Şimdi Ara

PS4 25+ Oyuncu Kulübü (5.Yıl) (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.234
Cevap
23
Favori
170.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ekledim... total 11 kişi oldu!
  • quote:

Orijinalden alıntı: psychocake

Of of !!!

Korkunçmuş yaf cidden bu kısa fragmandan bile belli valla etkileyici bi oyun sadece ps4 içn yapılıyor demi
  • Merhaba arkadaşlar,

Foruma yeni üye oldum. 25+ grubunu düşünen arkadaşıma ayrıca teşekkür ediyorum. psn: fakiredua

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinbe -- 6 Ocak 2014; 22:30:35 >
  • Sabah uyanıp, giyinip sonra tekrar geri yatan adam var abi bu ülkede...
  • quote:

Sabah uyanıp, giyinip sonra tekrar geri yatan adam var abi bu ülkede...

Olum 4'de işten çıkıyosun hala şikayetler şikayetler....
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanksml

quote:

Gidebilsem işi çıkıcam da işte gidemiyor insan

• Dualshock 4 ve Vitadan oluşan gameboy

http://www.worldsfactory.net/2014/01/06/use-vita-dualshock4-together-remote-play

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Bana bi iş kitlediler akşam :D 00.45 te uçak gelicek birini karşılar mısın dediler, tamam dedim. Uçak rötar yedi 01.50 de geldi :D pilotla nezaretteyiz şu anda ama sağlam dövdüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vita için Killzone Mercenary adlı oyunu geliştiren Guerilla Cambridge yeni bir PS4 projesi için kolları sıvadı. Konuyla ilgili iş ilanı da veren firma AAA oyun tecrübesi olan grafik tasarımcı eleman arıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lecturer -- 7 Ocak 2014; 15:59:44 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lecturer

Dualshock 4 ve Vitadan oluşan gameboy

http://www.worldsfactory.net/2014/01/06/use-vita-dualshock4-together-remote-play

Buna benzer birşeyi sanırım akıllı telefonlar için satıyorlardı. Güzel uğraşmış çocuk ama bravo

• 15 Ocakta 2. partinin gelmesiyle alacak arkadaşlar. Fifa 14 ligi başvuruyu bana PM atarak yapabilir. Haftaya pazartesi açılışı yapıyoruz. Kısa bir turnuva olmayacak o yüzden katılmanızı isterim ve yeni alan, kargo beklerim geç gelir vb. düşüncelere sahip olan arkadaşlara zaman konusunda ilk haftada mutlaka yardımcı olunacaktır.

Daha takım kararını vermemiş ve PM atmamış arkadaşlarda en geç cumartesi gününe kadar bana mutlaka PM atsın lütfen. Pazar günü fixtur komple açıklanacaktır.
  • quote:

15 Ocakta 2. partinin gelmesiyle alacak arkadaşlar. Fifa 14 ligi başvuruyu bana PM atarak yapabilir. Haftaya pazartesi açılışı yapıyoruz. Kısa bir turnuva olmayacak o yüzden katılmanızı isterim ve yeni alan, kargo beklerim geç gelir vb. düşüncelere sahip olan arkadaşlara zaman konusunda ilk haftada mutlaka yardımcı olunacaktır.

Daha takım kararını vermemiş ve PM atmamış arkadaşlarda en geç cumartesi gününe kadar bana mutlaka PM atsın lütfen. Pazar günü fixtur komple açıklanacaktır.

@stormoffdarkness sana diyor ha, takım ismi ver mutlaka sende hacı. vardı dime Fifa sende hazır bekliyordun galiba :D
  • quote:

• konuşantahta kullanıcısına yanıt
    Adam Münih'i aldı bile heey heeeeey
  • quote:

15 Ocakta 2. partinin gelmesiyle alacak arkadaşlar. Fifa 14 ligi başvuruyu bana PM atarak yapabilir. Haftaya pazartesi açılışı yapıyoruz. Kısa bir turnuva olmayacak o yüzden katılmanızı isterim ve yeni alan, kargo beklerim geç gelir vb. düşüncelere sahip olan arkadaşlara zaman konusunda ilk haftada mutlaka yardımcı olunacaktır.

Hocam yaklaşık 10günden beri ps4 sahibiyim Fifa oynuyorum benide kulübe eklersen sevinirim psn:ersins58

• quote:

Orijinalden alıntı: konuşantahta

quote:

@stormoffdarkness sana diyor ha, takım ismi ver mutlaka sende hacı. vardı dime Fifa sende hazır bekliyordun galiba :D

Var ule olmazmı,FC Bayern ile sağlı sollu yardırmaya hazırım,bilgileri ilk ben ilettim turnuvayı duyar duymaz.

• tamam ya vurmayın :D gözümden kaçmış

@psychocake
  • quote:

tamam ya vurmayın :D gözümden kaçmış

@psychocake

Kaçamaz Emrah böyle olmaz dikkatli olucaksın!

• quote:

quote:

tamam ya vurmayın :D gözümden kaçmış

@psychocake

Kaçamaz Emrah böyle olmaz dikkatli olucaksın!

bi anlık dikkatsizlik yoksa roketatarla her tankı vurduğum gibi bu konuyu da gözünden vururdum ama işte...

• Konu dışı: Aramızda motorsiklete gönül veren varmı? merak ettim de?! PM atabilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.