Şimdi Ara

Ps3 teknik servisi önerisi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sadece sarı ışık,bluray gözü değiştirme değil.Her alanda uzmanlaşmış bir teknik servis önerebilir misiniz..?

Ps3 fanı boşta iken bile çok sesli çalışıyor.

Herhangi bir oyuna girdiğimde siyah ekran çıkıyor''safe mode'da restore file system denendi,formatta atıldı,durum aynı'' ve öylece kalıyor.

Son olarak ta bluray driver'a yerleştirdiğim oyun,menüde gözükmüyor.

Ps3 slim 120gb ''cech2004A''

• Tecrübelerinizden istifade etmek istiyorum,lütfen fikir verin..
  • Orijinal firmware 4.11 kullanıyorum,lütfen yardım?
  • Hocam Ankara'ya gelme ihtimaliniz varsa iyi bir yer biliyorum
  • istanbulda olmalı avrupa-asya farketmez..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapboy97

Hocam Ankara'ya gelme ihtimaliniz varsa iyi bir yer biliyorum

İst den Ankara ya ps3 tamiri için gitmek mi
  • Eminönünde veya KAdıköy'de bir sürü vardır. Birbirlerinden çok farkları olduğunu sanmıyorum. Alın konsolu gidin, verin birine halletsinler bence.
  • Benim arızam alışılagelmişlerin dışında,1-2 hafta ellerinde tutup biz yapamadık demelerini istemiyorum.He anlamda ps3 üzerinde ustalaşmış,uzmanlaşmış olmaları gerekiyor arkadaşlar.
  • Atik elektronik bu sorunların üstesinden gelir mi? Pek özverili olduklarını düşümüyorum açıkçası.Çünkü 2007'de aldığım xbox360'ım 3 kırmızı ışık gördüğünde ilk onarımda işlemciyi değiştirdiler.2 hafta sonra yine 3 kırmızı gördüğünde,hala 3 aylık tamir garantisi kapsamında olduğu için ücretsiz onarmak zorunda kaldılar.Fakat sadece işlemciye sıcak hava tabancası tuttular.Ve ilkel bir takım yöntemler uygulayıp ''Ahan da al yaptık deyip'' beni paket yapıp gönderdiler.2 haftada bir bu koşuşturmaca tekrarlardı.

Demek istediğim, gerçekten sorunun üzerine odaklanan profesyonel ciddi bir yer bulmam lazım.Yarına kadar lütfen bir yer söyleyin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: WonLt

quote:

Orijinalden alıntı: rapboy97

Hocam Ankara'ya gelme ihtimaliniz varsa iyi bir yer biliyorum

İst den Ankara ya ps3 tamiri için gitmek mi

Belki yolu düşer şeklinde düşünmüştüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnan1905

Atik elektronik bu sorunların üstesinden gelir mi? Pek özverili olduklarını düşümüyorum açıkçası.Çünkü 2007'de aldığım xbox360'ım 3 kırmızı ışık gördüğünde ilk onarımda işlemciyi değiştirdiler.2 hafta sonra yine 3 kırmızı gördüğünde,hala 3 aylık tamir garantisi kapsamında olduğu için ücretsiz onarmak zorunda kaldılar.Fakat sadece işlemciye sıcak hava tabancası tuttular.Ve ilkel bir takım yöntemler uygulayıp ''Ahan da al yaptık deyip'' beni paket yapıp gönderdiler.2 haftada bir bu koşuşturmaca tekrarlardı.

Demek istediğim, gerçekten sorunun üzerine odaklanan profesyonel ciddi bir yer bulmam lazım.Yarına kadar lütfen bir yer söyleyin...

O zamanlar Xbox'ların tamir edilme şekilleri öyleydi. Onlar bu iş için ciddi yatırımlar yapmışlardı hatta. PS3 konusunda ne durumdalar bilmiyorum ama en azından bir telefon açıp sormak lazım.

• neyse,yarın kadıköy'e gidip, ooo... piti piti karamela sepeti.... diyerek seçme yaparım aralarından.

iş yine şansa kaldı...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.