu bir mi şirketlerin rekabet kullanıcılılarıda agresifleştirdi.Elenceden çok sanki görev iş yapıyormuşun bilincine yöneltti o yüzden çoğu kişi erkenden bırakıyor döngü belli eğlenme deği sıkma üzerine oyun 2 el atayım desen kafam dağılsın diye oyun seni daha çok sinir ediyor film izlemek eşinle veya kız arkadaşınla dışarda vakit geçirmek yada olmadı kitap okumak insani olarak moral motivasyon açısından daha rahatlatıcı oyunların geneli böyle işte insan gibi oyunlar ve ürünlerde değişip bozuldu.

• Ben de ayni sekilde oynuyorum.Bir syar yapmadim. Suan serverlarda sorun var
  • menuye giriş yaptı maç lar kapatılmış kısa sureli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beuchat -- 18 Kasım 2018; 16:3:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sean john

Nerden anlayacaz serverların geldiğini ? boş vaktimiz var bi orda da server gitti
    serverlar çökmüş

https://answers.ea.com/t5/Technical-Issues/bd-p/fifa-19-technical-issues-en
  • EA komple şirketi kapatıp kapıyı da çekip çıktı galiba... Kaç saat oldu düzelemedi...

• quote:

Orijinalden alıntı: KomsununOglu

EA komple şirketi kapatıp kapıyı da çekip çıktı galiba... Kaç saat oldu düzelemedi...
    Çözümü kolay 1 gün daha uzatırlar geçende oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Çözümü kolay 1 gün daha uzatırlar geçende oldu.

Alıntıları Göster
    Tatil günü bir gün daha uzamıyor işte hocam :(

• Duzeldi serverlar.

• Fifa 19 tecrübemi paylaşmak isterim

Günde vakit oldukça 2-3 maç yapıyorum. Haftasonu ligine kalınca 8 galşbiyette bırakıyorum.

Oyunda tekme tokat yemekten bıkınca çözüm aramaya başladım ama baktım çözüm yok. Tek çözümün benimde tekme tokat girişmek olduğunu anladım.
    1 haftadır bu şekilde oynuyorum.
    4 2 3 1 ile defansta chiellini manolas ortada Hamsk ve ilerde immobile genelde.
    Sürekli press be adamlar yakın oynasın diye possession i seçiyorıum. Oyun sırasında da team presi açıyorum
    Maçlar dengeli geçiyor ama en çok ofsayta ben düşüyorum ve karşı karşıya o kadar gol kaçıyorum ki bir şey yapamıyorum. Anlık iş

Geçem yılki iki kez basarak yaptığımız yerden sert vuruş bu sene garip şekilde RB LB vs ile yapılınca zaten anlamı kalmadı. O kadan anlık vuruşta o kombinasyon olmuyor.

Ama bir türlü çözemediğim önde iken 75. Dakikadan sonra özellikle yanlardan orta gelip adam gol yapıyor.

Sol ve sağ beklere ileri çıkmayın emri veriyorum ve rakşbin önünü kapatıyorum. Ama nafile....

Bu ortalardan gol yeme işinl nasıl çözecez bir yardım?????

Benim ortaları adamlar ağaçtan elma toplar gibi uzaklaştırıyor...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• İtalya ligi kadrosunun gozünü seveyim ..PL kadrosu gornekden bıktım artık ne olacak bu UT hali merak ediyorum ..surekli PL ligi baska rakip yok .

• 
Sayfa: önceki 40934094409540964097
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.