Şimdi Ara

[PS4] Fifa 15 CHAMPIONS LEAGUE 32 KİŞİLİK DEV TURNUVA! ŞAMPİYON: LİVERPOOL (Arnold Schwarzenegger) (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
798
Cevap
2
Favori
13.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Black Rosé Immortal

quote:

Orijinalden alıntı: shit happens

Eklemedin sanırım hala adresin çok uzun sen beni eklersin ne zaman yapalım maçları ?

ismini aramaya yazdım 10 dakikadır bekliyorum. Aşırı yavaş psn

aynı problem bendede var psn kağnı gibi çalışıyor anlaşılan yapılan zam yeterli olmadı.
  • Bir zorum yok daha önceki turnuvalarda da bu tarz gecikmeler olmuştu.En azından 8 gün kadar çok az bir süre gecikeceğinizi söyleseydiniz sürekli konuyu takip etmek zorunda kalmazdık.Üstelik sonradan kuralar çekiliyor deyip yine 3-4 gün beklettiniz.Ayrıca turnuvada sadece ben yokum siz burada herkesi bilgilendirmediğiniz sürece bana mesaj atsanız da bir anlamı yok.Eğer tavrımdan rahatsız olduysanız turnuvadan çıkarabilirsiniz ve öbür turnuvalara da almayabilirsiniz siz bir şey yapmadıkça ben çıkmayacağım ve diğerlerine de katılacağım çünkü sizin için katılmıyorum.Yaptığım şeyden de zerre kadar pişmanlık duymuyorum.Dediğim gibi kışkırtıcı sinir bozucu smileyler koymaya gerek yok rahatsız oluyorsanız tekmeyi koyabilirsiniz.

Herkese başarılar

@ylönen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dexter M. -- 7 Ekim 2014; 22:46:05 >
  • Dexter M. kullanıcısına yanıt
    evet tavrından çok rahatsızım çünkü beni turnuvadan elendiğim için bilerek kurayı çekmemekle suçlayarak asılsız ithamda bulundun en sevmediğim karakter tipi. aslını bilmeden asılsız ithamlarda bulunmak sadece cahillerin işidir.

Turnuvadan niye çıkarayımki kendin çıkmak istersen o ayrı sıkıntı değil.

Benden sana tavsiye insanları bu şekilde suçlamadan önce ilk o kişinin kendisi ile iletişime geç 1. ağızdan öğren

İyi akşamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylönen -- 7 Ekim 2014; 22:51:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylönen

evet tavrından çok rahatsızım çünkü beni turnuvadan elendiğim için bilerek kurayı çekmemekle suçlayarak asılsız ithamda bulundun en sevmediğim karakter tipi. aslını bilmeden asılsız ithamlarda bulunmak sadece cahillerin işidir.

Benden sana tavsiye insanları bu şekilde suçlamadan önce ilk o kişinin kendisi ile iletişime geç 1. ağızdan öğren

İyi akşamlar.

Birazdan kuralar çekilecek deyip haber vermeyen sizsiniz.İşiniz olabilir eyvallah onda bir sorun yok.Ayrıca sadece bir varsayımda bulundum bu kadar ciddiye alacağınızı düşenmeden.Şimdi baktım daha önce mesajlar atmışsınız 1-2 gün aralıklarla kurayı çekme imkanınız olmayabilir tamam ama haber verebilirsiniz,haber vermemeyip tepki almanız çok normal.Benim de en sevmediğim insanlar da söz verip tutmayanlar ama size sözünüzü tutun veya haber verin diye bir tavsiye vermek benim haddime değil.Burada hepimiz belirli bir yaştayız sinir ile bir şeyler yazarken biraz daha dikkatli yazarsanız sevinirim.

Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dexter M.

quote:

İyi akşamlar.

Birazdan kuralar çekilecek deyip haber vermeyen sizsiniz.İşiniz olabilir eyvallah onda bir sorun yok.Ayrıca sadece bir varsayımda bulundum bu kadar ciddiye alacağınızı düşenmeden.Şimdi baktım daha önce mesajlar atmışsınız 1-2 gün aralıklarla kurayı çekme imkanınız olmayabilir tamam ama haber verebilirsiniz,haber vermemeyip tepki almanız çok normal.Benim de en sevmediğim insanlar da söz verip tutmayanlar ama size sözünüzü tutun veya haber verin diye bir tavsiye vermek benim haddime değil.Burada hepimiz belirli bir yaştayız sinir ile bir şeyler yazarken biraz daha dikkatli yazarsanız sevinirim.

Teşekkürler

Şu suçlama olayı ile ilgili bir şey ekleyeyim.Daha önce de size iyi takımlar geldiğinde çok dedikodunuzu yapanlar hatta sizinle kavga eden biri oldu.Tabii ki böyle düşünmüyorum şimdi yine yanlış anlayıp kızmayın.Demek iistediğim suçlama ile varsayım biraz daha iyi ayırt edebilirseniz sevinirim.

• quote:

quote:

İyi akşamlar.

Teşekkürler

Sadece biraz mantığa vurarak yorum yapın bu çok zor olmasa gerek

Kuralar birazdan eklenicektir diyip özel sebeplerden ve araya bayram girmesinden dolayı sarkmasımıdır sıkıntı ?

yoksa ;

benimle hiç iletişime geçmeyip aslını bilmeden 'Kendisi elendi ya o yüzden yapmıyor olabilir herhalde' diyerek ithamda bulunmakmdır sıkıntı olan ?

Bir insana derecesi ne olursa olsun asılsız ithamda bulunursanız o ciddiye alınır siz size asılsız ithamlara sessiz kalabiliyorsanız o sizin karakteriniz ben sessiz kalamıyorum.

Turnuvanın işleyişi ile alakalı sorunlarınız var ise ayrılabilir yada bir sonrakilere katılmazsanız otomatik olarak sıkıntınız geçicektir

buda bu konu ile alakalı son yorumumdur iyi akşamlar iyi bayramlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylönen -- 7 Ekim 2014; 23:28:28 >

• quote:

quote:

quote:

İyi akşamlar.

Teşekkürler

Sadece biraz mantığa vurarak yorum yapın bu çok zor olmasa gerek

Kuralar birazdan eklenicektir diyip özel sebeplerden ve araya bayram girmesinden dolayı sarkmasımıdır sıkıntı ?

yoksa ;

benimle hiç iletişime geçmeyip aslını bilmeden 'Kendisi elendi ya o yüzden yapmıyor olabilir herhalde' diyerek iftira atmakmıdır ayıp sıkıntı olan ?

Bir insana derecesi ne olursa olsun asılsız ithamda bulunursanız o ciddiye alınır siz size asılsız ithamlara sessiz kalabiliyorsanız o sizin karakteriniz ben sessiz kalamıyorum.

Turnuvanın işleyişi ile alakalı sorunlarınız var ise ayrılabilir yada bir sonrakilere katılmazsanız otomatik olarak sıkıntınız geçicektir

buda bu konu ile alakalı son yorumumdur iyi akşamlar iyi bayramlar

Birazdan dedikten hemen sonra bayram girdiyse çok özür dilerim .İftira attığımı düşünmüyorum cevap vermenizi sağlayacak bir şeydi ki çok işe yaradı, siz onu öyle anladıysanız beni ilgilendirmiyor iletişime geçsem evet ben elendiğim için mi yapıyorum mu diyecektiniz ? 2-3 gün önce attığınız mesajlarda araya bayram girmedi mi ? Bayram girmediyse buraya neden mesaj atmadınız.Bana iftiracı derken sizin yaptığınız iftiracılık olmuyor mu ? Bence de bu son mesajınız olsun yoksa bi seviye sonra imkan olsa kafa göz girersiniz herhalde .Evet kişiliğiniz buna el vermiyor olabilir ama buna düzgün bir şekilde başkalarının kişiliğine laf etmeden yaparsanız iyi olur.Bu da son mesajım değildir.Cevaplarsanız sizin aksinize daha sakin,kişiliğinize laf etmeden,saygılı bir şekilde konuşabilirim .

İyi geceler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dexter M. -- 7 Ekim 2014; 23:29:28 >

• Dexter M. kullanıcısına yanıt
    Dikkat ettiyseniz birazdan dedikten sonra hem özel sebepler hemde araya bayram girmesi dedim sadece bayram durumu yok

Mobilden girip yorum yapmak farklı kuraları çekip buraya ekleyebilmek farklı yukarıda da daha önce belirttiğim elde olmayan sebepler ve bayram dolayısıyla kurayı çekme fırsatı bulamadım bilg başında olamadım çünkü kafama görede milleti eşleştirmek istemedim

Sizinde söylediğiniz gibi daha öncede aksaklıklar oldu o aksaklıklar olduğunda henüz elenmiş değildim bu sebepten bırakıyor olsaydım o zamanlar bırakırdım kaldı ki daha önceki turnuvalarda da elendim ama turnuvalar sona ulaştı

Finali karşılıklı yanlış anlaşılmalar diyip kapatalım aksaklıklar ve problemler herkesin başına gelebilir öenmli olan ılımlı yakşalabilmek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylönen -- 7 Ekim 2014; 23:45:14 >

• quote:

Dikkat ettiyseniz birazdan dedikten sonra hem özel sebepler hemde araya bayram girmesi dedim sadece bayram durumu yok

Mobilden girip yorum yapmak farklı kuraları çekip buraya ekleyebilmek farklı yukarıda da daha önce belirttiğim elde olmayan sebepler ve bayram dolayısıyla kurayı çekme fırsatı bulamadım bilg başında olamadım çünkü kafama görede milleti eşleştirmek istemedim

Sizinde söylediğiniz gibi daha öncede aksaklıklar oldu o aksaklıklar olduğunda henüz elenmiş değildim bu sebepten bırakıyor olsaydım o zamanlar bırakırdım kaldı ki daha önceki turnuvalarda da elendim ama turnuvalar sona ulaştı

Finali karşılıklı yanlış anlaşılmalar diyip kapatalım aksaklıklar ve problemler herkesin başına gelebilir öenmli olan ılımlı yakşalabilmek

• tatlıya bağlandığı için sevindim dostlar :) bekleyen bekledi bekleten bekletti sıkıntı yok ya hala yaşıyoruz turnuva devam ediyor. Tadımız kaçmasın :) Ultimate Team, Pro Club vs vs bir sürü mod var turnuva için daha hazır olmuştur bekleyenlerde sonuçta eleme maçları artık :D
    Üst turda herkese başarılar
  • Hocam psn adresini tam yazar mısın,senı bulamadımda ?
  • quote:

quote:

Eklemedin sanırım hala adresin çok uzun sen beni eklersin ne zaman yapalım maçları ?

ben ekledim seni ne zaman yapalım maçı haber bekliyorum ?
  • quote:

quote:

quote:

ben ekledim seni ne zaman yapalım maçı haber bekliyorum ?

2 saate evdeyim.
  • RealMadrid : 3 - Zenit :1

Zenit : 1 - RealMadrid : 3

Teşekkürler maçlar için
  • s.lizbon 4-3 b.leverkusen

b.leverkusen 2-1 s.lizbon

deplasman golü avantajı ile atladık turu :) eline sağlık kardeşim..
  • Galatasarayı oynayan arkadaş ne zaman müsaitsiniz,yarın atalım maçımızı ?
  • Barcelona 0-3 Chelsea
    Chelsea 4-3 Barcelona
  • Bugün veya yarın akşam yapalım maçlarımızı kardeş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umitbjk

Bugün veya yarın akşam yapalım maçlarımızı kardeş.

Tamamdır ekle hocam sen Psn'den bugun ya da yarın oynarız.
  • Aksam 11-12 gibi müsaitmisin ?
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.