Şimdi Ara

ps3 vs ps4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bende dun teknosadan ps4 aldim yanindada last of us i bedava verdiler. Cihazi kurdum ve metro last light oyununu psn uzerinden satin aldim

Performansa ve grafik detaylarina hayran kaldim bazi arkadaslar ps3 ile arada fazla bir fark olmadigindan bahsetmisler ancak ben katilmiyorum. Bariz bir sekilde cozunurluk ve netlik detay farki oldugunu dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: newvirtusft

Arkadaslar bende dun teknosadan ps4 aldim yanindada last of us i bedava verdiler. Cihazi kurdum ve metro last light oyununu psn uzerinden satin aldim

Performansa ve grafik detaylarina hayran kaldim bazi arkadaslar ps3 ile arada fazla bir fark olmadigindan bahsetmisler ancak ben katilmiyorum. Bariz bir sekilde cozunurluk ve netlik detay farki oldugunu dusunuyorum.

ps3 vs ps4

• Kardeş sen Mayıs ayı sonunda PS4 satılık ilanı açmışsın. O zaman ps3 ile arasındaki farkı anlamamış mıydın?

http://forum.donanimhaber.com/m_92470606/f_//tm.htm#92626642
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Kardeş sen Mayıs ayı sonunda PS4 satılık ilanı açmışsın. O zaman ps3 ile arasındaki farkı anlamamış mıydın?

vay hocam araştırmacı gazetecilik budur iyi yakalamışsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: newvirtusft

Arkadaslar bende dun teknosadan ps4 aldim yanindada last of us i bedava verdiler. Cihazi kurdum ve metro last light oyununu psn uzerinden satin aldim

sana da açıklayalım bari ya. hocam, grafikler sistemle olduğu kadar oyunla da alakalı bir olaydır. ps3'ün son dönem oyunlarıyla ps4'e çıkan ilk oyunlar arasındaki grafiklerde pek fark yok (en azından ben öyle gördüm ve bir ps3 sahibi olarak ps4'ü karalamıyorum bende yok diye yanlış anlaşılmasın). aynı olay ps2 ve ps3 çıktığında da olmuştu. ancak ps4'e gelecek yeni oyunlar bu durumu değiştirebilir. aynı zamanda ps3'te hangi oyunu oynadığında önemli. örneğin 2009-2010 grafikleriyle yeni dönem grafikleri bir değil. diğer bir yandan göze hitap etme olayı var. eski konsollarla başlanış birçok insan için ps3 grafikleri ps4'ün yanında - çöp, dandik, vasat - değildir. bunlar benim görüşlerim.

• Grafik Bakımından Herzaman PS4 Daha öndedir Ps3 de olan oyunların hepsi Ps4 de de çıkıyor zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Kardeş sen Mayıs ayı sonunda PS4 satılık ilanı açmışsın. O zaman ps3 ile arasındaki farkı anlamamış mıydın?

ifşa team çalışıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klon konulara klon cevaplar. Hastasıyımmmm...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.