Şimdi Ara

PS4'e Gelmesini İstediğiniz Eski Oyunlar (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
2.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yusei

herkes istediğini yazabilir elbette ama benim bu konuyu açma amacım devam oyunu gelmemiş oyunlardı fifa 13 yazan bile çıkacak yakında

Aynen öyle. Zaten devam oyunu gelen oyunlarin remastered inin cikmamasi kabul edilebilir birsey. Ama mesela buyuk bir boks sever olarak ps4 te 3 senedir fight night bekliyorum. Yeni oyun gelene kadar daha ne kadar geçer kim bilir. En azindan fight night champion'un remastered halini getirebilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bad company 2.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blur gelsin artık
  • ICO

Shadow of the colossus

Silent Hill 1

Tomb Raider 4 Last Revolution

Resident Evil 3 Nemesis

Onimusha

Parasite Eve 2
  • rdr, shadow of colossus, ico, gow collection, mgs ve silent hill serileri gelse hepsini tekrar satın alırdım.
  • Left 4 Dead serisi fena olmazdı.
  • Demon's Souls ve Crash Team Racing

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _CHARLOTTE_ -- 19 Aralık 2016; 2:26:32 >
  • Final Fantasy XII bir an önce gelsinde sonrasını düşünürüz.

Ayrıca bir ara onimusha serisi vardı o Ne oldu.oda gelse fena olmazdı...
  • Shadow of the Colossus Remake.

Remastered degil. Ayni konu olacak ama heryeri yeniden tasarlayacaklar. Ayni Ratvhet and Clank'taki gibi.
  • Lineage II
  • remastered versiyon olayı kötü bir şey değil. ben 1985 te 9 yaşında iken başladım ancak oyun oynayan herkes bizim gibi eski değil. oyun oynamaya yeni başlayan insanlar da bazı klasik oyunları oynayabilmeli. özellikle oyun olayının altın çağı olan 1999-2009(ps2) zamanına ait oyunları.
    firmaların remastered versiyonlara yönelmelerinin bence en önemli sebebi artık oyun yapmanın çok zor ve pahalı olması. insanlar aşırı derecede detaycı ve grafik düşkünü. grafikleri ve detayları biraz kötü olan bir oyun çömezlerce çöp diye nitelendirilirken gerçek oyuncuların beğenisini kazanabiliyor ancak gerçek oyuncu piyasada gerçekten az. çoğunluk ta çöp diye almayınca oyun batıyor tabi. adamlar fazla riske girmeden piyasada tutulmuş oyunları piyasaya sürüyorlar.
    PS3 zamanında zevkle oynayıp bitirdiğim death island serisini ps4 e çıktığında hemen aldım ve tekrar bitirdim. grafik detaylarının artması ayrı bir keyif verdi.

castlevania 1
    dead space serisi
    remember me
    bionic comando tekrar çıksa alır ve oynarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: _CHARLOTTE_

Demon's Souls ve Crash Team Racing

demon's souls ve bloodborne için miyazaki "haklar sony elinde, isterse yapabilir." demişti.
    bir umut bekliyoruz
    dark souls 1 için ise bandai namco'nun ikna edilmesi gerekiyormuş.

• Def Jam FFNY Remastered tadından yenmezdi...
  • Getaway 1-2
    Disaster Report
    The Warriors
    Kill Switch
    Project Zero
    The Thing
    In Cold Blood
    Policenauts
    Winning Eleven 6
    Spiderman
    Vagrant Story
    Chrono Cross
    Tekken 3
    Tokyo Xtreme Racer 3
    Cold Fear
    The X-Files
  • UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    Demon's Souls bence E3'de tanıtılacaktır, acayip bir talep var hemen her forumda. En çok istenen remastered oyunlardan biri. Benim için ise direk ilk gün alınacak bir oyun.
    Dark Souls 1 de bence öyle yada böyle gelecektir, akarı yok, koları yok. Yap 60 Fps çıkart piyasaya ilk gün maliyetini karşılar hemen.
    Bloodborne'un 60 fps olması da bana Pro aldıracak sebeplerin başında geliyor. Niye hala bekliyorlar anlamadım. Multi desen, multisi ölü zaten. Ayrıca fps veya dövüş oyunları gibi saniyelik reaksiyon göstermen gereken bir oyun değil, pvp kısmı için konuşuyorum.

Bunların hepsi hemen herkes tarafından istenilen ve dile getirilen talepler, eninde sonunda yapılacaktır gibime geliyor.
    Dark Souls 2 Sotfs az buz satmadı yeni nesilde, Ds3 için sadece bir tane daha dlc sözleri var. Sonra Miyazaki yeni oyunum hikayesini yazarken başka bir ekip bu remastered işlerini götürüp, yeni oyun için baya bir sermaye oluşturabilirler. Yanlış bilmiyorsam From'un bir tane daha Sony'ye özel oyun yapması gerekiyor sözleşme gereği. Yanlışsam düzeltiniz.

• Cod mw3
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CHARLOTTE_

Demon's Souls bence E3'de tanıtılacaktır, acayip bir talep var hemen her forumda. En çok istenen remastered oyunlardan biri. Benim için ise direk ilk gün alınacak bir oyun.
    Dark Souls 1 de bence öyle yada böyle gelecektir, akarı yok, koları yok. Yap 60 Fps çıkart piyasaya ilk gün maliyetini karşılar hemen.
    Bloodborne'un 60 fps olması da bana Pro aldıracak sebeplerin başında geliyor. Niye hala bekliyorlar anlamadım. Multi desen, multisi ölü zaten. Ayrıca fps veya dövüş oyunları gibi saniyelik reaksiyon göstermen gereken bir oyun değil, pvp kısmı için konuşuyorum.

Bunların hepsi hemen herkes tarafından istenilen ve dile getirilen talepler, eninde sonunda yapılacaktır gibime geliyor.
    Dark Souls 2 Sotfs az buz satmadı yeni nesilde, Ds3 için sadece bir tane daha dlc sözleri var. Sonra Miyazaki yeni oyunum hikayesini yazarken başka bir ekip bu remastered işlerini götürüp, yeni oyun için baya bir sermaye oluşturabilirler. Yanlış bilmiyorsam From'un bir tane daha Sony'ye özel oyun yapması gerekiyor sözleşme gereği. Yanlışsam düzeltiniz.

ağzından bal damlıyor, inşallah.
    ve haklısın, 1 oyun daha gelecek bu nesile exc olarak from tarafından.

• Tenchu serisi ve Vigilante 8 2nd offense gelse iyi olurdu. Ah luxoflux nerdesin
  • God hand

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gow serisi ve The Godfather kesinlikle
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.