Şimdi Ara

PS4 25+ Oyuncu Kulübü (5.Yıl) (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.233
Cevap
23
Favori
170.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaşa anlattım şimdi çok iyiydi ya o sahne! ah keşke youtube a koysaydık
  • Atarsa son 1 dakika @kaanksml
  • quote:

Orijinalden alıntı: psychocake

Geçemiyorum super online'a mart a kadar taahhüt varmış benim

Taahhüt cayma bedelini Superonline ödüyor(faturadan düşüyor) bu gibi durumlarda diye hatırlıyorum ben tabi bu Digitürk kampanyası için ayrı bir uygulama varsa bilemem. Eğer son 2-3 ay kaldı ise zaten cayma bedeli çok fazla değildir, BTK kararı bu gibi konularda (aylık indirim * kalan ay sayısı ) veya (aylık indirim * kampanyada geçen ay sayısı) hangisi daha düşük o ise odur şeklinde.

Bu arada superonline benim kotayı patlattı, gece yarısı ile sabah 6 arası yaptığım downloadlar kotadan sayılmaması lazımken benim kotaya dahil edilmiş ve benim hızı 3Mb e düşürdüler. Nazar değdi, son 2 haftada 2. kez kota sistemi patlıyor.

• PS4 25+ Oyuncu Kulübü (5.Yıl)

Oculus VR Mühendisi Tom Forsyth:"Oculuf Rift'in en son halini CES 2014'te görücüye çıkaracağız ve bu oldukça ilgi çekici olacak."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lecturer -- 6 Ocak 2014; 16:16:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert361

quote:

Geçemiyorum super online'a mart a kadar taahhüt varmış benim

Taahhüt cayma bedelini Superonline ödüyor(faturadan düşüyor) bu gibi durumlarda diye hatırlıyorum ben tabi bu Digitürk kampanyası için ayrı bir uygulama varsa bilemem. Eğer son 2-3 ay kaldı ise zaten cayma bedeli çok fazla değildir, BTK kararı bu gibi konularda (aylık indirim * kalan ay sayısı ) veya (aylık indirim * kampanyada geçen ay sayısı) hangisi daha düşük o ise odur şeklinde.

Bu arada superonline benim kotayı patlattı, gece yarısı ile sabah 6 arası yaptığım downloadlar kotadan sayılmaması lazımken benim kotaya dahil edilmiş ve benim hızı 3Mb e düşürdüler. Nazar değdi, son 2 haftada 2. kez kota sistemi patlıyor.

Mertim bizim Arda nokta virgül kullanmayı pek bilmediğinden sanki superonline a geçemiyormuş gibi bir izlenim olmuş, doğrusu.

geçemiyorum, superonline a mart a kadar taahhüt varmış benim. aslında bu da doğrusu değil, belki şöyle olabilir.

Digiturk e geçemiyorum, superonline a mart a kadar taahhütüm varmış. olabilir. bu da yanlış olabilir dilbilgisi hocaları konuyu araştırabilir isterlerse. eğer konuyu yeterince baltalamayı başardıysam gidiyorum ben hoşçakal

• quote:

Atarsa son 1 dakika @kaanksml

Lanet gelsin daha 1 saat 30 dk
  • yok TTnete taahütüm var mart ayına kadar... zaten diji kullanıyorum... o yüzden süperonline'a geçemiyorum..

@mert361 süper online ile görüştüm ama sanki onların umrunda değilmiş gibi davrandılar.. Bu bizim değil digitürk'ün kampanası, onlarn sorumluluğu falan dediler. Digide süperonline'a salladı.. bildiğin patlar bu iş gibi şimdilik
  • quote:

yok TTnete taahütüm var mart ayına kadar... zaten diji kullanıyorum... o yüzden süperonline'a geçemiyorum..

@mert361 süper online ile görüştüm ama sanki onların umrunda değilmiş gibi davrandılar.. Bu bizim değil digitürk'ün kampanası, onlarn sorumluluğu falan dediler. Digide süperonline'a salladı.. bildiğin patlar bu iş gibi şimdilik

sana her seferinde boşuna sallamış oluyorum bi denk getiremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: konuşantahta

quote:

yok TTnete taahütüm var mart ayına kadar... zaten diji kullanıyorum... o yüzden süperonline'a geçemiyorum..

Ceza yersin imza yüzünden rövaşata iyiydi

• psychocake kullanıcısına yanıt
    öf be tamam...
  • quote:

quote:

quote:

Aynen kasma bence sonra uzak kalmak zorunda kalcaksın forumdan

• Planetside 2 yi PC de denemiş biri olarak DEV haritaları,akabinde büyük savaşları,bolca geliştirilebilir silahları,sürüşü çok tatlı araçları,f2p oyuna göre şahane grafikleri,her türlü fikre açık oynanışı ile denenmesi gerekir diyorum ben,PS4 de bu atmosfere girmeye gönüllülerdenim.Kısacası oyunun tek eksiği level sistemi,bayağı bir zaman alıyor level atlamak.Yalnız atmosfer harbiden iyiydi,haa unutmadan çok önemli bir diğer özelliğide Nvidia fizik desteği var,özellikle ışık efektleri şahane.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanksml

quote:

quote:

quote:

Aynen kasma bence sonra uzak kalmak zorunda kalcaksın forumdan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İzet Hajrovic
  • quote:

3 kişi ateş ettik de nasıl vuramadık?
    Asıl acayiplik buradaydı.
    Tabii ayağının altındaki camın kırılarak yere yapışması daha ilgi çekici :)

• quote:

Orijinalden alıntı: paratoner85

quote:

3 kişi ateş ettik de nasıl vuramadık?
    Asıl acayiplik buradaydı.
    Tabii ayağının altındaki camın kırılarak yere yapışması daha ilgi çekici :)

Ben adama sıkmadım valla cama sıktım Arda camı kırın deyince :D

• Beyler hepinizi ekledim haberiniz olsun. Psn adresim mehmetdinc1967

• Olum sizi partye çağrim dedim party açılmıyo şaka gibi

• Of of !!!

• Arda yazar mısın beni de?

PSG olsun takımım da...

Toplamda kaç maç yapacağız peki? Her takımla 2şer kere mi oynayacağız gerçek liglerdeki gibi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saylam06 -- 6 Ocak 2014; 19:33:16 >
  • 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.