N

Yüzbaşı
08 Nisan 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 55 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaslar 1 aylik gold uyelik almama ragmen sanki uyelik yokmus gibi, oyunda multiplayer sekmesine geliyorum tekrar gold uyelik almaya yonlendiriyor hesapdan bakiyorum 1 aylik var zaten oyuna giremiyorum neden oldugunu anlayamadim
Arkadaslar dun gece psn hesabimdan gta 5 i indirmeye basladim oyunun boyutu 51 gb ancak 46 gb dan sonra tamamlandi yazdi anliyacaginiz 5 gb eksik yuklendi ancak oyuna girdim oynadim bor sorun yok gibi peki nerede bu 5 gb anlayamadim boyle bir sorun yasayan varmi
Arkadaslar bende dun teknosadan ps4 aldim yanindada last of us i bedava verdiler. Cihazi kurdum ve metro last light oyununu psn uzerinden satin aldim

Performansa ve grafik detaylarina hayran kaldim bazi arkadaslar ps3 ile arada fazla bir fark olmadigindan bahsetmisler ancak ben katilmiyorum. Bariz bir sekilde cozunurluk ve netlik detay farki oldugunu dusunuyorum.

Arkadaslar bende dun teknosadan ps4 aldim yanindada last of us i bedava verdiler. Cihazi kurdum ve metro last light oyununu psn uzerinden satin aldim

Performansa ve grafik detaylarina hayran kaldim bazi arkadaslar ps3 ile arada fazla bir fark olmadigindan bahsetmisler ancak ben katilmiyorum. Bariz bir sekilde cozunurluk ve netlik detay farki oldugunu dusunuyorum.

beyler sistemi topladım ama iyimiettim bilmior görüşlerinizi almak istiorm

ANAKART: msi P45T-C51 Intel® P45+ICH10 DDR2 1066MHz (O/C) FSB 1600 (O/C) Anakart
RAM: OCZ 4 GB 800 MHZ
İŞLEMCİ: Core2 Quad Q9400 2.66GHz 6MB Cache 1333FSB 45nm İşlemci
EKRAN KARTI: HD4890 Vapor-X GDDR5 1GB 256Bit ATI DX10.1 Ekran Kartı
HARDDİSK: 3.5" 500GB 16MB Cache Sata2 Caviar Blue Harddisk
DVD-RW ROM: LG

KASA VE POWER ZATEN VARDI ALMADIM TOPLAM 1300YTL 12 AY TAKSİT YAPTIRDIM FİYAT OLARAK ÇOKMU ARKADAŞLAR SİZCE KAZIKMI YEDİM AYRICA BU SİSTEM BENİ NE KADAR İDARE EDER
arkadaşlar siparişini verim ama genede bi sorayım dedim sizce fiyat/performans açısından iyi bir makinemi

http://www.hepsiburada.com/cbox-pandera-h700-core-i7-860-2.8ghz-4gb-1tb-1gb-vga-masaustu-bilgisayar/productDetails.aspx?categoryid=34&productid=bd999671#tablnk

birde bu power supply bu makineye göre düşük gibi geldi, sizce iyimi ettim kötümü?
bu ram setinden 2 tane alsam

2* OCZ REAPER 4 GB 1066 MHz CL5 HEAT-PİPE DDR2 KİT (2x2GB) - OCZ2RPR10664GK= 8gb ayni slota yan yana takılabilir mi?

http://www.hepsiburada.com/ocz-reaper-4-gb-1066-mhz-cl5-heat-pipe-ddr2-kit-2x2gb-ocz2rpr10664gk/productDetails.aspx?categoryid=47&productid=bd72626

resimlerde slotlar arasında boşluk var

daha önce bi sistem toplamıştım o ramler yan yana takılamıodu bundada böle mi?
arkadaşlar bugün samsung 2233BW monitör aldım önce xbox 360 bağladım bütün çözünürlüklerde sorunsuz çalıştı

bende masaüstü pc yok sadece hp marka bir laptop ım var monitörü laptop ıma bağladım birincil monitör olarak samsung u ayarladım anacak optimum çözünürlük olan 1680 1050 de görüntüde bir süre sonra çok hafif bozulmalar oluyor 1440*900 yada 1920*1200 e aldığımda hiçbir sorun yok sizce neden böle oluyor monitörmü sorunlu yoksa başka bi problemmi var
bu aletin wireless çok zayıf kalıyor güçlendirmek için değiştirebileceğimiz bi aparat var mı
THY önlemleri alır inşallah ... 8 kez aynı arıza yı veren 2 kez aynı arızadan itifa kaybeden uçakğımızdan ölenlere rahmet diliyoruz
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 447
İkinci El Bölümü Mesajları: 130
Konularının görüntülenme sayısı: 62.823 (Bu ay: 16)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 28 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.