Şimdi Ara

PS4'e Gelmesini İstediğiniz Eski Oyunlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
2.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Full Throttle derdim ama o zaten geliyor bu yıl içinde

Bir de The Dig gelse super olurdu
  • ben ps2 den
    -Fifa Street
    -Defjam Fight for NY
    Ps1 den ise
    -Tarzan
    -The Lion King
    çocukluğuma danga vuran oyunlar bunlar hep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezerjc -- 11 Ocak 2016; 10:35:13 >
  • Skyrim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Red dead redemption, isterse 60 dolar istesinler veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_Non_Grata -- 14 Ocak 2016; 16:52:00 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MW1 ve 2 yazmak için girmiştim konuya :)
    crysis ve crysis warheadı yeniden oynamak güzel olur :)

• yazkan kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam, MW serisini oynadım ama Crysis serisini oynayamadım inşallah gelir ama gelmesi mücize olur gibi bir şey.
  • Red dead redemptio ve Max Payne 1-2-3 istiyorum okadar.
  • Onla ugrasacaklarina yeni oyun getirsinler daha iyi.

• yeni oyun goremedik ki zaten. ben xbox 360 dan ps4'e gectim gectigime pisman oldum. ps3 oyunlarindan baska oyun oynamadm daha bilseydim ps3 alirdim. konsol remastered oyunlarla dolu

• tabii ki Massive Action Game [MAG]
  • soulmedusa kullanıcısına yanıt
    until dawn, killzone sf, knack, the order, infamous ss, infamous first light, driveclub, bloodborne, lbp 3
  • Midnight Club Los Angeles

• Haftada bir exclusive oyun ister olduk.

Yapımcıların "Remastered" kisvesi altında eski oyun kitledikleri falan yok. Lütfen bunu aklımızdan bir çıkaralım. Remastered oyunlar yeni nesil konsol ve pc lere çıkmasa dahi bundan daha fazla oyun goremeyeceksiniz. Bu kadar sığ düşünüyor olamayız. Yapımcı bir oyunu planlıyor ve 2-3 yıl oyunu tanıtıp sonra çıkışını yapıyor. Bununla birlikte eski nesile cikmis olan oyunları da arz-talep dengesine gore farklı bir stüdyo veya grup eşliğinde piyasaya sürüyor. (Bkz. Bluepoint Games) Ps3 te oynadığım bir oyunu cilali bir sekilde tabiki ps4 te oynamak zorunda degilim. Ama kimse kafama oyna diye silah da dayamiyor. Hali hazırda bu konsoldaki exclusive oyun sayısı oldukca tatmin edici düzeyde. Sony ne yapsın Allah askına butun oyun piyasasına mi hakim olsun. Ubisoft, electronic arts sadece ps4 icin oyun cikarsa daha mutlu insanlar mı olacağız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wrisy -- 14 Ocak 2016; 19:06:38 >
  • Call of dutt, medal of honor ve tabiki Prince of persia serisi

• quote:

Orijinalden alıntı: wrisy

Haftada bir exclusive oyun ister olduk.

Yapımcıların "Remastered" kisvesi altında eski oyun kitledikleri falan yok. Lütfen bunu aklımızdan bir çıkaralım. Remastered oyunlar yeni nesil konsol ve pc lere çıkmasa dahi bundan daha fazla oyun goremeyeceksiniz. Bu kadar sığ düşünüyor olamayız. Yapımcı bir oyunu planlıyor ve 2-3 yıl oyunu tanıtıp sonra çıkışını yapıyor. Bununla birlikte eski nesile cikmis olan oyunları da arz-talep dengesine gore farklı bir stüdyo veya grup eşliğinde piyasaya sürüyor. (Bkz. Bluepoint Games) Ps3 te oynadığım bir oyunu cilali bir sekilde tabiki ps4 te oynamak zorunda degilim. Ama kimse kafama oyna diye silah da dayamiyor. Hali hazırda bu konsoldaki exclusive oyun sayısı oldukca tatmin edici düzeyde. Sony ne yapsın Allah askına butun oyun piyasasına mi hakim olsun. Ubisoft, electronic arts sadece ps4 icin oyun cikarsa daha mutlu insanlar mı olacağız?

Hiç bir şeyden mutlu olmaz bu bebeler, o yüzden boşuna dil dökme.

• battlefield 3 1080p 60 fps 64 kişi

gelirse havalara ucarim 60 fps hep sabit kalacak sekilde

• Caspian border, metro... multide en çok zaman harcadigim hayatimi calan oyun :)

• rorschach_ kullanıcısına yanıt
    bende ayni sekilde caspian borderdaki atmosfer hangi oyunda var ki. bf4 den kat kat kaliteli bir oyun

• RED DEAD REDEMPTION remastered gelsin, kimse gikini çıkartmaz. Bir de Okami'nin devam oyunu harika olur. Hideki Kamiya twitter'da sordu zaten, hangi oyunun devamını istersiniz diye, Okami istenmişti en çok. İnşallah dikkate alır bu agresif kel japon

• quote:

Orijinalden alıntı: Bloodborne

Red dead redemption, isterse 60 dolar istesinler veririm.

Kafadan Remastered yapılacak bir oyun bu neden hala yapılmıyor anlamadım gitti
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.