Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1276. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
172.658
Cevap
785
Favori
6.099.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
44. Sırada  bugün en iyi #12
Sayfa: önceki 12741275127612771278
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hamsik beğenmezsiniz muhtemelen , pjanic daha iyi
  • William ile iligili öngörün nedir dostum?

4000 falan olur mu perşembe günü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman-iac

William ile iligili öngörün nedir dostum?

4000 falan olur mu perşembe günü?

çok paket açıldı , herkes bi umutla paket açıyor pazara bakıyosun3 ronaldo 2 messi 4 suarez var insanlar vurgun peşinde ama batıyor bir de paketlerden çıkan oyuncuları ucuza sattıkça futbine ucuz rakamlar yansıyor o rakamları gören o ucuz rakamlardan satışa koyuyor , bu döngü katlanıyor i EA sürekli yeni paket çıkarıyor. Bu sene bu kadar etkileneceğini beklemiyordum inaki williamsların 5-6 k dan çok rahat satılacağını düşünmüştüm. Ama herkes erkenden depoladı ve yüksek fiyattan lazy buyerlar bolca aldı zarar yok ama kardan kestiler. yarın 3.2 - 3.7 k arasında salınım yapar diye düşünüyorum paketler yüzünden

• navarro4 kullanıcısına yanıt
    Hocam sif lukaku alacağım şu an alsam uygun mudur malum wl yaklaşıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: maykıl ovın

Hocam sif lukaku alacağım şu an alsam uygun mudur malum wl yaklaşıyor

Öyle bi yazmışsın ki, sanki eşofmanlı şevket Hoca'ya soruyorsun :)

Navarro da harbi eşofmanlı şevket hoca gibi düşünüyodur çoğu soruda( bu soru için demiyorum) :)
  • fantastiko_92 kullanıcısına yanıt
    Kendisi piyasayı takip ediyor diye sorayım dedim. Bu aralar çok vakit ayıramıyorum oyuna fiyatlar düşükken alacağımı almanın peşindeyim açıkcası ne olcağı belli olmadığından da ticaretle içli dışlı arkadaşlara danışıyorum
  • Eskisi gibu w/r ve chemistry %100 uyumlu olsa mal mal bakan ,atak yapmayan ve surekli acik verip verem eden bir mod mu hala fut? Yoksa sezona devammi edeyim.
  • oynayan arkadaşlarımdan olumsuz rapor geldi SIF Lukaku için ama herkesin oyun tarzı farklı o yüzden beğenebilirsiniz. Öncelikle bpl kadrpsuyla hiç oynamadığımı belirteyim ama full stats ve oyuncu üzerindeki puanlara baktığımızda SIF Lukaku ve SIF Benteke neredeyse aynı , boyları da skill leri de aynı hatta ama IF Lukaku bile 215-225 den alıcı buluyor. SIF Lukaku current totw ve bolca paket açıldığı için şuan dip seviyesinde olabilir, bence yarın olmadan iyi bir teklifle alabilirsiniz bu gece .
  • quote:

Orijinalden alıntı: isa_tr

Eskisi gibu w/r ve chemistry %100 uyumlu olsa mal mal bakan ,atak yapmayan ve surekli acik verip verem eden bir mod mu hala fut? Yoksa sezona devammi edeyim.

aynı performans artarak devam ediyor hiç bulaşmayın , sezona devam edin
  • navarro4 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Lukaku gibi fizikli oyuncuları oyun içinde iyi kullanıyorum ondan yana sıkıntı yok birazda yatırım için alıyorum iki tane alacağım bana 200 k kar ettirse ikisi yeter bir messi suarezli birde dybala togs mertensli kadro kurup bırakıcam bu işleri
  • Gece 4 te 5 te 100klık pkaet gelme olasılığı var mı?
  • Elimde 2 tane Diego Castro oldu. Bi görev daha yaptım değişik gelirde satılabilir totw yaparız dedim ama olmadı. 2 tane var birini satmam gerek diyor. quick sell mi yapıcam şimdi onu.
  • aimar7 A kullanıcısına yanıt
    Pcden veya mobilappten girip halledebilirsin... Transfer listesindeki bi oyuncuyu silip satıp onlardan birini eklersin. hızlı sat yapma zarara girme
  • Wl la liga koşulu 10 damı başlıodu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: navarro4

oynayan arkadaşlarımdan olumsuz rapor geldi SIF Lukaku için ama herkesin oyun tarzı farklı o yüzden beğenebilirsiniz. Öncelikle bpl kadrpsuyla hiç oynamadığımı belirteyim ama full stats ve oyuncu üzerindeki puanlara baktığımızda SIF Lukaku ve SIF Benteke neredeyse aynı , boyları da skill leri de aynı hatta ama IF Lukaku bile 215-225 den alıcı buluyor. SIF Lukaku current totw ve bolca paket açıldığı için şuan dip seviyesinde olabilir, bence yarın olmadan iyi bir teklifle alabilirsiniz bu gece .

siz hangi takımla oynuyorsunuz ?

BPL dışında hamgi takım önerirsiniz ben de takım oluşturmak için kararsızım şuan Italya ligi veya Fransa milli takım arasında gidip gelmekteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engnavci

quote:

oynayan arkadaşlarımdan olumsuz rapor geldi SIF Lukaku için ama herkesin oyun tarzı farklı o yüzden beğenebilirsiniz. Öncelikle bpl kadrpsuyla hiç oynamadığımı belirteyim ama full stats ve oyuncu üzerindeki puanlara baktığımızda SIF Lukaku ve SIF Benteke neredeyse aynı , boyları da skill leri de aynı hatta ama IF Lukaku bile 215-225 den alıcı buluyor. SIF Lukaku current totw ve bolca paket açıldığı için şuan dip seviyesinde olabilir, bence yarın olmadan iyi bir teklifle alabilirsiniz bu gece .

BPL dışında hamgi takım önerirsiniz ben de takım oluşturmak için kararsızım şuan Italya ligi veya Fransa milli takım arasında gidip gelmekteyim.

italya ve fransa karması kullanıyorum, tek takım , isterseniz atabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

quote:

quote:

olur görmek isterim 😊

• feyyazim15 kullanıcısına yanıt
    evet hocam TR saati ile 10 da başlamış ama bizim williams fiyatı da daha aşağıya gitmiş, 1800 lerde gösteriyor

WL için bu katılım programı aşağıdaki şekilde:

DAILY KNOCKOUT TOURNAMENT II

Opening
    11/01/2017 (Wednesday) 7am UK🇬🇧
    11/01/2017 (Wednesday) 12am PT🇺🇸

Closing
    13/01/2017 (Friday) 7am UK🇬🇧
    13/01/2017 (Friday) 12am PT🇺🇸

Rewards
    1,000 coins + 1x Gold Pack

Entry Requirements
    Players from LaLiga Santander:
    Min. 8 in your starting 11 and 7 in your subs
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

quote:

quote:

olur görmek isterim 😊

https://www.futbin.com/17/squad/1114157

maç başlar başlamaz

courtuis GK
    dybala CAM a geçip , Gray ST olarak giriyor, gidişata göre Medel yada Salah ı alıp kapatıyorum maçı. 2 maçta bir +30 luk kart basıyorum.

• Bakambu ve williams da tık yok arkadaslar aksine duşus var
  • 
Sayfa: önceki 12741275127612771278
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.