Şimdi Ara

PS4'de oyunlar kasmadan çalışacak mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bildiğiniz gibi SONY yeni konsolu tanıttı fakat ben tanıtımı izlerken bir şey dikkatimi çekti.Assasin's Creed IV'de bir çok takılma oldu ve en sonunda oyun dondu.
    Yani sizce PS4 alırsak oyunlarda kasma yaşayabilirmiyiz.Ve bu arada PS4 kaç ghz yani ben 2.77 gibi bir sayı gördüm konsoldan pek anlamadığım için 2.77 ghz'de kasar gibi geldi bana

• Bunun cevabını satışa sunulup kullanmaya başladıktan sonra her beraber göreceğiz.Bir nevi kalite-kontrolünü kendimiz test edeceğiz.

Şu an kim net bir şey söyleyebilir ki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burocker86 -- 2 Kasım 2013; 16:50:33 >
  • Sana kasar gibi geldiyse sony mühendisleriyle iletişime geç hemen buralarda harcanma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: afroz1699

Arkadaşlar bildiğiniz gibi SONY yeni konsolu tanıttı fakat ben tanıtımı izlerken bir şey dikkatimi çekti.Assasin's Creed IV'de bir çok takılma oldu ve en sonunda oyun dondu.
    Yani sizce PS4 alırsak oyunlarda kasma yaşayabilirmiyiz.Ve bu arada PS4 kaç ghz yani ben 2.77 gibi bir sayı gördüm konsoldan pek anlamadığım için 2.77 ghz'de kasar gibi geldi bana

dondu ne demek yahu? böyle bir olay yok.

sürekli saçma yorumlar görüyorum. insanlar bilmeden yorum yapıyor.
  • bi video vardı bi oyunda hangisi hatırlayamadım o oyunda baya kasa kasa oynuyordu ve fransız ikiliydi sanırım belki dediğin video da o olabilir
  • iki konsol da çıksın test edilsin , ondan sonra karar verilir.
  • Tanıtımda daha bitmemiş bir konsolla daha bitmemiş bir oyunu oynuyorlar bunu.beta oyunlar gibi düşün unutmaki konsoların farkı stabil çalışmasıdır.

• Tanıtımlarda teknik hatalar olabilir geçmişten bugüne bir çok ürün tanıtımında görülen şeyler. Oyundan da kaynaklanıyor olabilir oynatılan test konsolundan da orada donan oyun yeni nesil konsolları kaşındıracak kadar bile güçlü grafik ve fiziklere sahip bir oyun değil. Ben 2 konsolunda hiç bir oyunda zorluk çekeceğini sanmıyorum son seneleride dahil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Tanıtımlarda teknik hatalar olabilir geçmişten bugüne bir çok ürün tanıtımında görülen şeyler. Oyundan da kaynaklanıyor olabilir oynatılan test konsolundan da orada donan oyun yeni nesil konsolları kaşındıracak kadar bile güçlü grafik ve fiziklere sahip bir oyun değil. Ben 2 konsolunda hiç bir oyunda zorluk çekeceğini sanmıyorum son seneleride dahil.

Bana öyle geldi.Lansmanı izleyen yaklaşık 20 kişiye sordum bir donma oldu sanki dediler yani o yüzden böyle bir konu açtım ben zaten mesajda belirttim ben konsollardan anlamam zaten o yüzden böyle bir mesaj yazdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamehliyetsiz

Sana kasar gibi geldiyse sony mühendisleriyle iletişime geç hemen buralarda harcanma

İyiki bir soru sorduk konsollardan anlamam diye mesajda belirttim zaten hemen makaraya alın arkadaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afroz1699 -- 2 Kasım 2013; 17:29:30 >
  • quote:

quote:

Tanıtımlarda teknik hatalar olabilir geçmişten bugüne bir çok ürün tanıtımında görülen şeyler. Oyundan da kaynaklanıyor olabilir oynatılan test konsolundan da orada donan oyun yeni nesil konsolları kaşındıracak kadar bile güçlü grafik ve fiziklere sahip bir oyun değil. Ben 2 konsolunda hiç bir oyunda zorluk çekeceğini sanmıyorum son seneleride dahil.

Bana öyle geldi.Lansmanı izleyen yaklaşık 20 kişiye sordum bir donma oldu sanki dediler yani o yüzden böyle bir konu açtım ben zaten mesajda belirttim ben konsollardan anlamam zaten o yüzden böyle bir mesaj yazdım

Videosu var zaten evet önce oyun ara ara donmaya başlıyor sonra komple kitleniyordu yanlış hatırlamıyorsam. Birde şu ayrıntıyıda unutmamak lazım assassin's creed'in yeni oyununun lansmanında da teknik problemler yaşanmıştı ben orada ki test konsolundan ziyede fuar için hazırlanmış olan o demoda sorun olduğunu düşünüyorum çünkü bir sürü oyun oynatıldı sadece assassin's creed'te sorun yaşandı. Konsolda da olsa genel bir problem olabilceğine pek ihtimal vermiyorum. Bence bu konuda içiniz rahat olsun konsol tarihinde hiç bir zaman böyle genel bir zorlanma ve donma sorunları yaşanmadı bundan sonrada yaşanmaz.

• quote:

Tamam bilgilendirme için teşekkürler bazı arkadaşlar gibi makaraya almadığınız için ayrı teşekkür ederim
  • quote:

quote:

quote:

Videosu var zaten evet önce oyun ara ara donmaya başlıyor sonra komple kitleniyordu yanlış hatırlamıyorsam. Birde şu ayrıntıyıda unutmamak lazım assassin's creed'in yeni oyununun lansmanında da teknik problemler yaşanmıştı ben orada ki test konsolundan ziyede fuar için hazırlanmış olan o demoda sorun olduğunu düşünüyorum çünkü bir sürü oyun oynatıldı sadece assassin's creed'te sorun yaşandı. Konsolda da olsa genel bir problem olabilceğine pek ihtimal vermiyorum. Bence bu konuda içiniz rahat olsun konsol tarihinde hiç bir zaman böyle genel bir zorlanma ve donma sorunları yaşanmadı bundan sonrada yaşanmaz.

Bu konsol konularında pek bilgi sahibi değilim zaten verdiğiniz bilgiden dolayı teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Arkadaşlar bildiğiniz gibi SONY yeni konsolu tanıttı fakat ben tanıtımı izlerken bir şey dikkatimi çekti.Assasin's Creed IV'de bir çok takılma oldu ve en sonunda oyun dondu.

Arkadaşım Assasin's Creed'in tanıtımını bir kez daha izlersen anlarsın takılmalar meydana geliyor ve en sonunda oyun donuyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Arkadaşım Assasin's Creed'in tanıtımını bir kez daha izlersen anlarsın takılmalar meydana geliyor ve en sonunda oyun donuyor

onlar farklı şeyler. konsollar hakkında bilgin olmadığı için yanlış yorumluyorsun.

Retail oyun ve oyun konsollarında oyunlar donmaz.

• Konsolu zorla satmıyorlar almazsın donuyorsa olur biter niye iddaalaşıyorsun hala onu anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: tamehliyetsiz

Konsolu zorla satmıyorlar almazsın donuyorsa olur biter niye iddaalaşıyorsun hala onu anlamadım.

Dostum ben iddalaşmıyorum sen yalnış anlıyorsun zaten bir arkadaş açıkladı sadece Assasin's Creed'de takılmalar yaşandı oyunun demosunda sorun olduğunu düşünüyorum konsolda bir problem olduğunu düşünmüyorum diye cevabı verdi zaten o cevaptan sonra kimseyle iddaalaşmadım sana öyle geldi sanırım.
  • 2.77 kasar.
    2.78 olsaydı kasmazdı.Sınırda kalmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

2.77 kasar.

Teşekkürler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

2.77 kasar.

Teşekkürler

adam dalga geçmiş, teşekkür etmişsin :)

konsolda böyle bir kıyaslama yoktur. güç yetmemesi vs yoktur.

konsollar stabildir, oyunlar stabildir. İşlemci, GPU, Ram vs.. kıyaslaması yapamazsınız. performansı eskimez, stabildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 3 Kasım 2013; 14:12:35 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.