Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3801. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
172.674
Cevap
785
Favori
6.100.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
79. Sırada  bugün en iyi #27
Sayfa: önceki 37993800380138023803
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Normal oynadığım psn kullanıcısı abd olduğu için psn plus pahalı oluyor.
    Türkiye psn plus ile aynı easport hesabım ile giriş yapmama rağmen FUT kadromu yüklemedi neden ? Nasıl yeni psn kullanıcıma eski kadromu yüklyebebilirim ? Biri yardımcı olursa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıyamet Senfonisi -- 5 Ekim 2018; 22:33:41 >
  • Promes'i pek beğenmedim ama karşı karşıya kaldımı affetmiyor. Werner'den aldığım verimi hiçbir forvetten almadım henüz adam harika. Diğer kadroda yokluktan Morata ile oynuyorum çok kötü değil de biraz daha hızlı ve çevik olsa iyi olurmuş. Werner'e en yakın profil Son St kartı çıkarsa epl kurabilirim onun için.
  • 1 haftadır çok daha yoğun düşünüyorum icon sbc konusunu

herhangi bi açıklama görmedim icon sbc çıkacak diye

geçen sene çıkış tarihi önümüzdeki perşembeye tekamül ediyor

icon sbc çıktığı gün piyasa düşüşe geçiyor

85-90 ratingli oyuncuların high priceları çok düşük

3 ihtimal var

1- paketlerde çıkıyor diye hiç icon sbc olmayacak

2- önce ilk versiyonlarını sbc olarak getirip zamanla üst versiyonlara geçicekler

3- geçen seneki gibi 3-4 tane gelecek ama bu ssene daha çok icon var

bunlar benim seçeneklerim , 2. seçenek tabiki sürpriz olur ama EA piyasadan iyi toplar
  • navarro4 kullanıcısına yanıt
    Perşembeye kadar nakit mi takılalım hocam garanti olsun diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kıyamet Senfonisi kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bilgisayardan oynuyorum o yüzden bilemiyorum malesef
  • Bu ülkede 40 galibiyet alan Riv9 nasıl alıyor. İnternet bağlantısı yüzünden 2 maçım heder oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: xraxion61

Perşembeye kadar nakit mi takılalım hocam garanti olsun diye
    sayfamda yazmıştım , ben şuan nakitim ama bu benim riskim belki tersi de olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi navarro4 -- 6 Ekim 2018; 0:49:1 >
  • Arkadaşlar bu kadro kurma görevlerindeki loyalty ler ne oluyor. oyuncularla maç mı yapmak gerek? bi de hangi sbc de loyalty var nasıl anlarız
  • Sanırım momentum harici artık lan hilesi veya cpunun bize karşı uyguladigi bi hile var. Son macimda emin oldum. İlk yarı 2-0 önde olduğum halde ikinci yarı gecikme yüzünden 3 gol yedim. Son şutlara kadar topa müdahale şansım olmadı. Oyun hizli çekime aldı ve rakip gol atınca kendine geldi. Ne dicegimi bilemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: onea54

Arkadaşlar bu kadro kurma görevlerindeki loyalty ler ne oluyor. oyuncularla maç mı yapmak gerek? bi de hangi sbc de loyalty var nasıl anlarız
    10 maç yapman lazım.Tek oyunculu sezonda gir 50. saniye çık böyle 10 kere yapsan yarım saatini bile almaz.Futbin de loyalty yazıyorlar zaten kadroların yanına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fluox

10 maç yapman lazım.Tek oyunculu sezonda gir 50. saniye çık böyle 10 kere yapsan yarım saatini bile almaz.Futbin de loyalty yazıyorlar zaten kadroların yanına.

Alıntıları Göster
    50 ye gerek yok santra kullanin top adama gelsin options basin. PS4 ag ayarlarindan baglantiyi kesin tekrar basin oyuna donun tamamdir.

• Beyler 850 k ya kadro tavsiyesi var mı? İspanya takımımı komple sattım. A kalite Almanya mı kursam, Immobile Icardi ile İtalya mı yoksa Orta kalite İngiltere mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: FirariAdam

Beyler 850 k ya kadro tavsiyesi var mı? İspanya takımımı komple sattım. A kalite Almanya mı kursam, Immobile Icardi ile İtalya mı yoksa Orta kalite İngiltere mi?
    https://www.futbin.com/19/squad/486190

890k yapıyor lakin firmino yerine lacazetti alabilirsin.İleride Rabiot yerine Pogba, telles yerine Alex Sandro koyabilirsin.Bu arada kadro hybrid.Bale'den vazgeçersem direk bu kadroyu kurucam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fluox -- 6 Ekim 2018; 2:0:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fluox

https://www.futbin.com/19/squad/486190

890k yapıyor lakin firmino yerine lacazetti alabilirsin.İleride Rabiot yerine Pogba, telles yerine Alex Sandro koyabilirsin.Bu arada kadro hybrid.Bale'den vazgeçersem direk bu kadroyu kurucam.

Alıntıları Göster
    Kadro gözükmüyor. Site hata veriyor

• kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    bekle yakında elbet Neymar yine haftanın oyuncusu seçilir o zaman iyice fırlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SSC Napoli -- 6 Ekim 2018; 17:28:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SSC Napoli

bekle yakında elbet Neymar yine haftanın oyuncusu seçilir o zaman iyice fırlar.
    2 hafta üst üste inform gelmiyor hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aa44 kullanıcısına yanıt
    Denemedim ama Kessie yerine almayı düşünüyorum, Matuidi ya da Nianngolan düşünüyorum.
  • Beyler bu topu geri sürme hareket inasıl yapılıyordu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FirariAdam

Kadro gözükmüyor. Site hata veriyor

Alıntıları Göster
    Aç linkii, yukarıda rakamdan sonrasını sil

• Top rakipteyken mal mal bekliyorum. Hangi tuşla baski yapabilirim??

• 
Sayfa: önceki 37993800380138023803
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.