Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3799. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.655
Cevap
785
Favori
6.099.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
16. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 37973798379938003801
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Otw Fred aldım bakalım yatırım amacıyla.umarım yakın zamanda haftanın takımına seçilir. 2-3 gün sonra paketlerdende çıkmayacak zaten otw versiyonu. zararım olmaz diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yürüyen Hoparlör -- 5 Ekim 2018; 16:48:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yürüyen Hoparlör kullanıcısına yanıt
    Şu an pahalıdır hocam p.tesi alsaydın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yürüyen Hoparlör kullanıcısına yanıt
    İyi yapmışsınız 4 Dembele, 2 Richarlison,Fred, Mariano, Witsel, Vrsaljko ve Alisson aldım bende Alisson zaten kullanıyorum çok memnumum. OTW oyuncuların maçlarını takip etmeyi sevdiğim için hepsinden almaya calıstım, gol atamasalar bile maçtan önce fiyatları artıyor zaten yine karlı oluyor. Özellikle Richarlison,Dembele ve ilk 11 başlarsa maçlara Mariano’nun kolaylıkla artacağını düşünüyorum

• enabest E kullanıcısına yanıt
    bu güzel bilgiye küçük bi ekleme yapıyım atanmayı bekleyen öğelere 50 öğeye kadar saklayabilirsiniz 50 den fazlası görünmüyor yalnız orada haberiniz olsun
  • Satilik 500k coins ilgilenen pm atabilir.

• Champions will rise sbc'sinden pique geldi 87 hiç yoktan iyidir 25k . Ben ingiltere kurmaya çalıştıkça oyun ispanya&fransa veriyor.
  • SSC Napoli kullanıcısına yanıt
    Hocam herkese sordum da size de sorayım otw neymar'ı satmak için en iyi zaman ne zaman sizce ? Hemen satıp kadromu kurayım mı fiyatı yükselir mi acaba kâr eder miyiz. Net bir yanıt veren olmadı.
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • division dusme var mi

kaybetsem bile puan geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jersey Devil kullanıcısına yanıt
    Var mesela divison 5 te 1100 altına duserseniz 6 ya gonderiyor 5 e cikmak icin tekrardan 1200 yapmanız lazım divison 4 icin ise 1600

Oduller sekmesinde r1 ile saga gecerseniz puanlamayı gorursunuz

• gokhannexus G kullanıcısına yanıt
    Division düşsek veya yükselsek te verdikleri ödüller aynı mı acaba ? 6'dan 5'e çıktım yine de değişmedi ödüller.
  • Satılık 250k coin ilgilenen mesaj atabilir

• ScRyedd kullanıcısına yanıt
    Hocam dün 170k daha aktardım ana kasaya
    Bugün yaptığım da aşağıda daha 30.luk liste olduğu için konsoldan eklemem gerekiyor yani 250k yı bulacak, ben buy now'ı yüksek olan oyunculara teklif vererek aktarıyorum. Her zaman bir karşı yöntem bulunur.

Birden fazla kartı aynı oyuncudan aldığında ea uyarı veriyor, Bot ID eşleştirmesi yaparak bunu tespit ediyor, ama her zaman ban riski var tabi

Bu arada uzun zamandır kapalı olan ana hesabımdaki transfer marketim de açıldı, çok uğraşmıştım maçlar, chat felan sonuç alamamıştım ea beni ödüllendiriyor galiba

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

Hocam dün 170k daha aktardım ana kasaya
    Bugün yaptığım da aşağıda daha 30.luk liste olduğu için konsoldan eklemem gerekiyor yani 250k yı bulacak, ben buy now'ı yüksek olan oyunculara teklif vererek aktarıyorum. Her zaman bir karşı yöntem bulunur.

Birden fazla kartı aynı oyuncudan aldığında ea uyarı veriyor, Bot ID eşleştirmesi yaparak bunu tespit ediyor, ama her zaman ban riski var tabi

Bu arada uzun zamandır kapalı olan ana hesabımdaki transfer marketim de açıldı, çok uğraşmıştım maçlar, chat felan sonuç alamamıştım ea beni ödüllendiriyor galiba

Helal olsun umarim bir problemle karsilasmazsiniz bana bi 415 tl daha girdi de :))

• Sean john kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. İlk başta pek coins yoktu ve paketten çıkınca oynatmıştım. Gayet de verimli oldu işin ilginci.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finn Balor -- 5 Ekim 2018; 19:3:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Biraz geç olmadı mı hocam 😂

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Haftasonu ligine 4/4 le başladım. Dybla acaip bişey.Nazar değmesin.4 maç 10 gol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

quote:

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

Biraz geç olmadı mı hocam 😂

Alıntıları Göster
    oyuna pek girmiyorum öyle ama uefa super kupa modu gelmiş broadcast serie a gelmemiş kötü olmuş yeni güncelleme tabi pcye gelmiş bu.Ps4 ve diğer konsollarada gelir galiba oyuna girmiyorum şu aralar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 5 Ekim 2018; 19:17:1 >

• kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    O konuda pek bilgim yok bende div 6 ya dustum dun gece ama div 5 e kisa surede donecegimi dusunerek odullere bakmadim

• Selamlar,

Promo pack lerin çıkışı ne zaman ve neye göre değişiyor arkadaşlar? 2500 Fifa pointim var Gold pack lerde kullanmak istemiyorum.

Belli bir süresi var mı?
  • 
Sayfa: önceki 37973798379938003801
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.