Şimdi Ara

( PS4 ) - FIFA 16 - ŞAMPİYONLUK ATEŞİ TURNUVASI ŞAMPİYONU FIORENTINA !!! (Richie Rich) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
476
Cevap
3
Favori
7.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KAYITLAR DOLMUŞTUR ARKADAŞLAR, AKŞAMA KURALAR BELLİ OLUR !!!!

YEDEK ÜYE ALIMLARI DEVAM ETMEKTEDİR !!
  • Hayırlı olsun iyi turnuvalar bol eğlenceler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akşam 21:00 da forum ana mesajında takımlar ve gruplar belli olacaktır.!!!! takipte kalın
  • Galatasaray ile maçı olan eklesin arkadaşlar psn: oguzguner92

• quote:

Orijinalden alıntı: Insomnia86

Akşam 21:00 da forum ana mesajında takımlar ve gruplar belli olacaktır.!!!! takipte kalın

Whatsapp gurubu olacak mı dostum? Yine Valencia gelmiş bana önceki turnuvada da gelmişti.
  • B grubu eklesin beyler takim:stock city

• Grup B deyim B de olanlar eklesinler beyler Sevilla ile maci olanlar psn; arkham_24

• quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

quote:

Orijinalden alıntı: Insomnia86

Akşam 21:00 da forum ana mesajında takımlar ve gruplar belli olacaktır.!!!! takipte kalın

Whatsapp gurubu olacak mı dostum? Yine Valencia gelmiş bana önceki turnuvada da gelmişti.

grup mevcut
  • DUYURU :

Fifa 16 whatsapp grubumuz mevcuttur arkadaşlar. Kayıt olmak isteyenler telefon numaralarını bana özelden yazabilirler.
  • Mosinglahbahe b grubu
    Ekleyin arkadaslar egmsz322

• A grubundaki tüm rakiplerimi ekledim. Sadece fozdemir nickli arkadaşın psn adında bir kullanıcı çıkmıyor

Edit: tamam hallettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AxiZebaniA -- 20 Aralık 2015; 21:48:29 >
  • A grubu için Olimpik Marsilya psn : serkanbardak

ekleyin, psnden mesaj atın müsait bir zamanda oynayalım.
  • B grubunu ekledim komple maclara yarin basliya bilirim bence herkes telefonuna playstation app i indirirse ordan haberlesiriz maclar icin..psn massager var artik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kabasaakall -- 20 Aralık 2015; 21:55:10 >
  • DUYURU :

Kuralar çekilmiştir arkadaşlar, forum ana mesajında kuralar ve maçların son tarihleri mevcuttur arkadaşlar.

Herkese başarılar dilerim.
  • DUYURU :

Kuralar çekilmiştir arkadaşlar, forum ana mesajında kuralar ve maçların son tarihleri mevcuttur arkadaşlar.

• DUYURU :

• DUYURU :

• DUYURU :

• DUYURU :

• DUYURU :

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.