Şimdi Ara

Ps4 Cafe Hala Açılır Mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Benim cocukluuktan beri Playstation Cafe açmak gibi bir tuhaf bir hayalim vardı :) Bir kaç kez ucundan döndüm hatta yıllar önce konu açıp oldukça destek almıştım küçükçekmece civarı için oraya yorum yapan herkese teşekkür ederim.

Şimdi 2019 yılındayız malum maddi olarak zor bir dönemden geçiyoruz ama benim tekrar aklıma bu fikir geldi.

Özellikle Küçükçekmece,Gültepe,Çeliktepe, gibi gelir düzeyi nispeten orta ve alt kesim olan bir yerde ;

Yaklaşık 9-10 Ps4 bunların en az 3 tanesi Pro
    10 Tane 55'' ekran yinede 3 tanesi HDR destekli OLED prolar için
    böyle rahat koltuklar

Yanında tost sandviç çay gibi ufak bir yiyecek imkanı olan bir yer düşünüyorum.

Size sormak istediğim gerçekten hala insanlar ps4 cafelere gidiyor mu ? yani şuan saati kaç tl v.s v.s hiç bir fikrim yok ortaköy'de yaşıyorum burada ps4 cafe uzun yıllardan beri yok bu yüzden bu konu hakkında fikrim yok.

Birde sizce ortama 60.000 TL bir yatırımla bu işi yapabilmek yeter mi ?

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

• hayalinse dene. batma ihtimalin yüksek yalnız. 2010 lu yılların ilk yarısında kaldı ps kafeler falan
  • eskiden yapmalıydın artık hiç kimse sağlam kazanmıyor bu ülkede belki karın tokluguna geçindbilirsin belki cok fena zarara uğrarsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıkcası işletmesini ben yapmıcamda o yüzden ben kendi işimde çalışmaya devam edicem ek gelir gibi düşünün yani aileden birisini konumlandırıcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps cafe kaldı mı ?
  • Bence tutmaz lokmacı dükkani ac

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS4 Cafe açmak intihar olur..Tr'de yaşamıyorum ama benim gördüğüm sebze üretip satmakla para kazanılabilir..
  • Tutarsa saati 4 5 tlden 1 senede parasini cikartirsin 3 sene ps salonu islettim anlarim bu islerden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kesinlikle işlek bi cadde'de büyük şehirde yaşıyosan açmalısın (İzmir - Bursa - İstanbul) ama bi 3-5 sene daha bekle PS-5 gelicek o zaman gelirin birikimin varsa ps5 kafe aç oyunları kısıtlama bizim yukardaki kafede mesela dövüş oyunlarını yasaklamışlardı bi ara herkez gelip sadece pes , fifa oynuyodu ne anladım bu işten saati 3-4 lira peh bana göre garanti açmalısın şimdi her aile bi ps alamıyo çocuğuna alsa bile oyunları pahalı alıp da pişman olan evin bi tarafına saklayan çok pc kafe devri kapandı asıl her evde iyi ve ya kötü bi pc var şuan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.