Şimdi Ara

PS3 Slim 1 Eylül'de Piyasada!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar aylardır dönen dedikodulardan sonra PS3 Slim 120 GB doğrulandı ve fotoğrafları yayınlandı. Ayrıca PS3'ün ABD fiyatı 299$'a düşürüldü. İlgili video ve resimler için linkler aşağıda, PS camiasına hayırlı olsun!

http://blog.us.playstation.com/2009/08/18/playstation-3-now-299-slimmer-version-coming-september-1st/

http://www.flickr.com/photos/playstationblog/sets/72157621951580007/

• Rezalet bi tipi var paspas gibi alışmak çok zor olcak. Keşke piano kaplama olsaydı parlak parlak şimdikiler gibi.

Ben o kasa yerine kalını tercih ederim( Yanlış anlaşılmasın)
  • Sonunda bi açıklıa kavuştu her ne kadar ben piano black beklesemde umarım trde bu fiyatları uygularlar slimler daha ucuz olacaktır bence ilk etapta çünkü diğerlerinden ellerinde stok var
  •  PS3 Slim 1 Eylül'de Piyasada!!

PS3 Slim 1 Eylül'de Piyasada!!

video burda :http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3175634

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beynini.delerim -- 19 Ağustos 2009; 0:14:13 >

• ulan yaa 1 hafta daha bekleyip bu haberi görseydim keşke ve bu ay sonuna kadarda beklerdim alırdım ps3 slim
  • bencede cok kotu olmus...cok daha iyi olabilirdi ps2 slime benzemiş..keşke daha iyi tasarlama yapsalarda ..şu anki mevcut ps3 un buna 10 basar...
  • beklediğim iyi olmuş :) artık eylül sonu gibi gelir türkiyeye heralde. bakalım fiyat nasıl olacak.
  • HahahahaA Bu milyoncu gibi yerdeki fotoğraftakinin aynısı
  • dışını geçinde içi nasıl acaba? ps3ten daha ileri mi özellikleri, ps3 gölgede kalmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: westblood

dışını geçinde içi nasıl acaba? ps3ten daha ileri mi özellikleri, ps3 gölgede kalmasın

120 gb olduğunu biliyorum ama diğer iç özelliklerini bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

quote:

dışını geçinde içi nasıl acaba? ps3ten daha ileri mi özellikleri, ps3 gölgede kalmasın

o kadarda kalsın daha bişeyler eklemesinler alete, oyunlarda ps3 slim bizim ps3ten önde olmasın, tipi kötü zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

quote:

kalın kasalara göre %33 daha küçük ve %36 daha hafif olacakmış. ek özellikler yokmuş

• 120gb olması çok büyük bir artı, ama ne yalan söyleyim bende pek beğenmedim bu kasayı.
  • 120 gb ve 250 gb olacakmış diğerlerine göre bir artısı yok fazla ozaman hafiflik boy ve küçüklükten başka gerenk yok mayk :p
  • quote:

Orijinalden alıntı: by _GoKhAn

bencede cok kotu olmus...cok daha iyi olabilirdi ps2 slime benzemiş..keşke daha iyi tasarlama yapsalarda ..şu anki mevcut ps3 un buna 10 basar...

kardeş sende oyun oynaya oynaya gözleri bozdun herhalde. ps2 slime benzer bi tarafı varmı Allah ını seversen. keşke benzese

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beynini.delerim -- 19 Ağustos 2009; 0:18:52 >
  • umarım dediğiniz gibi sadece incelik ve hafıza özellikleri değişmiştir. içime kor düştü sanki bu haberleri görünce dedim noluyo ps3ü yok etmeyemi çalışıyolar :P abarttım tabi ama hiç bi aletin ps3ü gölgelemesini istemem.
  • quote:

umarım dediğiniz gibi sadece incelik ve hafıza özellikleri değişmiştir. içime kor düştü sanki bu haberleri görünce dedim noluyo ps3ü yok etmeyemi çalışıyolar :P abarttım tabi ama hiç bi aletin ps3ü gölgelemesini istemem.

bunun iç özellikleri daha iyimiş. kalın kasadan farklı olarak G-Force GTX 260 SONIC 216SP 896MB ekran kartı koymuşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beynini.delerim -- 19 Ağustos 2009; 0:29:38 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.