Şimdi Ara

ps3 sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi geceler arkadaslar konuyu nereye acacagimi bulamadigim icin buraya acıyorum. bugun teknosadan genturkcell kampanyasi ile move pack + god of war 3 paketini satin aldim eve geldim kurdum hersey normal oyunlar cok iyi ama gel gelelim ps 3 ün menülerinde gezerken ps3 kapanip acilmada degilde tabiri cazise göz kırpıyor gibi kapanip aciliyor makina kapanmiyor ama ekran anlık gidip geliyor buda benim sinirimi cok bozuyor oyunlarda sorun yok ama ne zaman menüye dönsem basliyor yapmaya. benim burada yapabilecegim bir sorunmudur. yada servislikmidir... 15dk kurcalayamadim aleti bu sekilde bir tepki verdi. bilgisi olan bir arkadas bilgilendirme yaparsa cok ama cok teşekkür ederim iyi geceler.

• Servise götür bence
  • hdmi kablonda sorun olabilir.farklı bir kablo dene.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet, mesela yanında gelen 3 uçlu scart girişle deneyin.
  • Bende bugün teknosadan almaya gittim fifa12 li paket hiç bir mağazada yokmuş ne hikmetse.Koskoca teknosa sözde
  • quote:

Orijinalden alıntı: zedge08

hdmi kablonda sorun olabilir.farklı bir kablo dene.

bilgiler için teşekkürler haklısın hdmi dende olabilir ama oyunda iken hicbir sorun yok 1 saat nerdeyse gow 3 oynadim hic yapmadi ama ne zaman menüye dönüyorum bazen ard arda 3/5 defa bazen 10dk da 1 yapiyor oyuna giriyorum sorun yok cikiyorum tekrar basliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cezaaka

quote:

Orijinalden alıntı: zedge08

hdmi kablonda sorun olabilir.farklı bir kablo dene.

bilgiler için teşekkürler haklısın hdmi dende olabilir ama oyunda iken hicbir sorun yok 1 saat nerdeyse gow 3 oynadim hic yapmadi ama ne zaman menüye dönüyorum bazen ard arda 3/5 defa bazen 10dk da 1 yapiyor oyuna giriyorum sorun yok cikiyorum tekrar basliyor

benimde buna benzer bir sorunum vardı.ps3 e dokununca yada yerini değiştirince görüntü gidiyordu.şimdi kabloyu değiştirdim sorun kalmadı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hdmı kablodan olabilir arkadaşların dediği gibi kabloyu biraz yukarı kaldır bekle 1-2 sn.zaten o göz kırpma olayı var blink deniyor o olaya.yabancı forumlarda arkadaşlar vardı bayağı bi kafa yormuşlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeadShot467 -- 27 Mayıs 2012; 15:56:12 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.